Madeta Motor ČB – Plzeň 1:2 (kon.) | Chomutov – Sachalin 1:5 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 6:5 (2:1 po s.n.)
Liberec – Novokuzněck 3:4 (po pr.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.) | Jihlava – Irtyš Pavlodar 2:3 (kon.)
Havířov – Cracovia 3:2 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Sparta – Slavia 5:0 (kon.)
Kometa Brno – Trenčín 4:1 (4:3 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 2:2 (kon.) | Poprad – Liptovský Mikuláš 4:2 (kon.)
po prodl.
Bílí Tygři Liberec
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Metallurg Novokuzněck
Úterý 06.08.2019, 17:30 • Home Credit Arena Liberec • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
  61:19 SEVČENKO - 3:4
   
  61:19
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Ruský tým si bere vítězství! ERIKS SEVČENKO po nahrávce Kitsyna poslal bekhendem kotouč do horní části liberecké brány. Asistence: Maksim Kitsyn.
   
  58:40
  Tygři měli solidní gólovou příležitost! Filippi se však v poslední chvíli rozhodl nestřílet, ale přihrát na Musila. To bylo však zásadní!
   
  52:34
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Hudáček – 2 min., vysoká hůl).
   
  52:33
  Novokuzněck si vybojoval další přesilovku a hned ve výhodě předvedl slušnou souhru u levého kruhu! Kitsynův pokus z bezprostřední blízkosti zastavily Schwarzovy betony.
   
  51:40
  Djurjagin si najel na levý kruh a mířil nad rameno Marka Schwarze a trefil břevno!
   
  48:15
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Juksejev – 2 min., podrážení).
  47:49 BUTUZOV - 3:3
   
  47:49
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  A je vyrovnáno! STANISLAV BUTUZOV si našel skulinku pro únik, se kterým výborně vynaložil, když trefil břevno a kotouč se bez sebemenšího štěstí pro Tygry odrazil přímo do sítě!
   
  43:24
  Birner mířil s Bulířem do slibné šance! První zmiňovaný sprintoval na pravé straně a na poslední chvíli před brankou nahrával Bulířovi, jenž ale neměl takovou rychlost a puk ani s nataženou hokejkou nezpracoval.
  40:42 POLJAKOV - 3:2
   
  40:42
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Hned v první minutě Rusové snižují. VALERIJ POLJAKOV dostal výbornou přihrávku od Kitsyna, kterou následně proměnil svižnou střelou mezi betony. Asistence: Maksim Kitsyn.
   
  36:27
  Sarvarov si sólově nakličkoval do levé části kluziště a mířil na pravou část brány. Ozvalo se cinknutí tyče a kotouč se jen těsně odrazil pryč k pravému mantinelu!
   
  32:24
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jelínek – 2 min., podrážení).
  31:25 HUDÁČEK - 3:1
   
  31:25
  Liberec právě vstřelil branku!
  Michal Birner si na domácí modré čáře našel sprintujícího LIBORA HUDÁČKA, jenž dokázal uprchnout a při zakončení mířil mezi nohy, kde se kotouč odrazil od hokejky Pečurskije přímo nahoru pod břevno! Liberec si tak bere zpátky své dvoubrankové vedení! Asistence: Michal Birner.
  30:59 ZDANOV - 2:1
   
  30:59
  Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
  Novokuzněck snižuje! Butuzov si najel k zadnímu mantinelu a těsně u brány přihrál mezi kruhy na JEGORA ZDANOVA, jenž výborně trefil šibenici liberecké svatyně! Asistence: Stanislav Butuzov, Savelij Maletin.
   
  29:58
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Graborenko – 2 min., sevření puku rukou).
   
  25:30
  Ševčenko byl v obrovské šanci, kdy se mu podařilo uniknout jako jedinému z pásma! Na Schwarze však nevyzrál svou kličkou mezi betony a Novokuzněck je stále bez gólu.
   
  24:14
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Kitsyn – 2 min., nedovolené bránění).
   
  19:34
  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Filippi – 2 min., podrážení).
  15:39 LENC - 2:0
   
  15:39
  Liberec právě vstřelil branku!
  A Severočeši jdou do vedení o dvě branky! Prudkou střelu Romana Graborenka od modré čáry neměl Pečurskij šanci vidět, RADAN LENC kotouč šikovně nasměroval přímo do pravého rohu ruské svatyně. Asistence: Roman Graborenko.
   
  15:25
  Marosz byl v obrovské šanci, když se s pukem ocitl sám přímo před ruským gólmanem! Samotné zakončení mu však překazil Kirillov, jenž udělal rybičku před svého brankáře.
   
  10:41
  Přesilová hra nepřinesla moc střel, Rusové se hned připravili k útoku a Djurjagin měl příležitost pro srovnání! Potenciálně neškodná střela se stala nebezpečnou, jelikož se kotouč zatoulal v brankovišti a Marek Schwarz se naštěstí rychle zorientoval.
   
  08:22
  Vyloučení v týmu Metallurg Novokuzněck (Mokritsyn – 2 min., podrážení).
  02:01 JELÍNEK - 1:0
   
  02:01
  Liberec právě vstřelil branku!
  Tygří síla se ukázala hned v prvních minutách! Havlín přihrál u pravého mantinelu na Zachara, jenž intuitivně nahrál na volného PETRA JELÍNKA, který dokázal kotouč rychle poslat levé rameno ruského gólmana. Severočeši tak vedou o jednu branku. Asistence: Marek Zachar, Tomáš Havlín.

  Kateřina Hamplová

  Branky a nahrávky: 3. Jelínek (Zachar, Havlín), 16. Lenc (Graborenko), 32. Hudáček (Birner) – 31. Zdanov (Butuzov, Maletin), 41. Poljakov (Kitsyn), 48. Butuzov, 62. Sevčenko (Kitsyn)


  Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Žajdlík) – Šmíd, Bukač, Derner, Knot, Havlín, Graborenko, Kolmann – Birner, Bulíř, Hudáček – Marosz, Filippi, Lenc – Krenželok, Jelínek (C), Zachar – Ordoš, Musil, Valský.
  Metallurg Novokuzněck: Pečurskij (Sinkevič) – Sevčenko, Šubin, Zdanov, Akišin, Ščukin, Kirillov, Rjabokonov – Maletin, Judin, Kitsyn (A), Djurjagin (A), Mokritsyn, Parchomenko, Butuzov, Vernigor, Mozorov, Poljakov, Ševčenko, Ruban, Jerdakov (C), Sarvarov, Černov, Lukin, Galejev, Juksejev, Glazkov.

  Rozhodčí: Horák, Sýkora – Komárek, Frodl.