Znojmo – Košice 5:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:4 (3:3, 1:1, 1:0)
HC Košice
Čtvrtek 15.08.2019, 19:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA, Pardubice • Memoriál Zbyňka Kusého

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

HC Košice: Škorvánek (Košarišťan) – Koch, Michalčin, Cibák, Růžička, Boldižár, Čížek, – Bezúch, Klhůfek, Majdan – Faith, Skokan, Belluš – Suja, Bortňák, Köver – Jokeľ, Vrábeľ, Milý.

Vítám vás u dnešního onlajnového přenosu. Rozhodčí už jsou na ledové ploše a za necelé dvě minuty začne samotný zápas.

00:01

00:15
    Aktivněji začali utkání hráči Znojma. Škorvánek si připsal svůj první zákrok v dnešním utkání.

01:30
    I gólman na druhé straně ledové plochy už poprvé musel zasahovat. Košice se drží v útočném pásmu ale Orlům se osvobození daří.

02:26
    Škorvánek musel opět zasáhnout a vhazuje se po jeho pravici, jeho spoluhráči už se ale ženou do útoku.

03:18
    Hraje se ze strany na stranu. Oba týmy dobře brání a je vidět svižný hokej.

03:58
    Odpískána přihrávka rukou. Více práce má zatím Lassila, ale nemusel čelit žádné veliké šanci.

04:34
    Košice jsou stále na puku a začínají útok od své branky. Orli tam hru na chvíli vracejí ale opět se musí sunout zpět.

05:13
    Ofsajd Znojma.

05:23
    Zakázané uvolnění Košic. Vhazuje se po Škorvánkově levici.

05:46
    Košice se opět podívali do útoku, ale opět se vhazuje u jejich gólmana.

05:57
    Vyloučení v týmu HC Košice (Klhůfek – 2 min.).

06:50
    Orli právě vstřelili branku!
    Orli záhy využívají svojí početní výhodu a ujímají se vedení. ADAM SEDLÁK čistě propálil Škorvánka a posílá Znojmo do vedení. Asistence: Philip McRae.
    06:50 Adam SEDLÁK - 1:0

07:16
    Vyloučení v týmu HC Košice (Skokan – 2 min., pozdní dohrání).

07:36
    A Orli sehrávají opět přesilovou hru a snaží se navýšit své vedení. Kombinují a opět využívají!

08:18
    PATRIK NOVÁK pálil z mezikruží a Orli už vedou o dvě branky! Asistence: Adam Sedlák.
    08:18 Patrik NOVÁK - 2:0

08:51
    Větší zákrok si připisuje i Teemu Lassila, který hned po začátku hry 5 na 5 čelil zákeřné střele.

09:38
    Košice vstřelily branku! Ve hře v plném počtu jsou Košice o malinko silnější a JURAJ BEZÚCH to nyní dokázal proměnit i ve skóre! Asistence: Majdan. Vrábel.
    09:38 Juraj BEZÚCH - 2:1

10:23
    Orli hbitě odpovídají! Konkrétně MICHAL GAGO dostal opět puk za Škorvánkova záda. Asistence: Parker Bowles.
    10:23 Michal GAGO - 3:1

11:31
    Vyloučení v týmu HC Košice (Majdan – 2 min., hákování).

12:08
    Orli mají opět šanci navýšit skóre, ale tato přesilová hra se jim zatím nedaří tak jako dvě předchozí.

13:12
    Košice se nyní velmi dobře brání.

13:32
    Hosté v plném počtu. A ohlášena komerční přestávka.

13:46
    Znojmo převzalo puk ve středním pásmu a podívalo se do útoku, Košice je ale rychle vyprovodili zpět k Lassilovi.

14:04
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., nedovolené bránění).

14:27
    Košice vstřelily branku!
    I Košice využívají početní výhodu velmi rychle! JURAJ MAJDAN vstřelil kotouč mezi nohy Lassilovi a Košice ztrácí pouze jednu branku. Asistence: Skokan, Růžička.
    14:27 Juraj MAJDAN - 3:2

15:28
    A je vyrovnáno! ROMAN FAITH našel opět skulinku kudy procedil puk za Lassilu a srovnal tak na 3:3. Asistence: David Skokan.
    15:28 Roman FAITH - 3:3

16:27
    Košice opět útočí a brankář Orlů má hodně práce! Vhazovat se bude po jeho levici.

16:53
    Orli se vydávají na návštěvu do útočného pásma. Ta byla zatím velmi krátká. Košice ale poslali puk na zakázané uvolnění.

17:29
    Znojmo se usadilo v útoku a Škorvánek měl plné ruce práce.

17:55
    Vyloučení v týmu HC Košice (Klhůfek – 2 min., podrážení).

18:26
    Znojmo se usazuje v útočné třetině. Hráči kombinují před Škorvánkem. Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:52

20:00

První třetina byla velmi bohatá na branky a hra byla pěkná. Viděli jsme dohromady šest branek, po třech na každé straně. V početních výhodách jsou zatím úspěšnější Orli, ve hře 5 na 5 naopak Košice. Uvidíme kam se tento zápas posune v dalších třetinách. Ta druhá začne cca ve 20 hodin.

20:01

20:23
    To byla blesková akce! Po přejetí modré přesně vypálil JURAJ BEZÚCH a posílá Košice do vedení! Asistence: Pavel Klhůfek.
    20:23 Juraj BEZÚCH - 3:4

21:01
    Orli se snaží o útok, ten ale končí ofsajdem.

21:18
    Vyloučení v týmu HC Košice (Boldižár – 2 min., držení).

21:43
    Znojmu přesilovka zatím nevychází a musí znovu rozehrávat od vlastní branky.

