Česko – USA | 6:3 (kon.) |
Finsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Trenčín – K. Vary | 9:3 (kon.) | | | Kladno – Füchse | 5:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Púchov | 4:3 (kon.) |
Kobra – Příbram | 5:0 (kon.) | | | Linz – Motor ČB | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Znojmo | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Košice | 3:5 (kon.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Jungadler Mannheim – Mountfield HK | 2:10 (kon.) |
Steel Wings Linz – Osvětim | 0:11 (kon.) | | | Opava – SHK Hodonín | 4:6 (kon.) |
Nové Zámky – Tychy | 1:3 (kon.) | | | Banská Bystrica – EC-KAC | 4:7 (kon.) | | | Zvolen – Mulhouse | 5:1 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 2:1 (4:1 po s.n.) | | | Ústí n/L – Letňany | 13:1 (kon.) |
konec
Steel Wings Linz
0:11
(0:3, 0:3, 0:5)
Aksam Unia Osvětim
Tomáš Chalupa
Branky a nahrávky:
2. Trandin (Kowalowka, Przigodzki), 3. Koblar (Kalan), 10. Tabaček (Krzemien), 23. Trandin (Krzemien, Raska), 31. Przigodzki (Protasenya), 33. Trandin (Kowalowka), 43. Kowalowka (Zatko), 45. Bezuška (Luža, Trandin), 50. Zatko (Protasenya, Przigodzki), 53. Protasenya (Trandin, Przigodzki), 56. Raska (Pretnar)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Steel Wings Linz:
Halasz (Stroj) – Kail, Korecky, Liesch, Holzinger, Katovich, Gaffav – Freunschlag, Koudelka, Rosenberger, Sinzinger, Mayerhofer, Mitsch, Mauer, Fedor, Kleiss, Neumaier, Neubauer, Fruhwirt, Kilian, Kovanecz
Náhradníci:
Trenér:
Aksam Unia Osvětim: Saunders (Plonka) – Pretnar, Wanacki, Luža, Bezuška, Zatko, Noworyta P., Noworyta M., Kot – Kalan, Koblar, Protasenya, Przigodzki, Trandin, Kowalowka, Tabaček, Krzemien, Raska, Prusak, Wanat, Dudkiewicz
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Aksam Unia Osvětim: Saunders (Plonka) – Pretnar, Wanacki, Luža, Bezuška, Zatko, Noworyta P., Noworyta M., Kot – Kalan, Koblar, Protasenya, Przigodzki, Trandin, Kowalowka, Tabaček, Krzemien, Raska, Prusak, Wanat, Dudkiewicz
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Steel Wings Linz: Halasz (Stroj) – Kail, Korecky, Liesch, Holzinger, Katovich, Gaffav – Freunschlag, Koudelka, Rosenberger, Sinzinger, Mayerhofer, Mitsch, Mauer, Fedor, Kleiss, Neumaier, Neubauer, Fruhwirt, Kilian, Kovanecz
Aksam Unia Oświęcim: Saunders (Plonka) – Pretnar, Wanacki, Luža, Bezuška, Zatko, Noworyta P., Noworyta M., Kot – Kalan, Koblar, Protasenya, Przigodzki, Trandin, Kowalowka, Tabaček, Krzemien, Raska, Prusak, Wanat, Dudkiewicz.
Autorem branky je ALEKSEJ TRANDIN. Asistence: Sebastian Kowalowka, Martin Przigodzki.
Autorem branky je GREGOR KOBLAR. Asistence: Luka Kalan.
Autorem branky je Peter Tabaček. Asistence: Lukasz Krzemien.
Autorem branky je ALEKSEJ TRANDIN. Asistence: Lukasz Krzemien, Dominik Raska.
Autorem branky je MARTIN PRZIGODZKI. Asistence: Anatoli Protasenya.
Autorem branky je ALEKSEJ TRANDIN. Asistence: Sebastian Kowalowka.
Autorem branky je SEBASTIAN KOWALOWKA. Asistence: Miroslav Zatko.
Autorem branky je PETER BEZUŠKA. Asistence: Patrik Luža, Aleksej Trandin.
Autorem branky je MIROSLAV ZATKO. Asistence: Anatoli Protasenya, Martin Przigodzki.
Autorem branky je ANATOLI PROTASENYA. Asistence: Aleksej Trandin, Martin Przigodzki.
Autorem branky je DOMINIK RASKA. Asistence: Klemen Pretnar.