Česko – Slovensko | 1:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Jihlava – Česko | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Drážďany | 4:5 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Cracovia – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Zug – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Novosibirsk | 2:5 (kon.) |
Liberec – KooKoo | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Füchse | 3:4 (po pr.) | | | HC Slovan – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 2:3 (2:1 po s.n.) | | | Šumperk – Martin | 5:3 (kon.) |
Bílina – Mostečtí Lvi | 3:7 (kon.) | | | Žďár n/S – Kolín | 4:3 (po pr.) | | | Bratislava Capitals – Skalica | 5:0 (kon.) |
Znojmo – Košice | 5:4 (kon.) |
Kölner Haie – Chomutov | 7:3 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – K. Vary | 5:6 (kon.) |
Banská Bystrica – Mulhouse | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – Tychy | 3:1 (kon.) |
Vsetín – Slavia | 7:5 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 4:1 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 3:1 (kon.) |
konec
HKM Zvolen
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
GKS Tychy
43:26
|
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (M. Halama – 2 min., hákovanie).
|
|
23:50
|
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Corrin – 2 min., napadnutie).
|
|
22:53
|
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Tibenský – 2 min., držanie hokejky).
|
|
22:22
|
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Preisinger – 2 min., sekanie).
|
|
09:56
|
Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Gleb Klimenko – 2 min.).
|
|
06:32
|
Vylúčenie v tíme GKS Tychy (Filip Komorski – 2 min., hákovanie).
|
Branky a nahrávky:
11. Bonis (Thompson, Corrin), 27. Maier (Mráz, Tibenský), 50. Špirko (M. Roman) – 18. Glimenko
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HKM Zvolen:
Tomek (Hollý) – Lowney, Švarný, Drgoň, Corrin, Betker, Fatul, Maier, M. Roman – Kolenič, Špirko, Kelemen – Hansen, Bonis, Thompson – Handlovský, Preisinger, Br. Mráz – Tibenský, M. Halama, P. Halama (tréner – A. Podkonický)
Náhradníci:
Trenér:
GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Yeronau, Akimoto, Kotlorz, Novajovský, Pociecha, Ciura, Kolarz, Bizacki – Bryk, Komorski, Klimenko – Jeziorski, Galant, Witecki – Mroczkowski, Cichy, Szczechura – Kogut, Rzeszutko, Baginski (tréner – A. Gusov)
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Yeronau, Akimoto, Kotlorz, Novajovský, Pociecha, Ciura, Kolarz, Bizacki – Bryk, Komorski, Klimenko – Jeziorski, Galant, Witecki – Mroczkowski, Cichy, Szczechura – Kogut, Rzeszutko, Baginski (tréner – A. Gusov)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Števo Lasab