Helsinki – Riga FC 2:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Feyenoord 1:1 (kon.) | Spartak – Thun 2:1 (kon.)
AIK Stockholm – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | BATE – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | FK Sūduva – Maccabi Tel-Aviv 2:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – CSKA Sofia 1:0 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – FCSB 0:1 (kon.) | Apollon Limassol – Austria 3:1 (kon.) | Salihorsk – Turín 1:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Malmö 1:0 (kon.) | New Saints – Ludogorec 0:4 (kon.) | Trabzonspor – Sparta 2:1 (kon.)
Beer Ševa – Norrköping 3:1 (kon.) | Valletta – Astana 0:4 (kon.) | AEK Atény – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Plzeň – Antverpy 2:1 (po pr.) | Frankfurt – Vaduz 1:0 (kon.) | Eindhoven – Haugesund 0:0 (kon.)
Gent – Larnaka 3:0 (kon.) | Alkmaar – Mariupol 4:0 (kon.) | Štrasburk – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (kon.)
Aris Soluň – Molde 3:1 (po pr.) | Aberdeen – Rijeka 0:2 (kon.) | Rangers – Midtjylland 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Pjunik 4:0 (kon.) | Braga – Brøndby 3:1 (kon.) | Espanyol – Luzern 3:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
4:0 (0:0)
Pjunik Jerevan
Čtvrtek 15.08.2019, 20:45 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské Ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí Wolverhampton Wanderers a FC Pjunik.

Jasným favoritem odvetného zápasu je Wolverhampton Wanderers, který na půdě arménského soupeře vyhrál jednoznačně 4:0. Krátce před půlhodinou hry se prosadil Doherty. Ve 42. minutě pálil přesně Jiménez. Ten se prosadil velmi rychle po začátku druhého poločasu. Konečný stav zápasu na 0:4 upravil ve druhé minutě nastavení z pokutového kopu Neves.

Domácí by moc rádi se svými fanoušky oslavili postup do další fáze, hosté by museli výrazně zlepšit hru, aby mohli pomýšlet na zdramatizování.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Wolverhampton Wanderers: Ruddy – Traoré, Vallejo, Coady (C), Kilman, Rúben Vinegre – Gibbs-White, Saiss, João Moutinho – Cutrone, Pedro Neto
    Náhradníci: Rui Patrício – Bennett, Rúben Neves, Jiménez, Diogo Jota, Jonny, Dendoncker

FC Pjunik: Dragojevič – Antonio Stankov, Zhestokov, Belov, Manucharyan – Efimov, Vardanyan, Mkrtchyan (C), Simonyan, Ševčuk – Miranyan
    Náhradníci: Kobezev – Grigoryan, Artak Edigaryan, Marku, Galimov, Mahmudov, Burzanovič.

1

1
    Domácí celek hraje v oranžovém, hosté pak v bílém. V poklidném tempu zápas začal.

3
    Pedro Neto fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku.

5
    Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí hráči vedou po prvním zápase 4:0.

5
    Pjunik rozehrává od své branky, rozhodl se pro akci po levé straně, ale domácí obrana si dokázala snadno poradit.

7
    Cutrone z týmu Wanderers fauloval soupeře, hrát tak budou hosté.

8
    Na výraznější příležitost v tomto zápase zatím čekáme. Míč kontrolují domácí fotbalisté na své polovině.

9
    Kilman fauloval v souboji Simonyana, a tak budou rozehrávat fotbalisté hostujícího celku.

10
    Úvodních deset minut hry napovědělo, že budeme pravděpodobně sledovat klidnější pasáž hry.

11
    Domácí to nyní sehráli dobře, Pedro Neto se dostal do střelecké pozice, jeho rána z osy hrací plochy končí mimo branku.

12
    Aktivně hrající domácí vybojovali rohový kop. Centr se snesl před branku, následně pálil nepřesně Cutrone. Jeho zakončení zády k brance bylo nepřesné.

15
    Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté mají míč pod kontrolou, nyní zakončoval z velké dálky Belov, ale jeho projektil byl hodně nepovedený.

17
    Ruddy se zapojil do rozehrávky svého celku, obránci pokračují v akci, ale do střelecké pozice se dostat hráči v bílém nedokázali.

17
    Nyní to individuálně zkoušel Gibbs-White, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

19
    Ševčukův pokus nebyl vůbec marný, ale na poslední chvíli byl míč zblokovaný.

20
    Hraje se na polovině hrací plochy, na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme. Wolverhampton má nahráno z prvního zápasu.

21
    Pedro Neto pálil ze zajímavé pozice, jeho projektil končí mimo branku.

23
    Wolverhampton pokračuje v aktivní hře, další domácí akci zakončoval Saiss, jehož střelecký pokus končí nad.

26
    Domácí jsou lepším týmem z této dvojice, hrají aktivně, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině. Ale obrana Pjuniku je zatím pozorná.

