Kiel – Karlsruher SC 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Heidenheim 2:1 (kon.) | Fürth – Regensburg 1:0 (kon.)
Kieler SV Holstein 1900
2:1 (1:1)
Karlsruher SC
Neděle 18.08.2019, 13:30 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. německá Bundesliga • 3. kolo

Statistiky zápasu:
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:13. (15:30:04)

Fotbalisté Kielu dokázali otočit utkání proti Karlsruheru a připsali si tak premiérové vítězství v nové sezóně. Naopak hosté poprvé ztratili body. Po prvním poločase to bylo 1:1. Skóre zápasu otevřel v 17. minutě hostující Lukas Grozurek, ale krátce před přestávkou srovnal hrdina zápasu I Če-song. Stejný hráč pak ve druhém dějství nejprve nastřelil tyč, ale v 64. minutě svým zásahem poslal Kiel do vedení. Korejec mohl poté dokonce zkompletovat hattrick, jeho tutovku však dokázal zneškodnit brankář Uphoff. Závěr ještě domácím zkomplikovala červená karta pro záložníka Mefferta, ovšem vyrovnat se už Karlsruhe nepodařilo.

90+5

90+5
    Přízemní centr poslal do domácí šestnáctky Marco Thiede, ale Lukas Grozurek se do zakončení nedostal. Kiel může slavit!

90+4
    Míč je v rukavicích brankáře Reimanna, který si ho stáhl ze vzduchu. Karlsruher už to bude mít složité.

90+4
    Už je tu poslední minuta avizovaného nastavení a domácí stále drží těsné vedení!

90+2
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází I Če-song, přichází Emmanuel Iyoha.

90+1
    Rozhodčí Stegemann nastaví ještě čtyři minuty!

90
    Hostující tým přitlačil soupeře k jeho šestnáctce. Obrana Kielu musí být obezřetná při centrovaných míčích, které teď do pokutového území létají.

88
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Makana Baku, přichází Stefan Thesker.

88
    Domácí musejí přežít závěrečný nápor Karlsruhe o deseti. Hosté určitě ještě vycítili šanci.
    87. Červená karta

87
    Červenou kartu dostává Jonas Meffert (Kieler SV Holstein 1900)! Domácí fotbalista to přehnal v souboji o míč a ve skluzu ostře zasáhl nohy Marvina Wanitzeka. Sudí je nekompromisní a bez předchozího varování vytasil rovnou červenou kartu!

87
    Z levé strany se prodral do zakončení Makana Baku. Jeho střela nenadělala Uphoffovi větší starosti.

86
    Domácí odvrátili do bezpečí míč po rohu Marvina Wanitzeka.

85
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Daniel Gordon, přichází Anton Fink.

85
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Damian Rossbach, přichází Kyoung-rok Choi.

84
    Pasáž, kdy domácí nepůjčovali soupeři míč, byla ukončena asi zbrklou střelou z dálky. Ta skončila vysoko nad bránou.