New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
konec
Chicago Fire
2:0 (2:0)
Philadelphia Union
Neděle 18.08.2019, 02:00 • Toyota Park, Chicago • Americká MLS
Předzápasové kurzy
   
  Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:09:38)
   
  Držení míče: 30 % : 70 %.
  Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:12.
   
  Je dobojováno! Chicago zvládlo veledůležitý zápas o zvětšení naděje na postup do play-off. Proti lídrovi Východní konference hrálo celý druhý poločas v oslabení, ale i tak dokázalo svůj náskok vytvořený dvěma góly maďarského útočníka Nikoliće udržet. Fire tedy naplno bodují a z desátého místa ztrácí na kýžené sedmé místo už jen jeden bod. Philadelphia se dnes ve finální fázi trápila, ale i přes porážku zůstává na Východě první.
   
  90+5
  Konec zápasu.
  90+5. Jack Elliott (PHI)
   
  90+5
  Úplně poslední akce hodně ohrozila čisté konto Kronholma! Ten se musel zaskvět skvělým reflexivním zákrokem po centru Wagnera a prudké hlavičce Elliotta.
   
  90+4
  Střídání v týmu Chicago Fire: ze hřiště odchází Jonathan Bornstein, přichází Grant Lillard.
   
  90+3
  Medunjanin zprava pronikl do pokutového území, jenže ještě před přihrávkou mu byl míč ukopnut do náruče Kronholma. V této chvíli už je o výsledku definitivně jasno.
   
  90+2
  Hosté se krátkými přihrávkami před pokutovým územím přeci jen dostali ke střele, která byla sražená na roh. Ten se bude po hlavičce Calva opakovat.
   
  90+1
  Nad rámec druhého poločasu jsou přidány další čtyři minutky.
   
  90
  Levý obránce Chicaga se zvedl a minimálně v nejbližších vteřinách ještě bude pokračovat ve hře. U lavičky Fire je přesto nachystáno taktické střídání.
   
  88
  Další tečovaný pas zmizel v autu. Před rozehráním rohového kopu se bude muset ošetřovat Jonathan Bornstein, který špatně došlápl a přivodil si nějaké to svalové zranění.
   
  87
  Prudká průnikovka proskotačila až za koncovou čarou. Kronholm bude vykopávat a hosté už asi tuší, že z tohoto zápasu odejdou s prázdnou.
  86. Jack Elliott (PHI), Kacper Przybyłko (PHI)
   
  86
  Monteirova přihrávka propadla za obranu. Kronholm si rozmyslel výběh a pak musel likvidovat střelu Elliotta, po které ještě nepřesně dorážel Kacper Przybyłko.
   
  85
  Stoper Jack Elliott už prakticky neopouští prostor před brankou Chicaga, kde jeho nepřesné hlavičce předcházel útočný faul na Jonathana Bornsteina.
   
  84
  Ilsinhův prodloužený centr odklidil do bezpečného prostoru dozadu skvěle pracující Frankowski. Času na vstřelení dvou gólů už Philadelphii moc nezbývá.
   
  83
  Teď už Fabián z nějakých pětadvaceti metrů napřáhl, ale Kronholm díky obětavému bloku veterána Schweinsteigera zasahovat nemusel. Pokračuje se rohovým kopem.
   
  82
  Fabián si rozmyslel střelu z dálky a ještě roztáhl hru doleva, odkud Monteiro odcentroval na Elliotta. Jeho hlavičce ale scházela razance a Kronholm si připsal snadný zákrok.

  Michal Břuchanský

  Branky: 38. Nikolić (Frankowski), 45. Nikolić (pen.)

  Karty:   43. Collin (PHI), 66. Monteiro (PHI)   45+3. Gaitán (CHI)


  Držení míče: 30 % : 70 %.
  Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:12.
  Chicago Fire: Kronholm – Kappelhof, Schweinsteiger, Calvo, Bornstein (90+4.) – Bronino, McCarty, Gaitán – Frankowski, Nikolić (77. Azira), Sapong.
  Náhradníci: Sánchez – Marcelo, Lillard, Moreno, Azira, Mihalović, Campos.

  Philadelphia Union: Blake – Gaddis (57. Wooten), Elliott, Collin (80. Aaronson), Wagner – Bedoya, Medunjanin, Creavalle (46. Ilsinho) – Przybyłko, Monteiro, Fabián.
  Náhradníci: Bendik – McKenzie, Real, Ilsinho, Picault, Aaronson, Wooten.

  Rozhodčí: Dickerson – Dunn, Zablocki