Atlanta United – New York City 2:1 (kon.) | Philadelphia – Houston 2:1 (kon.) | DC United – LA Galaxy 2:1 (kon.)
Los Angeles FC – New York RB 4:2 (kon.)
Los Angeles FC
4:2 (2:2)
New York Red Bulls
Pondělí 12.08.2019, 04:00 • Banc of California Stadium • Americká MLS

Jordan Harvey měl po zápase velkou radost, trefil se poprvé od roku 2017. "Dlouhou dobu jsem své šance neproměňoval a míjel branku. Dnes mi to konečně vyšlo. Jsem velmi rád, že jsem skóroval a pomohl týmu k výhře," řekl po zápase. (06:01:42)

Domácí celek zcela zaslouženě vyhrává 4:2. Hosté dokázali v závěru prvního poločasu srovnat z 0:2 na 2:2. Ve zbytku zápasu byl domácí tým jasně lepší, a tak vyhrává.

Hervay a Blessing poslali Los Angeles do vedení, v závěru poločasu snížil Cásseres Jr a na 2:2 si srazil míč do své branky domácí gólman. Autorem vítězné branky je Carlos Vela, který proměnil pokutový kop. Konečný výsledek stanovil Eddie Segura.

V Kalifornii v Los Angeles je aktuálně něco málo před devátou hodinou večer, počasí je velmi dobré, jasno, devatenáct stupňů. Je jasné, že fanoušci, kteří nemusí v pondělí ráno vstávat do práce, půjdou do některé z přilehlých restaurací, v nichž budou se svými přáteli rozebírat nejen toto vítězství.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:14.

90+3

90+2
    Adama Diomande (Los Angeles Football Club) se dostal k hlavičce, která jen o malý kousek končí mimo branku. Nechybělo mnoho a domácí přidali v samotném závěru zápasu další gól.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Josh Pérez toho za pár minut stihl opravdu hodně. Nyní si obhodil brankáře a zakončoval do prázdné branky, skluzem míč zblokoval jeden z beků soupeře. Rohový kop.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Tom Barlow (New York Red Bulls) se zničeho nic dostal sám před brankáře, zkoušel zakončit ke vzdálenější tyči, ale gólman skvěle zasáhl.

87
    New York Red Bulls to zkoušel po pravé straně, ale pomezní sudí viděl ofsajd, a tak akci přerušil.

87
    Josh Pérez fauloval, volný kop pro hostující celek vybojoval Rece Buckmaster.

85
    Adama Diomande (Los Angeles Football Club) vymyslel zajímavou ránu levou nohou. Zakončoval kousek před pokutovým územím, ale minul.

84
    Josh Pérez, který před malou chvílí přišel na trávník, hledal v lepší pozici postaveného spoluhráče. Tím byl Carlos Vela, který se ovšem nacházel v ofsajdu.

83
    Kemar Lawrence odehrál míč do autu, rohový kop pro domácí fotbalisty, kteří si závěr zápasu užívají.

82
    Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Mark-Anthony Kaye, přichází Lee Nguyen.
    Střídání v týmu Los Angeles FC: ze hřiště odchází Diego Rossi, přichází Josh Pérez.

81
    Diego Rossi (Los Angeles Football Club) zakončoval z levé strany levou nohou. Jeho rána však končí mimo branku. Robles zasahovat nemusel.

80
    Deset minut hry a nějaké to nastavení nás dělí od konce tohoto zápasu, který v neděli večer místního času baví fanoušky v Los Angeles.

79
    V poklidném tempu se momentálně hraje, ani jeden celek se nedostává do střeleckých pozic, fanoušci znovu skandovaným potleskem ženou domácí hráče za dalšími dílčími úspěchy v tomto utkání.

Jan Prošek

Branky: 23. Harvey (Vela), 25. Blessing (Beitashour), 61. Vela (pen.), 72. Segura (Vela) – 43. Cristian Cásseres Jr (Gamarra), 45. Miller (Royer) (vla.)

Karty:   8. Parker (NYR), 46. Cristian Cásseres Jr (NYR), 48. Lawrence (NYR), 76. Muyl (NYR)

Los Angeles FC: Miller – Beitashour, Blackmon, Segura, Harvey – Kaye (82. Nguyen), Atuesta, Blessing – Vila, Diomande, Rossi (82. J. Pérez)
    Náhradníci: Ejimadu – Jakovic, Silva, Nguyen, Zelaya, Pérez J., Pérez A.

New York Red Bulls: Robles -Buckmaster, Parker, Long, Lawrence – Davis, Rzatkowski (59. Muyl) – Césseres Jr., Romero Gamarra, Royer (75. Barlow) – White (67. Wright-Phillips)
    Náhradníci: Meara – Murillo, Tarek, Fernandez, Muyl, Wright-Phillips, Barlow

Rozhodčí: Fischer – Wienckowski, White, VAR Rivero

Diváci: 22.342