Třinec – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Olomouc – Trenčín 6:3 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Třebíč – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Jihlava – Prostějov 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 2:3 (kon.) | Kadaň – Klatovy 2:5 (kon.) | K. Vary – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Martin – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Linz 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Dubnica 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 7:5 (3:2 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 7:10 (kon.) | Nový Jičín – Opava 1:5 (kon.)
Nitra – Ženeva 1:6 (kon.) | Rapperswil – Vítkovice 4:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
BK Havlíčkův Brod
7:5 (3:0, 3:2, 1:3)
SC Marimex Kolín
Úterý 13.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy

Pro tuto chvíli je to ode mne vše, děkuji za pozornost. (20:45:35)

Je konec dnešního přátelského utkání, ve kterém zvítězili Bruslaři. Ve třetí třetině se trefili jen jednou díky Miroslavu Třetinovi. Hosté se rozstříleli a poslali do Chaloupkovy branky tři góly, které si na konto připsali Marek Němec, Jiří Kysela a Robin Martínek. V samostatných nájezdech vyhráli také Havlíčkobrodští, když rozhodující branku dal Jakub Matušík.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 9. Holenda, 14. Holenda (Kadlec, Matušík), 16. Holenda (Matušík, Vala), 29. Přidal (Třetina), 33. Přidal (Mikeš, Třetina), 40. Plachý (Ludvík), 47. Třetina (Přidal, Mikeš) – 22. Martínek (Březina), 40. Hladík (Černý), 42. Němec (Martínek), 51. Barták (Kysela), 56. Martínek (Procházka, Hanzl)

3:2   Němec (KOL)

BK Havlíčkův Brod: Holík (od 30.Chaloupek) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Čermák (A) – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Holenda, Matušík, Kadlec – Ludvík, Cachnín, Plachý
    SC Marimex Kolín: Sejpal (od 30.Hermann) – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Krejsa, Barták, Nutil, Křeček – Zumr, Šafránek, Malý, Procházka, Martínek, Němec, Netušil, Kozák (C), Kysela, Beran, Pilný, Černý, Hladík

Rozhodčí: Jan Doležal – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý