Švýcarsko – Finsko 0:6 (kon.) | USA – Švédsko 4:5 (2:3 po s.n.) | Česko – Kanada 1:7 (kon.)
Slovensko – Rusko 1:2 (po pr.)
po prodl.
Slovensko
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Rusko
Středa 07.08.2019, 19:10Hlinka Gretzky Cup • Skupina B
Partner:
  Bogdan TRINĚJEV - 1:2
   
  62:55
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Sborná bere bonusový bod! BOGDAN TRINĚJĚV našel skulinku v postoji brankáře a poslal kotouč na bližší tyč. Slovensko tedy podruhé po sobě prohrálo až v prodloužení.
  43:31 Oliver FATUL - 1:1
   
  43:31
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  A máme vyrovnáno! V přesilové hře byl nejdůraznější OLIVER FATUL a puk poslal nechytatelně do sítě. Asistence: Martin Chromiak a Ján Lašák.
  39:20 Nikita BURUJANOV - 0:1
   
  39:20
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Tak jsme se přeci jen dočkali první branky zápasu! Šakir Muchamadullin přihrál na pravý kruh, kde se opřel do puku bez přípravy Marat Chusnutdinov. Brankář Šimon Opatovský sice jeho pokus stihl vyrazit, ale pouze před sebe na osamoceného NIKITU BURJANOVA a ten se nemohl mýlit. Asistence: Marat Chusnutdinov a Šakir Muchamadullin.

  Josef Prášek

  Branky a nahrávky: 44. Fatul (Chromiak, Lašák) – 40. Burujanov (Chusnutdinov, Muchamadullin), 63. Trinějev


  Slovensko: Opatovský (Latkóczy) – Fatul, Kňažko, Stacha, Nemec, Groch, Putala, Jombík, Ketner – Chromiak, Myklukha, Lašák – Kašlík, Rehák, Kolenič – Mastič, Faith, Bačo – Nemec, Petráš, Lipianský.
  Rusko: Motorygin (Askarov) – Čajka, Steklov, Kuzmin, Muchamadullin, Grušnikov, Kirsanov, Zotov, Bujvan – Didkovskij, Zlodějev, Trinějev – Guščin, Chusnutdinov, Burujanov – Ťutněv, Ponomarjov, Pašin – Šumilin, Zugan, Averšin.

  Rozhodčí: Baluška, D. Konc – Krajčík, J. Konc