K. Vary – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Olomouc – Kokšetau 2:3 (2:3 po s.n.) | Litoměřice – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.) | Přerov – Opava 2:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 01.08.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:35 TUPÝ - 6:3
   
  59:35
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak ještě jedna gólová radost pro domácí celek. JIŘÍ TUPÝ dostal přihrávku od Matyáše Svobody přes brankoviště a u levé tyčky zakončoval do prázdné branky. Asistence: Matyáš Svoboda a Filip Suchý.
   
  56:22
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jiří Tupý – 2 min., napadení).
   
  55:46
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., podrážení).
  53:59 ROUBÍK - 5:3
   
  53:59
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Nakonec se Slovan dostal k přesilovkové trefě a je sníženo! Vladimír Brož zakončoval od modré čáry, ale trefil jen betony Altrichtera. JAROSLAV ROUBÍK ovšem věděl, kam se postavit a doražený puk poslal do klece. Asistence: Vladimír Brož.
   
  53:11
  Martin Altrichter nyní vyjel proti nahozenému kotouči a pokoušel se jej o mantinel vyhodit. Místo toho se puk dostal mimo led a dostává dvě minuty.
   
  50:13
  Do třetice všeho dobrého? Slovan hrál opět v šesti hráčích a potřetí za tuto situaci v dnešním duelu pyká, trest odsedí Jakub Wojnar.
   
  47:52
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Marcel Hlaváček – 2 min., podrážení).
  46:50 Matyáš SVOBODA - 5:2
   
  46:50
  Piráti právě vstřelili branku!
  Opět se domácí celek prosazuje v početní výhodě a aktuálně vede o tři trefy! MATYÁŠ SVOBODA si od pravého mantinelu šikovně najel mezi kruhy a střelou do levé šibenice navyšuje vedení svého celku. Asistence: Jan Svoboda a Vít Seemann.
   
  45:52
  Slovan bude hrát opět oslabení a podruhé v utkání je na vině šest hráčů na ledě. Na lavici hanby si jde opět sednout Pavel Kordule.
   
  42:21
  Jan Svoboda se sám ujal trestného střílení. S kotoučem si najel mezi kruhy a mířil do pravé šibenice, branku ale nakonec minul a stav zůstává nezměněn!
   
  42:21
  Jan Svoboda se po pravé straně hnal do zakončení, ale byl Brožem podražen a Chomutov pojede trestné střílení!
   
  41:37
  Po kombinační hře se Jiří Tupý odhodlal k dobré přihrávce brankovištěm. U levé tyčky zakončoval obránce Marcel Hlaváček, ale ten zakončil jen do brankové konstrukce!
   
  41:00
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Procházka – 2 min., podrážení).
   
  36:46
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Tomáš Vildumetz – 2 min., hákování).
   
  33:21
  Stanislav Vrhel má neuvěřitelné sebevědomí. Krásně si obhodil puk mezi nohy a dostal se tak za obranu. Poté nabídl přihrávku pro Jana Svobodu, kterému se ale po ledě nepovedlo Stahla prostřelit!
   
  31:36
  Adam Kofroň poté ve skvělé protiakci našel u levé tyčky Jana Svobodu, který zakončoval do prázdné branky. Puk se ale od jeho hokejky dostal jen těsně vedle branky!
   
  30:22
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Denis Zeman – 2 min., podrážení).
   
  29:37
  Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Richard Běhula, přichází Martin Altrichter.
   
  26:41
  Domácí mužstvo čeká další přesilovka, Slovan hrál totiž v šesti hráčích na ledě. Trest odpyká Pavel Kordule.
  25:36 VRHEL - 4:2
   
  25:36
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti využívají další přesilovku, ačkoliv je to nyní pořádně šťastná trefa! STANISLAV VRHEL stál ve správný čas na správném místě. Bránící hráč totiž vyhazoval a trefil jej do těla, šestnáctiletý hráč se prosazuje potřetí v utkání! Asistence: Kryštof Hrala a Jan Svoboda.
   
  24:37
  Srovnat v oslabení mohl Jiří Severa, který se individuálně dostal od pravého mantinelu až před branku. U pravé tyčky střílel po ledě, ale Běhula udržel kotouč na ledě!
   
