Standard – Mouscron 4:1 (kon.) | Antverpy – Sint-Truiden 2:0 (kon.) | Gent – Oostende 2:0 (kon.)
KAA Gent
2:0 (0:0)
KV Oostende
Neděle 18.08.2019, 20:00 • Ghelamco Arena, Gent • Belgická liga • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:53:43)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:15.

Je dobojováno! Gent se proti Oostende dobrou půlhodinu hledal. Postupem času se ale rozehrál a nakonec si došel pro pohodlné vítězství 2:0, o kterém rozhodl krátce po přestávce. Po rohovém chybu zaskočil nepřipravenou obranu Jaremčuk a za dalších pět minut se svou levačkou skóroval také David. Oostende mohlo snížit Sakalou, ten ale trefil tyč a od té doby se na trávníku nedělo už zhola nic.

90

89
    Mohammadí se na levém křídle neuvolnil. Po nedovoleném zákroku naopak rychle zařadil zpátečku.

88
    Prakticky žádnou aktivitu nevyvíjí ani Gent. Z obou stran už je to výhradně čekání na závěrečný hvizd.

86
    Zápas už je viditelně rozhodnutý, a tak se fanoušci baví mexickou vlnou. Oostende, zdá se, už rezignovalo na nějakou větší útočnou snahu.

85
    Gent si zkušeně hlídá míč na vlastní polovině. U pravé lajny byl faulován Verstraete a nedá se čekat, že se bude konat centr do ohně.

83
    Přímý kop Gentu se od dobře postavené zdi odrazil zpět před vápno. Pohotová dorážka ale znovu postrádala hodně přesnosti.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Alessio Castro-Montes.

81
    Wout Faes v těchto minutách s fauly rozhodně nešetří. Podražení Bezuse na úrovni dvaceti metrů od branky už odnesl žlutou kartou.

80
    Vandendriesscheho přihrávky do vápna dnes většinou končí na první překážce. Nyní z toho byl roh a poté i hlavička Miloviće, která se mezi tři tyče nevešla.

79
    Domácí se museli ke střele složitě prokombinovat z pravé strany. Zakončení Lustiga po přihrávce Dejaegerea ale letělo vedle branky.

78
    Fees znovu fauloval a vidět byl i po standardní situaci, když odehrál míč na roh. Rozehrávka na krátko Gentu tentokrát vůbec nevyšla.

77
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Idrissa Sylla, přichází Sindrit Guri.

76
    Wout Faes fauloval na půlící čáře a rychle se vrací na svou pozici stopera, aby zamezil možné průnikové přihrávce.

75
    Hosté přenesli hru doprava, kde Vandendriessche sám pro sebe získal aut. Dlouho jej ale neměl komu vhodit a hned poté přišla další ztráta.

74
    Nepřesných přihrávek je od hostů převeliké množství. Necelých dvacet minut před koncem si Gent bezpečně hlídá dvougólový náskok.