Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází David McGoldrick, přichází Phil Jagielka.

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Connor Wickham.

74
    Žlutou kartu dostává George Baldock (Sheffield United FC).
    72. O'Connell z bezprostřední blízkosti Guaitu nepřekonal.

72
    Málem to bylo o dva góly! Norwoodův centr od rohového praporku vyboxoval Guaita jen k Baldockovi, o chvíli později se musel blýsknout proti nebezpečné hlavičce Jacka O'Connella.

70
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází James McCarthy.

65
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Jeff Schlupp.

56
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Callum Robinson, přichází Oliver McBurnie.
    47. John LUNDSTRAM - 1:0

47
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Lepší vstup do druhého poločasu si svěřenci Chrise Wildera asi nemohli přát, hned v jeho úvodu se dostávají do vedení! Sheffield předvedl pěknou kombinaci na levé straně, velký kus práce udělal Freeman, jehož přízemní pokus vyrazil Guaita pouze k JOHNU LUNDSTRAMOVI a tomu už jen stačilo trefit prázdnou branku.
    42. McGoldrick ve velké šanci Guaitu neprostřelil.

42
    Tohle musí skončit gólem! Chybujícímu van Aanholtovi sebral balon napadající Lundstram, který posléze připravil tutovku pro Davida McGoldricka, jenže ten trefil pouze Guaitu.

29
    Kvůli zdravotním problémům ze hry už v průběhu prvního poločasu odstupuje John Fleck, jehož místo zaujme Keiron Freeman.