  24:24
  Domácí se dostali do další aktivní kombinace a budou hrát opět přesilovku. Matěj Hes inkasuje dvouminutový trest za hákování.
  23:38 Stanislav VRHEL - 3:2
   
  23:38
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak to je fazóna STANISLAV VRHELA, který k brance a asistenci přidává i druhou branku! Chomutovský odchovanec se dostal po střele Kryštofa Hraly ke kotouči u levé tyčky a střelou do odkryté klece se prosadil podruhé v utkání. Asistence: Kryštof Hrala.
   
  23:17
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., podrážení).
   
  23:08
  Dominik Málek dostal dobrou přihrávku na modrou čáru a zjevil se před ním volný prostor. Obránce Slovanu tvrdě zakončoval, ale jen do betonu připraveného Běhuly!
  20:53 BROŽ - 2:2
   
  20:53
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Hned v první minutě prostřední části máme srovnáno! Po střele od modré čáry přišla teč a Běhula vyrazil kotouč jen před sebe. Do odkryté klece se pak prosadil JIŘÍ SEVERA! Asistence: Dominik Málek a Tomáš Vildumetz.
  19:16 SEVERA - 2:1
   
  19:16
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Nyní se už Slovanu povedlo vsítit branku v početní výhodě a před koncem první periody je to zase o jednu branku! Vladimír Brož vypálil po přihrávce Roubíka a JIŘÍ SEVERA jeho ránu protečoval za záda Richarda Běhuly. Asistence: Dominik Málek.
   
  18:48
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Kryštof Hrala – 2 min., podrážení).
   
  17:08
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Miroslav Hradecký – 2 min., podrážení).
  16:51 Stanislav VRHEL - 2:0
   
  16:51
  Piráti právě vstřelili branku!
  Nejdříve byl ve velké šanci Miroslav Hradecký, ale zblízka Stahla nepřekonal. Pokračující akce ale již úspěšná byla, Stanislav Vrhel si najel k pravé tyčce a poslal puk do brankoviště, kde se podruhé prosadil JAN SVOBODA! Asistence: Stanislav Vrhel a Marcel Hlaváček.
   
  15:30
  Piráti se dostali do útoku a Ondřej Procházka celou akci ukončil druhým ústeckým faulem v utkání. Na lavici hanby si jde sednout za podražení.
   
  10:57
  Na levý kruh dostal nabito od Jakuba Wojnara obránce Matěj Hes. Ten na branku poslal dělovou ránu. Kotouč projel Běhulou, ale od tyčky se k němu vrátil. To byla šance!
   
  08:37
  Domácí celek byl poté aktivní v útok a vybojoval si první početní výhodu. Václav Krliš u mantinelu podrazil jednoho z Pirátů.
   
  07:19
  Slovan mohl bleskově odpovědět! Pavel Kordule dostal přihrávku před branku a zívala před ním odkrytá branka. Hostující útočník ale kotouč trestuhodně netrefil!
   
  06:44
  Piráti právě vstřelili branku!
  Nyní se již domácí celek dostává do vedení po pěkné a rychlé akci mladíků. STANISLAV VRHEL dostal přihrávku do útoku a tělem si pokryl kotouč. Před Stahlem zakončoval na dlouhou ruku bekhendem a i se štěstím prostřelit ústeckého brankáře. Asistence: Kryštof Hrala a Jan Svoboda.
   
  05:55
  Následně se Filip Suchý uvolnil a zpoza branky přihrával. Mezi kruhy zakončoval na vzdálenější tyč Jan Svoboda, ale jeho pokus byl brankářem vykopnut.
   
  00:43
  Ústí se hned dostalo do šance a Matěj Hes měl hned první obrovskou šanci. U levé tyčky ale skvělého Běhulu nepřekonal! Filip Suchý navíc dostává dvě minuty za hákování,

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 7. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 17. J. Svoboda (Vrhel, Hlaváček), 24. Vrhel (Hrala), 26. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 47. M. Svoboda (Svoboda, Seemann), 60. Tupý (M. Svoboda, Suchý) – 20. Severa (Brož, Roubík), 21. Severa (Málek, Vildumetz), 54. Roubík (Brož)


  Piráti Chomutov: R. Běhula (30. Altrichter) – Hlaváček, Havel, Seemann, Zeman, Šuráň, Pařízek – Tupý, Suchý, M. Svoboda – Hrala, Vrhel, J. Svoboda – Hradecký, Koláček, Kofroň.
  HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (T. Svoboda) – Málek, Brož, Smetana, Zdvořáček, Hes, Mareš – Severa, Roubík, Vildumetz – Procházka, Merta, Kordule – Wojnar, Krliš, Harkabus.

  Diváci: 1 106