Astana – Valletta 5:1 (kon.) | Larnaka – Gent 1:1 (kon.) | Sparta – Trabzonspor 2:2 (kon.)
Pjunik – Wolverhampton 0:4 (kon.) | Universitatea Craiova – AEK Atény 0:2 (kon.) | Brøndby – Braga 2:4 (kon.)
Ventspils – Guimarães 0:3 (kon.) | Šeriff Tiraspol – AIK Stockholm 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Bnei Yehuda 2:2 (kon.)
Malmö – Zrinjski Mostar 3:0 (kon.) | Haugesund – Eindhoven 0:1 (kon.) | Mariupol – Alkmaar 0:0 (kon.)
Thun – Spartak 2:3 (kon.) | Molde – Aris Soluň 3:0 (kon.) | Ludogorec – New Saints 5:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – FK Sūduva 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – Zorja Luhansk 1:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Štrasburk 0:1 (kon.)
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 4:0 (kon.) | Antverpy – Plzeň 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – BATE 1:2 (kon.)
Dudelange – Kalju 3:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 2:0 (kon.) | Midtjylland – Rangers 2:4 (kon.)
Norrköping – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Vaduz – Frankfurt 0:5 (kon.) | FCSB – Mladá Boleslav 0:0 (kon.)
Austria – Apollon Limassol 1:2 (kon.) | Luzern – Espanyol 0:3 (kon.) | Partizan Bělehrad – Yeni Malatyaspor 3:1 (kon.)
Legia – Atromitos 0:0 (kon.) | Turín – Salihorsk 5:0 (kon.)
Neftçi Baku
2:2 (1:2)
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Čtvrtek 08.08.2019, 19:00 • 8KM Stadionu, Baku • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Jehuda zvolila pro úvodní zápas třetího předkola UEFA Europa League skvělou taktiku, když spoléhala na pevnou obranu a rychlé protiútoky, ze kterých udeřili v rozmezí deseti minut Tambi Sagas a Mohammad Ghadir. Steven Joseph-Monrose sice dokázal krátce před přestávkou snížit, domácí ale dlouho žádnou další šanci nevyužili a málem doplatili na neproměňování příležitostí, po vypršení nastaveného času ale Baku zachránil střídající Namik Alaskarov. Výsledek. Neftçi Baku 2 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 2. (20:58:05)

90+7

90+7
    Emilijus Zubas nese tvrdou facku s těžkým srdcem na hrudi a nevyvaroval se řečím s žlutou kartou.

90+7
    Něftči Baku právě vstřelilo branku!
    Střídající NAMIK ALASKAROV se stal hrdinou domácího týmu, když po vypršení nastaveného času využil dobré přihrávky Soniho Mustivara a vyrovnal na 2:2! Stadionem propukla obrovská radost a pozice Baku do odvety je o něco lepší.

90+6
    Hrajeme už jednu minutu nad rámec nastaveného času a stále ještě není konec. Domácí žhaví naději.

90+4
    Za pár okamžiků se rozeběhne poslední minuta utkání a Baku je směrem kupředu stále bezzubé. Je to křeč.

90+2
    Domácí mají ještě čas na vyrovnání, jenže během posledních minut se nedostali do žádné příležitosti.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90
    Ismaila Soro zastavil útok domácího týmu za cenu žluté karty a vzhledem k výsledku mu to vůbec nevadí.

89
    Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Šaj Mazor, přichází Paz Ben Ari.

88
    Utkání už se pouze dohrává a domácí fotbalisté jsou letos na pokraji první porážky na evropské scéně.

87
    Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Vojislav Stanković, přichází Pape Mamadou Mbodj.

84
    Střídání v týmu Bnei Yehuda Tel Aviv FC: ze hřiště odchází Dor Jan, přichází Dor Kočav.

83
    Střídající Ariel Lazmi mohl přivést třetí gól Jehudy, jenže jeho postup směrem kupředu zastavil ofsajd.

82
    Fotbalisté Baku se těžko smiřují s tím, že se jim dnes příliš nedaří, a Namik Alaksarov viděl žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu Neftçi Baku: ze hřiště odchází Vangelis Platellas, přichází Bagaliy Dabo.

80
    Domácí hráči vyrazili do protiútoku a domácí publikum ihned ožilo, hned vzápětí ale zklamaně vydechlo.

78
    Pokud dnes Neftçi Baku prohraje, může za to střelecká indispozice. Šancí měli domácí hráči několik.

77
    Fanoušci Neftçi Baku samozřejmě nedisponují příliš dobrou náladou a z hlediště se ozývá hlasitý pískot.

Tomáš Reiner

Branky: 43. Joseph-Monrose, 90+7. Alaksarov – 26. Sagas, 36. Ghadir

Karty:   17. Platellas (BKU), 62. Mustivar (BKU), 75. Frederico (BKU), 82. Alaksarov (BKU) – 39. Pniši (BYT), 90. Soro (BYT), 90+7. Zubas (BYT)

Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 10:12.
    Neftçi Baku: Agajev – Buludov, Petrov, Stanković (87. Mbodj), Krivocjuk – Platellas (80. Dabo), Mustivar, Machmudov (C) – Frederico, Alijev (73. Alaskarov), Joseph-Monrose.
    Náhradníci: Mammadov – Mbodj, Alaksarov, Dabo, Hajijev, Achundov, Mamadou. Trenér: Roberto Bordin.

Bnei Yehuda Tel Aviv FC: Zubas – Cohen, Mori (C), Pniši, Felczer, Rustom – Mazor (89. Ben Ari), Soro, Sagas, Jan (84. Kočav) – Ghadir (69. Lazmi).
    Náhradníci: Šabi – Ben Ari, Kočav, Lazmi, Šimoni, Ben Šimon, Tsaadon. Trenér: Josef Abuksis.

Rozhodčí: Karim Abed (FRA). Asistenti: Hicham Zakrani (FRA), Mikael Berchebru (FRA). Čtvrtý rozhodčí: Florent Batta (FRA)