Zlínsko – Vyškov 0:0 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh. Brod 3:2 (kon.) | Kroměříž – Znojmo 4:0 (kon.)
FC Velké Meziříčí
3:2 (1:1)
ČSK Uherský Brod
Pátek 09.08.2019, 18:00 • Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 2. kolo

90+2
    Konec zápasu. (19:51:25)

90+1
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Jaroslav Dufek.

84
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Libor Nevařil, přichází David Sedláček.

75
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Michal Bouček, přichází David Karmazín.

75
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Lukáš Jaroněk.

68
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Pavel Simr.

67
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Jenže Uherský Brod neskládá své zbraně a vypadá to, že to bude ještě drama! Naději svému týmu vystřelil MAREK MANČÍK.

63
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kryštof Pospíšil, přichází Robin Josefík.

63
    Žlutou kartu dostává Martin Puža (FC Velké Meziříčí).

61
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Lukáš Mareš, přichází Marek Mančík.

59
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A už je to o dva góly! Meziříčí dominuje ve druhém poločase a třicet minut před koncem zápasu má pohodlný náskok. Třetí branka a třetí střelec v zápase, tentokrát se prosadil ROBIN DEMETER.

55
    A máme tu obrat! Domácí fotbalisté jsou střelecky mnohem aktivnější a jejich střela skončila v bráně! Prosadil se MARTIN ŘEZÁČ.

52
    Žlutou kartu dostává Petr Sklenář (ČSK Uherský Brod).

46

45+1

29
    Jenže už o necelých sedm minut později máme srovnáno! Velké Meziříčí je zatím lepším týmem, což dokazuje touto vstřelenou brankou. Jedeme tedy od znovu. O srovnání stavu se postaral PAVEL MEZLÍK.

23
    Jako první se v tomto zápase prosazuje Uherský Brod. Domácí, kteří byli před zápasy mírnými favority tedy mají co dohánět. Úvodní branku svého týmu v této sezóně vstřelil PETR SKLENÁŘ.

Z důvodu technických problémů jsme nuceni Vám poskytnout z tohoto přenosu pouze změny stavu!