27
    Žlutou kartu dostává Vallejo (Wolverhampton Wanderers).

29
    Souboje o míč se odehrávají zejména na polovině hrací plochy, to se už dostáváme do prakticky třicáté minuty utkání. Wanderers mají převahu.

29
    Nyní se ovšem ke střele dostal hostující celek Simonyan to vzal na sebe a s jeho ránou měl hodně práce domácí brankář Ruddy, který balon zkrotil.

31
    Traorého rána končí mimo branku. Dragojevič bude po nepřesném domácím zakončení rozehrávat od své branky.

33
    Hostující celek se nyní pokoušel něco vymyslet před domácí brankou, ale Ruddy zasahovat nemusel, ke střele se jeho protivníci nedostali.

34
    Vardanyan byl nachytaný v postavení mimo hru. Píská se tedy ofsajd.

35
    Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, poločasu, ve kterém jsme zatím výraznější šanci neviděli. Z prvního zápasu má Wanderers čtyřbrankový náskok.

36
    Do zakončení a zajímavé střelecké pozice se propracoval domácí Cutrone. Jeho rána byla nepřesná.

40
    V době přihrávku od spoluhráče byl Ševčuk v postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti sudích.

41
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, fotbalisté Pjuniku mají aktuálně optickou převahu a pokouší se vstřelit první branku v tomto zápase.

44
    Brankář Ruddy se zapojil do rozehrávky svého celku. Ale k výraznější šanci tato akce nevedla.

45+0

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Po prvním poločase nepříliš atraktivního zápasu platí bezbrankový stav. Vzhledem k prvnímu zápasu má skóre 4:0 ve svůj prospěch tým Wanderers.

46

46
    Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Efimov, přichází Galimov.

47
    V poklidném tempu se hraje úvod druhého poločasu, jedinou poločasovou změnu provedl hostující celek.

50
    Hosté rozehrávají volný kop. Centr se snesl před branku, ale následně si obrana dokázala poradit.

51
    Gibbs-White se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil vyrazil brankář Dragojevič vyrazil na rohový kop.

52
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Dendoncker.

54
    Wolves právě vstřelili branku!
    Domácí hráči přetavují svou aktivitu z dosavadního průběhu zápasu, po Cuntroneově pasu se krásnou ránou z z vápna prosazuje PEDRO NETO.
    54. Pedro NETO - 1:0

58
    Domácí celek přidává druhou branku, skvěle to nyní sehráli fotbalisté Wanderers. GIBBS-WHITE si výborně naběhl na pas Cutronea a trefil se z bezprostřední blízkosti..
    58. GIBBS-WHITE - 2:0

60
    Půl hodiny hry je pryč ze druhého poločasu, domácí celek vede o dvě branky a dál pokračuje v aktivní hře. Pjunik se musí bránit tlaku soupeře, který sílí.

64
    Z utkání se začíná stávat jednoznačná záležitost. Krásnou akci nyní zakončoval RÚBEN VINAGRE. Jeho rána končí v bráně a domácí navyšují své vedení.
    64. Rúben VINAGRE - 3:0

66
    Wolverhampton dominuje dění na hrací ploše, hraje výrazně lépe a hosté mají velké problémy s defenzivou.

70
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se momentálně do vyložených šancí nedostává.

71
    Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Simonyan, přichází Artak Edigaryan.

72
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Jiménez.
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Diogo Jota.

73
    Domácí fanoušci už začínají oslavovat postup další fáze předkola, Pjunik byl v tomto dvojzápase horším týmem.

75
    Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Ševčuk, přichází Mahmudov.

77
    Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. V celkovém součtu vedou domácí 7:0 a je jasno, který tým postoupí.

79
    Wanderers to zkoušel po pravé straně, míč se snesl před branku, ale obrana v bílém si dokázala poradit.

79
    Hostující brankář bude po nepřesné akci rozehrávat od své branky.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase.

81
    Diogo Jota se dvakrát dostal do střelecké pozice pozice. Ani jedna rána nebyla nebezpečnou, první pokus byl zblokovaný, následně míč končí mimo hrací plochu.

83
    Pjunik kombinuje na své polovině, ale do výraznější šance se nedostal. Edigaryan pokazil finální přihrávku na spoluhráče.

84
    Diogo Jota si v souboji se soupeřem počínal příliš důrazně.

85
    Pět minut a nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, Wolverhampton míří do 4. předkola.

87
    Krásná rána a je to 4:0. Radost domácím fanouškům udělal elegantním zakončením nůžkami DIOGO JOTA.
    87. Diogo JOTA - 4:0

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.