Rheindorf Altach – Hartberg 3:3 (kon.) | Austria – Admira 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Rapid 0:1 (kon.)
SK Sturm Graz
0:1 (0:1)
SK Rapid Vídeň
Neděle 18.08.2019, 17:00 • Merkur Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 4. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:56:27)

Dnešní utkání sledovalo 14 532 diváků.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:15.

Nesledovali jsme příliš oslnivý fotbal, byl to spíše boj o každý centimetr hrací plochy. Domácím se nepovedlo srovnat, a to ani v samotném konci, když dostali míč jen těsně nad.

Je dobojováno. Hosté nakonec své těsné vedení udrželi až do konce a na hřišti Sturmu Graz tak slaví tři body. Domácí celek naopak zůstane dnes bez zisku jediného bodu.

90+7

90+6
    Ještě přišla nebezpečná střela domácích, která prolétla jen těsně nad brankou hostů. Nyní hostům určitě zatrnulo. Brankář Rapidu ještě prsty vyškrábl míč na rohový kop.

90+5
    Na vysoký míč si v pokutovém území vyskočil hostující hráč a dostal ho pryč. Ten skončil v zámezí díky domácím a ještě je tu autové vhazování pro Rapid.

90+5
    Poslední nastavená minuta. Hosté stále drží svůj těsný náskok a jsou daleko od své poloviny. Ještě ale zcela jistě přijde útok domácích.

90+4
    Dlouhý nákop až na polovinu Sturmu vyslal brankář Rapidu, hosté však na balon nedosáhli a ten skončil v domácí moci.

90+3
    Hosté ustáli další pokus domácích a zamířili s míčem před jejich branku. Tam však Siebenhandla neohrozili žádnou střelou.

90+2
    Richard Strebinger si postavil míč a pak ho odkopl od svého zařízení.

90+1
    Z pravé strany centroval do pokutového území Kitejšvili, ale míč sebral jeden z obránců Rapidu a dostal ho do bezpečí.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut. To je pro domácí ještě celkem dost času na srovnání.

90
    Ovšem balon zaletěl jen vysoko nad hostující branku, kterou domácí tým neohrozil. Následuje tak jen pouze odkop od Stebingerovy branky.

89
    Následně pak domácí dostali volný přímý kop z hranice velkého vápna. Nebezpečí ped hostující brankou.

89
    Z pravé strany uvnitř pokutového území střílel Otar Kitejšvili, jeho pokus byl nepřesný.

88
    Jenže se s balonem vykázali zpátky do svého teritoria a musejí tak akci zakládat znovu od začátku.

87
    Autové vhazování mají domácí. Na polovině soupeře se tak budou chtít udržet i nadále.