Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 7:3 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
7:3 (3:0, 3:2, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 22.08.2019, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Přípravné zápasy dorostu
Partner:
   
  55:03
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Domácí si opět berou zpátky čtyřbrankové vedení. Po přihrávce Hausera se zblízka prosadil JAKUB ŠILER. Asistence: Petr Hauser.
   
  52:40
  Liberec právě vstřelil branku!
  Po nenápadné akci se prosadil MILAN TADEÁŠ JOBEK, který propálil Bočana z levé strany. Bez asistence.
   
  39:24
  Liberec právě vstřelil branku!
  V pokračujícím tlaku Liberce přišla další přihrávka zpoza branky a MIKULÁŠ JENČOVSKÝ zamířil nechytatelně do horního růžku branky. Asistence: Tomáš Trunda.
   
  32:35
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Dáňa nabil na pravý kruh MATĚJI HOUDKOVI a ten bombou z první prostřelil Krátkého. Asistence: Josef Dáňa.
   
  31:35
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Do brejku se hned po skončení liberecké přesilovky dostal DAVID ŠPAČEK a zblízka střelou pod víko překonal Krátkého. Asistence: Dominik Soukup.
   
  28:27
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Domácí si ale ještě v téže přesilovce berou náskok zpět. Střelu Hausera z levé strany Franc vyrazil pouze před sebe a dobře postavený MARCEL MARCEL už pouze uklidil puk do odkryté branky. Asistence: Petr Hauser, Daniel Soukup.
   
  27:14
  Liberec právě vstřelil branku!
  Také hosté se ale dokázali prosadit ve vlastním oslabení. Po chybě domácích se nakonec do samostatného úniku dostal JAKUB HUJER a střelou nad vyrážečku vrací svůj tým do hry. Asistence: Luka Vodlan.
   
  16:10
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Uběhla pouhá půl minuta a domácí se radují znovu. Z nenápadné pozice prostřelil France JAKUB HOLÝ. Asistence: Josef Dáňa.
   
  15:40
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Bartakovič z levé strany přihrál na pravý kruh JAKUBOVI ŠILEROVI, který z první zamířil do odkryté branky. Asistence: Alex Bartakovič, Jan Hodinář.
   
  10:03
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Při vlastním oslabení ujel do brejku DOMINIK SOUKUP a střelou o tyčku posílá svůj tým do vedení. Bez asistence.

  Vladimír Jícha

  Branky a nahrávky: 11. Soukup, 16. Šiler (Bartakovič, Hodinář), 17. Holý, 29. Marcel (Hauser, Soukup), 32. Špaček (Soukup), 33. Houdek (Dáňa), 56. Šiler (Hauser) – 28. Hujer (Vodlan), 40. Jenčovský (Trunda), 53. Jobek


  HC Škoda Plzeň: Lokajíček (31. Bočan) – Houdek, Hodinář, Kanta, Jánský, Špaček, Schindler, Hausel, Šiler, Soukup M., Bartakovič, Holý, Steinbrucker, Václavík, Marcel, Soukup D., Matoušek, Korčák, Dáňa
  Bílí Tygři Liberec: Franc (31. Krátký) – Damašek, Duschka, Hladík, Tůma, Meisel, Culek, Dvořák, Vodlan, Putz, Jenčovský, Kříž, Leden, Plos, Hujer, Trunda, Jobek