Astana – BATE 3:0 (kon.) | Ararat-Armenia – Dudelange 2:1 (kon.) | FK Sūduva – Ferencváros 0:0 (kon.)
Malmö – Bnei Yehuda 3:0 (kon.) | Ludogorec – Maribor 0:0 (kon.) | Feyenoord – Beer Ševa 3:0 (kon.)
Kodaň – Riga FC 3:1 (kon.) | AEK Atény – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Legia – Rangers 0:0 (kon.)
Alkmaar – Antverpy 1:1 (kon.) | Štrasburk – Frankfurt 1:0 (kon.) | Gent – Rijeka 2:1 (kon.)
Eindhoven – Apollon Limassol 3:0 (kon.) | FCSB – Guimarães 0:0 (kon.) | Linfield – Karabach 3:2 (kon.)
Celtic – AIK Stockholm 2:0 (kon.) | Braga – Spartak 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – PAOK 1:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Molde 2:1 (kon.) | Espanyol – Zorja Luhansk 3:1 (kon.) | Turín – Wolverhampton 2:3 (kon.)
RC Štrasburk
1:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Čtvrtek 22.08.2019, 20:30 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Evropská liga (předkola) • Play-off

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:25:42)

Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:9.

Odveta je naplánována na Čtvrtek 29.08.2019 od 20:30 hod.

Je konec. Štrasburk překvapil a zcela zaslouženě zvítězil v prvním zápase na své půdě 1:0 nad německým Frankfurtem.
    Už ve 12. minutě mohl poslat domácí do vedení Lienard, ale ten selhal v tutovce. Ve 28. minutě to mohlo být obráceně, ale Kostičova střela z dálky brankáře Selse nepřekvapila. Ve 33. minutě jsme se nakonec dočkali první branky, kterou vsítil domácí hráč Kevin Zohi.
    Do druhého poločasu vstoupili hosté velice aktivně a už po dvou minutách mohl srovnat Kamada, ovšem Sels jeho střelu vyrazil. V 50. minutě se ocitl ve velké šanci Hasebe, ale ani on nedokázal vstřelit gól. A to taky byla poslední velká šance, jelikož druhý poločas se francouzské mužstvo soustředilo především na defenzívu, což se mu vyplatilo.

90+2

90+1
    Domácí nyní poslali centr do vápna z levé strany, ale ten skončil pouze na hlavě hostujícího hráče.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

89
    Nyní zní na Stade de la Meinau Marseillaisa, což je hymna Francouzské republiky a fanoušci Štrasburk tak oslavují skoro jistou výhru domácího celku.
    88. Kostičova rána z velké dálky Selse nepřekvapila.

88
    Po hodně dlouhé době jsme byli svědky střely na branku, kterou vyslal Kostič, ale jeho pokus z dálky skončil bezpečně v moci brankáře Selse.

87
    Paciencia se provinil šlapákem, který schytal Martin, ale karta se tentokrát nerozdávala.

86
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ajorque, přichází Simakan.

85
    Paciencia si zpracoval míč na prsa a z otočky vystřelil, ovšem jeho pokus skončil hodně vedle branky Selse.

84
    Štrasburk už chce tento zápas dohrát na těsné vítězství 1:0 a neinkasovat tak v domácím prostředí, což mu výrazně pomůže do odvety.

83
    Frankfurt momentálně sice dominuje v držení míče, ale to je tak vše.

81
    Ovšem ani nyní jsme se nedočkali nějaké střely a na nějaký vzrušující moment čekáme přes půl hodiny.

80
    Domácí hráč šel do souboje tvrdě, ovšem sudí faul neodpískal a Štrasburk může postupovat dopředu.

78
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Fernandes, přichází Kohr.

77
    Štrasburk má k dispozici autové vhazování na polovině svého soupeře a s jeho rozehráním nikde moc nespěchá.