Ústí n/L – Sokolov | 0:4 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Plzeň – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | Vsetín – Trenčín | 4:3 (kon.) |
Havířov – Frýdek-M. | 0:3 (kon.) | | | Poprad – Cracovia | 1:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Irtyš Pavlodar | 4:0 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 8:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Motor ČB | 6:4 (2:1 po s.n.) | | | Kobra – Kolín | 5:1 (kon.) |
Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 4:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Banská Bystrica | 6:3 (kon.) |
Debreceni – Jastrzębie | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Poruba 2011 | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 4:3 (kon.) |
konec
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
4:3
(1:0, 2:1, 1:2)
SHK Drtiči Hodonín
54:05
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Procházka – 2 min., podrážení + 2 min., nedovolené bránění).
|
|
49:56
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Horký – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
47:59
|
Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Klíma – 2 min., držení hole).
|
|
40:00
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Račický – 2 min., sekání).
|
|
34:12
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Svoboda – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:43
|
Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Radosta – 2 min., sekání).
|
|
22:16
|
Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Janáš – 2 min., podrážení).
|
|
19:05
|
Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Finsterle – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:06
|
Po podražení na Milana Procházku se bude vylučovat.
|
|
09:53
|
Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Janáš – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
11. Horký (Krutiš, Peroutka), 22. Sigmund (Bazala, Procházka), 26. Bulín (Molnár, Alexa), 59. Horký (Krutiš, Procházka) – 39. Ševčík (Hasoň), 42. Matějka (Slabý), 60. Finsterle (Sokolík)
Rozhodčí: Reich – Lahodný, Ludvík
Diváci: 245
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Vacek (Radosta) – Peroutka, Šána, Dudáček, Bazala, Molnár, Trnka, Heindl, Chlubna – Horký, Krutiš, Svoboda – Piš, Sigmund, Procházka – Bulín, Alexa, Kratochvíl – Hačecký, Sorger, Račický.
Náhradníci:
Trenér:
SHK Drtiči Hodonín: Hlaváč (Kubáň) – Ševčík, Fišera, Slabý, Vřeník, Váňa, Vaněk – Charvát, Jurča, Matula – Matějka, Leška, Pröschl – Polák, Finsterle, Janáš – Hasoň, Sokolík, Klíma.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SHK Drtiči Hodonín: Hlaváč (Kubáň) – Ševčík, Fišera, Slabý, Vřeník, Váňa, Vaněk – Charvát, Jurča, Matula – Matějka, Leška, Pröschl – Polák, Finsterle, Janáš – Hasoň, Sokolík, Klíma.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Reich – Lahodný, Ludvík
Diváci: 245
Nikola Katolická