Astana – BATE 3:0 (kon.) | Ararat-Armenia – Dudelange 2:1 (kon.) | FK Sūduva – Ferencváros 0:0 (kon.)
Malmö – Bnei Yehuda 3:0 (kon.) | Ludogorec – Maribor 0:0 (kon.) | Feyenoord – Beer Ševa 3:0 (kon.)
Kodaň – Riga FC 3:1 (kon.) | AEK Atény – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Legia – Rangers 0:0 (kon.)
Alkmaar – Antverpy 1:1 (kon.) | Štrasburk – Frankfurt 1:0 (kon.) | Gent – Rijeka 2:1 (kon.)
Eindhoven – Apollon Limassol 3:0 (kon.) | FCSB – Guimarães 0:0 (kon.) | Linfield – Karabach 3:2 (kon.)
Celtic – AIK Stockholm 2:0 (kon.) | Braga – Spartak 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – PAOK 1:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Molde 2:1 (kon.) | Espanyol – Zorja Luhansk 3:1 (kon.) | Turín – Wolverhampton 2:3 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
0:0 (0:0)
NK Maribor
Čtvrtek 22.08.2019, 19:30 • Ludogorec Arena, Razgrad • Evropská liga (předkola) • Play-off

Druhý poločas byl víceméně ve znamení snahy domácích vstřelit úvodní branku zápasu. To se jim však nepodařilo. Dokonce hráli od 57. minuty proti deseti hráčům soupeře. Avšak ani to jim nedomohlo překonat obranný val Mariboru, který se po vyloučení Hotiće stáhl na svou polovinu a precizně bránil. Ke konci zápasu jakoby i domácím docházely síly a Maribor se vcelku pohodově nakonec ubránil a rozhodně může být rád za remízový stav. (21:20:36)

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Pirić (NK Maribor).

90+1
    Ještě čtyři minuty mají domácí k tomu, aby dokázali skórovat.

90
    Marcelinho si navedl míč ke střele, ale poslal míč hodně nad branku.

89
    Přízemní pokus, který jde kousek mimo pravou tyč branky Mariboru.

88
    Jestliže daný zápas nakonec skončí remízou, tak toho mohou domácí v konečném zúčtování po druhém zápase litovat.

87
    Rychlý útok domácího celku byl zastaven faulem a Maribor se blíží k cenné remíze.

86
    Již dobré čtyři minuty nedovolili soupeři k přechodu na jejich vlastní polovinu.

85
    Avšak zatím se očekávaný nápor domácích neodehrává a hosté nyní statečně brání cennou remízu za daného stavu, kdy hrají v deseti.

83
    Mariboru se nyní dvě minuty dařilo držet míč na půlce soupeře a jejich obranná řada si mohla trochu oddechnout a připravit se na závěrečné minuty zápasu.

83
    Žlutou kartu dostává Forster (PFC Ludogorec Razgrad).

82
    A tak se i přesně stalo, nicméně míč byl brzy soupeřem odvrácen do bezpečí.

81
    Faul na straně Ludogorecu a Maribor bude moci zahrávat dlouhý centr do vápna.

80
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Požeg, přichází Mesanović.

79
    Nyní byli domácí velmi blízko k úvodní vysněné brance. Střela hráče míří do břevna!

78
    Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Anicet Abel, přichází Swierczok.

76
    Cicinho se dostal k hlavičce u pravé tyče po dlouhém a vysokém centru. Brankář ji nakonec podběhl a míč končí nad brankou. Nakonec byl však domácí hráč v ofsajdu.

74
    Ludogorec s míčem nastěhovaný na půlící čáře, ale těžko se jim prosazuje přes pevně bránícího soupeře. Ten se od vyloučení hodně semkl na své polovině.