Dukla Praha – Žižkov 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Chrudim 3:3 (kon.)
FK Varnsdorf
3:3 (1:1)
MFK Chrudim
Neděle 04.08.2019, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (18:55:15)

Je konec! Varnsdorf i ve třetím utkání nové sezóny ubojoval remízu! Domácí celek přitom vstoupil do zápasu aktivně. Ve 22. minutě dokázal skóre otevřít Pavlo Rudnytskyy! V závěru první půle se do hry dostala také Chrudim a Tomáš Froněk dokázal vyrovnat z pokutového kopu! Hosté navíc skvěle vstoupili také do druhé půle. Ve 49. minutě poslal hosty do vedení Tomáš Dostálek! O sedm minut později bylo vyrovnáno. Z přímého kopu se krásně trefil David Breda! Varnsdorf poté znovu ožil a v 68. minutě se vrátil do vedení, když se podruhé v utkání trefil David Breda! O čtyři minuty později však zatáhl za brzdu Kubista, který musel po červené kartě do sprch. Chrudim přesilovku využila a Tomáš Froněk svou druhou brankou v utkání napsal gólovou tečku.

90+2

90+1
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Froněk, přichází Lukáš Mastík.

90
    Nastavují se dvě minuty!

88
    Žlutá karta také na druhé straně. Dalším potrestaným je Tomáš Froněk.

87
    Ondřej Bláha zastavil akci Chrudimi na polovině hřiště a dostává žlutou kartu.

86
    Chrudim nadále pokračuje v útočení. Hosté chtějí potrestat nedisciplinovanost Varnsdorfu a tlačí se do útoku.

83
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází David Breda, přichází Adam Ondráček.

82
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Milan Ujec.

82
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim dokázala přetavit svou početní převahu ve vyrovnávací branku! Obrana Varnsdorfu míč neodkopla do bezpečí. K balónu se dostal TOMÁŠ FRONĚK a krásným lobem si vychutnal domácího brankáře.

81
    Chrudim stále kombinuje v blízkosti pokutového území. Domácí zadáci soupeři k zakončení nepustili.

80
    Hosté kombinují s míčem na kopačkách a svému soupeři jej prakticky nepůjčují. Varnsdorf čeká hodně náročný závěr duelu.

77
    Ondřej Kesner nafilmoval pád a dostává žlutou kartu.

75
    Chrudim proti oslabenému soupeři působí aktivním dojmem. Po velkém tlaku přichází roh pro hosty.

74
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Daniel Finěk.

73
    Hosté navíc měli k dispozici přímý kop v těsné blízkosti pokutového území. Střela však prosvištěla nad břevnem.

72
    Velká komplikace pro domácí Varnsdorf. Matěj Kubista zastavil soupeře, který pelášil sám na branku. Domácí fotbalista tak dostává červenou kartu!

70
    Chrudim je rázem v úplně jiné situaci. Hostující celek bude v závěrečných dvaceti minutách muset útočit.

Tomáš Secký

Branky: 22. Rudnytskyy, 56. D. Breda, 68. D. Breda – 42. Froněk (pen.), 49. Dostálek, 82. Froněk

Karty:   41. M. Richter (VDF), 87. Bláha (VDF) – 27. Janoušek (CHR), 77. Kesner (CHR), 88. Froněk (CHR)   72. M. Kubista (VDF)

FK Varnsdorf: Samoel – M. Richter, Heppner, Bláha, D. Breda (83. Ondráček) – Kazda, Barac (74. Finěk), Micovčák (51. Schön), M. Kubista – Rudnytskyy (C), Kocourek.
    Náhradníci: Vaňák – Rudzan, Ondráček, Kim, Schön, Finěk, Daniel Novák.

MFK Chrudim: Mrázek – Hlavsa, Hynek, Dostálek (82. Ujec), Froněk (90+1. Mastík) – Rybička, Řezníček, Kesner (C), Janoušek – Krčál, Vencl.
    Náhradníci: Zíma – Mastík, Sulík, Drahoš, Ujec, Langr.