Spartak Moskva – Slovan 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:2 (kon.)
konec
Spartak Moskva
5:3 (2:2, 0:1, 3:0)
HC Slovan Bratislava
Středa 07.08.2019, 12:00 • ČPP Aréna • Mountfield Cup
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:54
  Spartak právě vstřelil branku!
  Je hotovo! Spartak využívá hru bez brankáře, když Robin Hanzl přiťukl kotouč MARTINSI KARSUMSOVI, který neměl problém zamířit ze středního pásma do prázdné branky. Asistence: Robin Hanzl.
   
  59:24
  Oddechový čas pro Slovan Bratislava, který si vyzkouší hru se šesti hráči v poli.
   
  56:30
  Krásná přihrávka Andeje Kutějkina, který místo obvyklé střely hledal spoluhráče, který jen lehce tečoval puk. Výborně zasáhl opět Habal.
   
  54:37
  Rozhodčí rozhodli. Vyloučeni jsou Andrej Meszároš za nedovolené bránění a Denis Kokarev za hrubost. Trest slovenského hráče odpyká Marek Hudec, protože Meszároš je ošetřován. Hraje se čtyři na čtyři.
   
  54:37
  Po zákroku jednoho z hráčů Slovanu vznikla velká potyčka u střídaček. Bude se vylučovat.
   
  50:15
  Spartak právě vstřelil branku!
  Velký tlak vyvrcholil brankou. ZACHAR ŠABLOVSKIJ dostal přihrávku do levého kruhu, kde byl úplně sám a střelu podél betonu překonal Habala. Asistence: Alexandr Kutuzov.
   
  47:32
  Spartak právě vstřelil branku!
  Spartak vyrovnává! Rychlá souhra během přesilové hry přinesla ruskému týmu srovnání skóre na 3:3. Z bezprostřední blízkosti se prosadil KASPARS DAUGAVINŠ. Asistence: Robin Hanzl.
   
  46:38
  Další přesilová hra pro Spartak, vyloučen je kapitán slovenského týmu Michal Sersen za nedovolené bránění.
   
  43:18
  Zkušený obránce Eduard Šedivý vyloučen za hákování.
   
  41:14
  Za faul na Ruslana Pedana je vyloučen Andrej Meszároš, který obdržel dvě minuty za podrážení.
   
  38:43
  Ošklivý zákrok předvedl Rus Maxim Gončarov, který trefil ramenem přímo na hlavu Jana Ševčíka. Spoluhráči mladého útočníka Slovanu se chtěli Gončarovi ihned pomstít, rozhodčí jim to však nedovolil. Ševčík zůstal v krvi ležet na ledě, lékaři ho nyní odváží na ošetřovnu. Gončarov dostává trest na 5 minut + automatický trest do konce utkání za napadení a také schytal několik nadávek od protihráčů. Trest za něj odpyká Vjačeslav Leščenko.
   
  35:31
  A právě za to je vyloučen Anatolij Nikoncev. Slovan si zahraje další přesilovku.
   
  29:58
  Skvělý Habal vychytal lapačkou gólovku Spartaku během přesilové hry!
   
  28:02
  Za hákování je vyloučen na dvě minuty Jakub Urbánek z bratislavského Slovanu.
   
  27:43
  Slovan právě vstřelil branku!
  Slovan se prosazuje v přesilové hře! ANDREJ MESZÁROŠ dostal puk zpoza branky za záda Bespalova! Asistence: Michael Vandas.
   
  26:48
  Další přesilovka pro Slovan, vyloučen je Martins Karsums za faul loktem. Během svého nedovoleného zákroku si však způsobil krvavé zranění. Hrací plochu tak musí ledaři odklidit od krve.
   
  21:35
  Hokejité Spartaku během přesilovky soupeře sice zavezli kotouč až do útočného pásma, kde však chybovali. Michael Vandas mířil sám na branku, jeho střelu vychytal Bespalov!
   
  21:14
  Ruslan Pedan na trestné lavici, vyloučen je za sekání.
   
  19:19
  Spartak právě vstřelil branku!
  ANATOLIJ NIKONCEV nic složitého nevymýšlel a proměnil trestné střílení, když vystřelil nad lapačku brankáře Habala. Vyrovnáno 2:2.
   
  19:19
  Čeká nás trestné střílení, protože Nikoncev byl v úniku faulován!
   
  14:52
  Slovan právě vstřelil branku!
  Obrovská chyba Alexandra Kutuzova. Ten svou přihrávku adresoval přímo do jízdy FILIPU BOBÁLOVI, který překonal Bespalova střelou na lapačku. Bez asistence.
   
  13:42
  Talalujev dostal přihrávku přes osu hřiště a mířil do bližšího horního rohu. Ten ale o malý kousek minul.
   
  11:49
  Přesilovka pro Spartak, vyloučen je Milan Kytnár za sekání.
   
  07:44
  Zachar Šablovskij vyloučen za hákování.
   
  07:44
  Skvělý zákrok Bespalova! Abdul obkroužil branku a po několika dorážkách se před ním objevila poloprázdná branka Spartaku, Bespalov se však natáhl a kotouč v leže rukavicemi vytěsnil.
   
  05:43
  Spartak právě vstřelil branku!
  Slovan se z vedení radoval jen 64 vteřin. Přesnou střelou zápěstím z levého kruhu totiž vyrovnává MAXIM CYPLAKOV na 1:1. Asistence: Vjačeslav Leščenko.
   
  04:39
  Slovan právě vstřelil branku!
  Slovan využívá hned svou první přesilovou hru v zápase. Střela od modré čáry se odrazila přímo před branku, kde stál RADOVAN PULIŠ, který z bezprostřední blízkosti procpal puk za záda Bespalova. Pro slovenského útočníka je to čtvrtá trefa na turnaji. Bez asistence.
   
  04:14
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Pedan – 2 min., podrážení).

  Daniel Krátký

  Branky a nahrávky: 6. Cyplakov (Leščenko), 20. Nikoncev, 48. Daugavinš (Hanzl), 51. Šablovskij (Kutuzov), 60. Garsums (Hanzl) – 5. Puliš, 15. Bobál, 28. Meszároš (Vandas)


  Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Kutuzov, Trišin, Nikišin, Pedan, Rylov, Kulik, Kutějkin "C", Gončarov – Arkalov, Cyplakov, Nikoncev, Karsums, Daugavinš, Kokarev, Talulajev, Leščenko, Šablovskij, Stoljarov, Hanzl, Fjodorov. Trenér: Oleg Znarok.
  HC Slovan Bratislava: Habal (Sabo) – Štajnoch, Hudec, Bačík, Sersen "C", Meszároš, Podlipnik, Demo, Šedivý – Puliš, Urbánek, Kukumberg, Valach, Abdul, Miklík, Kytnár, Fafrák, Bobál, Sloboda, Vandas, Ševčík. Trenér: Roman Stantien.

  Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Lučan.