Kaiserslautern – Mohuč 2:0 (kon.) | Verl – Augsburg 2:1 (kon.) | Aachen – Leverkusen 1:4 (kon.)
Würzburger – Hoffenheim 3:3 (4:5 po pen.) | Atlas Delmenhorst – W. Brémy 1:6 (kon.)
1.FC Kaiserslautern
2:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 10.08.2019, 15:30 • Fritz-Walter-Stadium, Kaiserslautern • Německý pohár • 1. kolo
    Pár fotek ze zápasu, který navštívilo 40 694 diváků.

Je konec! Fotbalisté Kaiserslauternu se postarali o velké překvapení, když v roli třetiligového celku porazili v 1. kole pokalu bundesligovou Mohuč 2:0. Hosté si v úvodu zápasu vytvořili pár zajímavých šancí, ale Roten Teufel postupně srovnali hru. Rozhodující momenty utkání pak přišly po změně stran. V 63. minutě byla odpískána po faulu Bella na Thieleho pro domácí penalta, kterou se štěstím proměnil Manfred Starke. Mohuč pak marně bušila do pevné defenzivy Kaiserslauternu a v 90. minutě naopak zakončil kontr do otevřené obrany zásahem na 2:0 Florian Pick. Na Fritz-Walter-Stadium nyní probíhá děkovačka domácích hráčů nadšeným divákům. (17:33:19)

90+10

90+10
    Běží poslední minuta nastavení, Thiele byl navíc faulován. Teď už mohu říci, že je rozhodnuto!

90+9
    Domácí brankář Lennart Grill dostává žlutou kartu za zdržování.

90+9
    Ten byl rozehrán nakrátko tak, aby mohl Caricol vystřelit. Jeho volej skončil v hledišti.

90+9
    Po sražené střele ještě následuje roh Mohuče...

90+8
    Centr Brosinskiho z pravé strany likviduje defenziva Kaiserslauternu. Fanoušci domácích jsou v euforii.

90+7
    Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale už opravdu mají minimum času.

90+5
    Až teď bylo rozehráno. Čtvrtý rozhodčí signalizoval, že se bude nastavovat pět minut. Myšleno asi od tohoto okamžiku.

90+3
    Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Florian Pick, přichází Kevin Kraus.

90+2
    Florian Pick si při oslavě gólu vysvlékl dres a tak ještě obdržel žlutou kartu. Rozehráno zatím nebylo, protože domácí fanoušci stadion zahalili do mlhy z dýmovnic.
    90. Florian PICK - 2:0

90
    Kaiserslautern právě vstřelil branku!
    A je asi vymalováno! Domácí podnikli protiútok do otevřené obrany soupeře. Skarlatidis balón u šestnáctky přenechal FLORIANU PICKOVI, který obehrál Brosinskiho a tváří v tvář Müllerovi se nemýlil – 2:0.

88
    Mohlo být vyrovnáno! Míč postupně putoval z levé strany až na pravou stranu šestnáctky, kde ho pustil Onisiwo na Boëtiuse. Ten pálil po zemi na zadní tyč, ovšem Grill výtečně zasáhl a Jonathan Burkardt se nezorientoval včas na to, aby balón dorazil do prázdné brány!

87
    Střídání v týmu 1.FC Kaiserslautern: ze hřiště odchází Manfred Starke, přichází Gino Fechner.