Benátky n/J – Novokuzněck 2:4 (kon.)
konec
HC Benátky nad Jizerou
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 05.08.2019, 17:30 • Home Credit Arena • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  58:22
  Sprintující Bittner najel na levou stranu ruské svatyně a pokoušel se puk dostal do volného místa mezi tyčí a betonem, ale ozvala se pouze tyč! Ani druhý pokus stejného střelce nestačil.
   
  57:53
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Buchtela – 2 min., krosček).
   
  57:28
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Sevčenko – 2 min., krosček).
  55:55 DJURJAGIN - 2:4
   
  55:55
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Při přečíslení tři na dva Rusové neskórovali. Po pár sekundách, kdy se myslelo, že je po šanci, se vzpamatoval DENIS DJURJAGIN a vsítil kotouč po zemi za záda domácího brankáře. Metallurg tak vede o dvě branky a šance Benátek na obrat se snižuje. Asistence: Sergej Judin.
   
  52:55
  Šír dostal nahrávku na pravou stranu a šikovně vystřelil do pravé části branky a Sinkevič na poslední chvíli chytil kotouč do své lapačky! Za pár chvil střílel od modré Buchtela a ruský brankář svou lapačku opět potřeboval.
   
  51:52
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Murašov – 2 min., vysoká hůl).
   
  45:08
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Niko – 2 min., napadení).
   
  45:00
  Opravdová gólovka! Souhra mezi Bittnerem a Dlouhým je špičková, Dlouhý poté zkoušel zavézt puk mezi betony, ale Sinkevič je opět pozorný.
  41:23 DLOUHÝ - 2:3
   
  41:23
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Výborná akce domácího týmu! Ladislav Bittner svižně náhral zpoza brány na volného ADAMA DLOUHÉHO před brankovištěm, jenž s pukem dlouho nic nevymýšlel a poslal ho přímo do horní části ruské svatyně. Asistence: Ladislav Bittner.
   
  38:14
  Zajímavá kombinace ze strany Rusů! Ze středu Kirillov nahrál na volného Sevčenka, který zkusil poslat do šatny ještě čtvrtý gól. Žajdlík byl však rychlý a dokázal na ruskou scenérii zareagovat pravým betonem.
   
  37:00
  Niko vystřelil prudce od modré čáry a kotouč se zajímavě odrazil od Sinkeviče přímo na pravou tyč! Naneštěstí puk mířil ven a ne do brány. Domácím zbývá jen několik málo sekund v přesilovce.
   
  35:25
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Kirillov – 2 min., nedovolené bránění).
   
  32:26
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Čegošev – 2 min., nedovolené bránění).
  31:55 YUDIN - 1:3
   
  31:55
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Přestože se Benátky dostaly do přečíslení, poté následoval ruský protiútok, kde Maletin nahrál na volného SERGEYE YUDINA. Ten i přes velkou rychlost dokázal poslat kotouč přímo pod břevno a posílá tým Novokuzněcku do vedení! Asistence: Savelij Maletin.
   
  28:20
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Klapka – 2 min., držení).
   
  27:43
  Benátky předváděly perfektní souhru v útočném pásmu. Kotouč doputoval až k najetému Průžkovi, který si utvořil prostor na ose hriště. Ruský brankář střelu dokázal odrazit a následně tak stopnout hru.
   
  27:06
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Čegošev – 2 min., držení).
  23:37 POLJAKOV - 1:2
   
  23:37
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Přece jenom se Novokuzněck dostal do vedení! Jerdakov nahrál z pravého kruhu přímo před branku, kde neměl problém se zakončením nenápadný VALERY POLJAKOV. Asistence: Danill Jerdakov, Maksim Kytsin.
   
  22:30
  Obrovská šance na straně Ruska! Rychlou nahrávku před pravé volné místo u benátecké svatyně mohl výborně využít Jerdakov! Ten nicméně nestihl puk trefit správně.
   
  22:09
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Buchtela – 2 min., faul loktem).
  19:58 JERDAKOV - 1:1
   
  19:58
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Metallurg vyvinul obrovský tlak na český celek! Po několika střelách na Žajdlíka se podařilo dvě minuty před koncem vyrovnat DANILLU JERDAKOVI z dorážky v mezikruží! Asistence: Eriks Sevčenko, Aleksey Kirillov.
   
  19:00
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Had – 2 min., hákování).
   
  17:25
  Sevčenko vypálil golfákem z levého kruhu, Žajdlíkovy betony vyrazily kotouč přímo před bránu a Rusům chybělo málo k dorážce!
   
  15:42
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Chrtek – 2 min., hákování).
   
  14:19
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Kirillov – 2 min., podrážení).
   
  13:09
  Ihned po vhazování předvedl Parkhomenko rychlou nahrávku z otočky na volného Maletina před bránou! Žajdlík si opět situaci přečetl a jeho betony pečlivě stráží domácí pokladnici.
   
  10:32
  Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Niko – 2 min., zásah do nohou).
   
  08:45
  Niko z pravého kruhu střílel ze zápěstí a trefil tyč Sinkeviče!
   
  07:54
  Zajímavé přečíslení ze strany hostů! Ruban najel v plné rychlosti a na poslední chvíli nahrál nalevo Ševčenkovi, ale kotouč poskočil a on nedokázal ho zpracovat.
  01:44 JIRUŠ - 1:0
   
  01:44
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Benátečtí ve startu hry dominují a také jako první otevírají skóre! Po drsném hitu jednoho z ruských obránců se puk dostal až do levého kruhu, kde ho nejlépe doklepl VOJTĚCH JIRUŠ. Asistence: Ondřej Buchtela.

  Kateřina Hamplová

  Branky a nahrávky: 2. Jiruš (Buchtela), 42. Dlouhý (Bittner) – 20. Jerdakov (Sevčenko, Kirillov), 24. Poljakov (Jerdakov, Kytsin), 32. Yudin (Maletin), 56. Djurjagin (Judin)


  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Kovář, Niko, Aubrecht, Kunst (A), Had, Buchtela – Průžek (A), Šír, Wiencek, Špaček (C), Chrtek, Klapka, Dlouhý, Bittner, Jiruš, Hotěk, Šafařovský, Vomáčka.
  Metallurg Novokuzněck: Sinkevič (Pechursky) – Sevčenko, Murašov, Čegošev, Zdanov, Akišin, Ščukin, Kirillov, Rjabokonov – Maletin, Judin, Kitsyn (A), Djurjagin (A), Mokritsyn, Parchomenko, Butuzov, Vernigor, Mozorov, Poljakov, Ševčenko, Ruban, Jerdakov (C).

  Rozhodčí: Bernat, Zavřel – Bosák, Kajínek.