Admira Praha – Slavia B 2:7 (kon.) | Karlovy Vary – Příbram B 2:2 (3:2 po pen.) | Hostouň – Motorlet 0:2 (kon.)
Rakovník – Plzeň B 0:3 (kon.)
po penal. (3:2)
Slavia Karlovy Vary
2:2 (1:1)
FK Příbram B
Neděle 11.08.2019, 10:30 • Stadion TJ Karlovy Vary-Dvory • Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:57:15)

Utkání sledovalo 329 diváků.

Utkání je u konce a diváci si užili i maximum možného. Když po devadesáti minutách nedošlo k rozhodnutí, musely přijít na řadu pokutové kopy, ve který byli o něco lepší domácí. Za hosty byly k vidění tři neproměněné pokusy, zatímco na domácí pouze dvě. O rozhodující penaltu se postaral Štěpán Dubnička.

90
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Daniel Deme, přichází Samir Jaffan.

87
    Žlutou kartu si prohlédl domácí Ondřej Frána.

82
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází František Belej, přichází Vojtěch Ptáček.

81
    Příbram právě vstřelila branku!
    A máme zase vyrovnáno. O gól na 2:2 se postaral PETR JANOTA.

80
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Daniel Nimrichter, přichází Adam Paterna.

76
    Žlutou kartou byl potrestán domácí Daniel Deme.

72
    Žlutou kartou byl potrestán hostující Vojta Jelínek.

66
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí tým otáčí skóre a jde do vedení. Úspěšným střelcem byl ONDŘEJ FRÁNA.

63
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jakub Lattisch, přichází Ondřej Frána.

52
    Úvodní minuty druhé půle přinesly pouze několik nepřesných střel a náznaků akcí.

46

45+2

45
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

37
    Střídání v týmu 1. FK Příbram B: ze hřiště odchází Lukáš Puchmertl, přichází Martin Polák.

35
    Máme srovnáno. menší nápor domácích, podpořený několika standardními situacemi přinesl své ovoce. O vyrovnávací trefu se postaral TOMÁŠ HOLÍK.

34
    Standardní situace však byla zblokována, hosté se pro tuto chvíli ubránili, když míč srazili na rohový kop.

33
    Šance pro domácí na případné srovnání skóre, mají k dispozici přímý kop z docela dobré pozice.

25
    Vstřelená branka hostující tým povzbudila a opět se Příbram tlačí k Bláhovi.

21
    Hosté se ujímají vedení, úspěšným střelcem byl JIŘÍ JANUŠKA.

18
    První zákrok utkání. Karlovy Vary se po zisku míče dostaly do protiútoku a rázem musel Melichar dávat pozor. Situaci zvládl, domácí pokračují rohovým kopem.

18
    Zakončení jsme se nedočkali ani po přímém kopu hostujícího týmu.

15
    Stále čekáme na nějaký okamžik, který by přinesl střelu, ohrožující buď Bláhu v brance Karlových Varů, nebo Melichara z béčka Příbrami.

10
    V uběhnutých minutách jsou zatím o něco aktivnější domácí fotbalisté, kteří se již několikrát dostali na dostřel soupeřovy branky, nicméně Melichar a jeho spoluhráči zvládli vše vyřešit.

1

FC Slavia Karlovy Vary: Bláha – Holík, Pěkný (C), Skala, Hudec, Vokáč, Dubnička, Procházka, Lattisch, Nimrichter, Deme.
    Náhradníci: Timko – Jaffan, Paterna, Frána, Kalina, Ryška

1. FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Puchmertl, Mišun (C), Průcha, Vlček, Janota, Hájek, Jandera, Januška, Belej.
    Náhradníci: Ptáček, Sirotek, Polák, Trnka

Rozhodčí: Vít Šťastný – Michael Kvítek, Michal Mrkáček.

Zápas na Stadionu TJ Karlovy Vary-Dvory začne v 10:30 a my Vám z tohoto utkání přineseme změny stavu.

FC Slavia Karlovy Vary

Domácí tým vstupuje do nového ročníku třetí nejvyšší soutěže s tím, že budou chtít vylepšit výsledek z té minulé, kdy obsadil 15. místo. Po reorganizaci soutěže byla Slavia umístěna do skupiny A, kde se střetne i s několika záložními celky z nejvyšší soutěže. A hned v prvním kole to bude béčko Příbrami.

1. FK Příbram B

Béčko příbramských se do ČFL přesouvá po reoraganizaci soutěťí přesunem z divize A, kde skončilo na 11. místě s 36 body. Mladí hráči se tak budou moci letos popasovat s dospělými celky v třetí nejvyšší soutěži a v premiéře v této lize budou chtít do ni vstoupit samozřejmě co nejlépe.

Dobré dopoledne u ČFL. Společně se podíváme na utkání skupiny A mezi týmy FC Slavia Karlovy Vary a 1. FK Příbram B.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.