22:45
    Orli se drží v útočné třetině, Škorvánek raději podržel puk a bude se vhazovat po jeho levici.

23:18

23:46
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Mikliš – 2 min., faul kolenem).

24:50
    Košice se drží v útočném pásmu. Nyní se dostali ovšem do ofsajdu.

25:13
    Síly na ledě se vyrovnají a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

25:22
    Zakázané uvolnění Košic.

25:47

26:09
    Orli mají teď necelou minutu početní výhody před sebou. Brankář Košic jim ale práci velmi komplikuje.

26:54
    Znojmo se usazuje v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet na připraveného Škorvánka. Košice jsou už v plném počtu.

27:34
    Znojemští fanoušci se dožadují vyrovnání. Hráči se ze všech sil snaží jim to splnit. Zatím marně

27:50
    Vyloučení v týmu HC Košice (Faith – 2 min., sekání).

28:00
    Znojmu se přesilovka nedaří podle jejich představ, i když Škorvánek nyní musel zasahovat, většinu času ale zatím strávili ve středním pásmu.

29:08
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bartoš – 2 min., podrážení).

29:45
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., podrážení).

29:50
    Košice v plném počtu a zahajují přesilovku pět na tři.

30:36
    Orlům dochází síly a nedaří se jim vystřídat, Košice se teď ale sami vyhodili z pásma.

31:25
    Znojmo hraje ve čtyřech.

31:45

32:01
    Komerční přestávka.

32:20
    Znojmo se na chvíli vydalo do útoku, ale muselo se rychle vrátit. Teď už se hraje opět ve středním pásmu.

33:17
    Ofsajd Košic.

33:38
    Vyloučení v týmu HC Košice (Majdan – 2 min., podrážení).

34:26
    Košice se po velkém tlaku osvobozují a posílají kotouč až za Lassilu. Nyní se hraje opět u Škorvánka.

35:38

36:25
    Znojmo se opět podívalo do útočné třetiny, ale košický brankář byl připraven.

37:23
    Košický golman opět musel zasahovat a bude se vhazovat po jeho pravici.

37:55
    Slovenští hráči se snaží zaútočit, jejich střelecké pokusy končí mimo ale Znojmo posílá puk jen na zakázané uvolnění.

38:55
    Znojmu se daří srovnat! Z levé strany od mantinelu přihrával Vojtěch Krejčiřík, který našel na středu modré čáry volného PETRA BERÁNKA a ten dělovkou propálil košického maskovaného muže. Asistence: Vojtěch Krejčiřík.
    38:55 Petr BERÁNEK - 4:4

40:00

Druhá třetina nebyla na branky už tak bohatá jako ta první, ale stále je k vidění pěkný svižný hokej. Půl minuty po začátku druhé třetiny se Košice dostaly do vedení, ale minutu před koncem druhé periody Znojmo opět srovnalo. Třetí třetina začne zhruba ve 20:58.

40:01

40:25
    Znojmo mělo velkou šanci dostat se do vedení, kotouč jen těsně projel z druhé strany tyčky. Nyní ovšem musel zasahovat Lassila před kterým se chvíli na to strhla bitka.

41:01
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Košice (Skokan – 2 min., hrubost).

41:42
    Košice rozehrávají od své branky a přechod přes modrou se jim nedaří. Hraje se hlavně ve středním pásmu.

42:49
    ALEŠ SOVA si najel před branku, otočil se a vypálil přesně! Asistence: Petr Beránek.
    42:49 Aleš SOVA - 5:4

43:16
    Oba týmy hrají v plném počtu.

44:16
    Košice to nechtějí nechat jen tak a snaží se co nejrychleji odpovědět. Hraje se ale v jejich obranném pásmu.

45:26
    Znojemští jsou stále na puku a neuspokojuje je ani vedení, snaží se ho stále navýšit. Brankář Škorvánek se nyní blýskl skvělým zákrokem!

46:17
    Znojmo opět útočilo ale košický brankář byl připraven. Komerční přestávka.

46:49
    Vyloučení v týmu HC Košice (Čížek – 2 min., krosček).

47:21
    Ofsajd domácích.

48:02
    Znojmo se na dlouho usadilo v útoku, ale Košice se dokázaly osvobodit. Nyní opět útočí Orli.

48:50

48:54
    Zakázané uvolnění Znojma.

49:01
    Dvouminutový trest odpyká Juraj Milý.

50:21
    Košice se osvobozují a Orli tak musí zakládat útok znovu ze svého pásma.

51:02

51:58
    Rozehrávka Znojma v obranném pásmu byla příliš komplikovaná a tak jsou na puku hráči Košic.

52:49

52:59
    Orli znovu posílají puk na zakázané uvolnění.

53:41
    Košice by se potřebovaly dostat do útoku ale vůbec se jim to nedaří. Znojmo je téměř stále na puku a nepouští hosty k žádným větším akcím. A opět pěstní souboj před Lassilou.

54:24

54:28
    Lassila opět zasahoval a sám si nebyl jistý kde má puk. Vhazuje se po jeho pravici.

55:18
    Necelých pět minut zbývá do konce utkání a Košice se snaží vyrovnat. Musí ale začít od svého brankáře, jelikož se Znojmo dobře brání.

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

56:54

57:02

57:22
    Košice se pokouší usadit v útoku a celkem se jim to i daří. Hra ovšem ubíhá u mantinelu a čas plyne. Ohlášeny poslední dvě minuty.

58:41
    Košice hrají bez brankáře.

59:26
    Zakázané uvolnění domácích. Orli jsou pod velkým tlakem. Tým hostů si bere oddechový čas.

Základní dobu utkání ovládlo těsně Znojmo, kterému se podařilo ubránit skóre. Po úpravě ledu bude následovat nástavbová část v podobě nájezdů.