Astana – BATE 3:0 (kon.) | Ararat-Armenia – Dudelange 2:1 (kon.) | FK Sūduva – Ferencváros 0:0 (kon.)
Malmö – Bnei Yehuda 3:0 (kon.) | Ludogorec – Maribor 0:0 (kon.) | Feyenoord – Beer Ševa 3:0 (kon.)
Kodaň – Riga FC 3:1 (kon.) | AEK Atény – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Legia – Rangers 0:0 (kon.)
Alkmaar – Antverpy 1:1 (kon.) | Štrasburk – Frankfurt 1:0 (kon.) | Gent – Rijeka 2:1 (kon.)
Eindhoven – Apollon Limassol 3:0 (kon.) | FCSB – Guimarães 0:0 (kon.) | Linfield – Karabach 3:2 (kon.)
Celtic – AIK Stockholm 2:0 (kon.) | Braga – Spartak 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – PAOK 1:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Molde 2:1 (kon.) | Espanyol – Zorja Luhansk 3:1 (kon.) | Turín – Wolverhampton 2:3 (kon.)
Celtic Glasgow
2:0 (0:0)
AIK Stockholm
Čtvrtek 22.08.2019, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Evropská liga (předkola) • Play-off

Tímto se s váma loučím, přeji vám krásný zbytek večera a na počtenou u dalších přenosů. (22:53:50)

Je konec! Celtic zaslouženě poráží AIK Stockholm 2:0. V prvním poločase byli domácí fotbalisté lepším týmem na hřišti avšak branku nevstřelili. Ve druhém poločase hosté zlepšili svou hru, nicméně domácím se už po dvou minutách druhé půle podařilo skórovat, když Forrest dostal míč za Linnera. Celtic přidal druhou branku až v 73. minutě. Edouard krasným přímákem uzavřel skóre dnešního zápasu.

90+3

90+2
    Jenže přímý volný kop nevyšel podle představ a u míče jsou znovu hráči Celticu.

90+1
    Domácí se provinili přestupkem na polovině soupeře. Švédský brankář bude zahrávat přímý volný kop.

90
    Druhý poločas se nastaví o tři minuty!

89
    Míče se znovu zmocnili fotbalisté Glasgow, kteří kombinují přibližně na polovině hřiště.

88
    Stockholm se ještě nevzdává. Snaží se alespoň snížit. Nyní má k dispozici autové vhazování.

87
    Celtic stále kombinuje na své polovině.

86
    Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Lundstrom, přichází Rashidi.

86
    Fotbalisté Glasgow znovu kombinují na polovině soupeře. Zápas se velmi rychle blíží ke svému konci.

84
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Edouard, přichází Bayo.

83
    Obrovskou šanci měl na kopačce Edouard. Jeho střelu ovšem vyčapal švédský brankář.

82
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Forrest, přichází Ntcham.
    Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Johnston, přichází Morgan.

81
    To byla obrovská šance! McGregor se dostal do úniku, přesto ho stíhal obránce tak dokázal zakončit. Jeho střela letěla těsně vedle brány.

79
    Švédové se dostali s míčem na soupeřovu polovinu. Goitom se pokusil přejí přes obránce Glasgow, to se mu ovšem nepovedlo.

78
    Glagow se následně dostal do rychlého protiútoku. Hostující obránci stačili stáhnou a míč, včetně útočníka, dopravit za brankovou čáru.

77
    Další aut pro Stockholm. Tentokrát je to podstatně blíže brance Celticu.

76
    Stockholm bude zahrávat autové vhazování. Bohužel pro ně je to příliš daleko od soupeřovy brány.

Dominik Zajan

Branky: 48. Forrest, 73. Edouard

Karty:   42. Bolingoli (CEL) – 38. Larsson (AIK)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:8.
    Celtic Glasgow: Gordon – Bolingoli, Šimunovič, Jullien, Ajer – McGregor, Brown, Forrest (82. Ntcham) – Johnston (82. Morgan), Edouard (84. Bayo), Christie
    Náhradníci: Hazard – Bayo, Bitton, Griffiths, Hayes, Morgan, Ntcham

AIK Stockholm: Linner – Granli, Karlsson, Mets – Lundstrom (86. Rashidi), Larsson, Adu, Bahoui (70. Saletros), Lindkvist – Goitom, Sigthorsson (72. Obasi)
    Náhradníci: Janosevic – Dimitriadis, Hussein, Michel, Obasi, Rashidi, Saletros

Rozhodčí: Bognar – Buzás, Kóbor
    Čtvrtek 29.08.2019
    AIK Stockholm - Celtic 1:4

Branky: 33. Larsson (pen.) – 16. Forrest, 34. Linner (vla.), 87. Jullien, 90+3. Morgan

Karty:   8. Bahoui (AIK), 51. Adu (AIK), 53. Mets (AIK) – 30. Bitton (CEL), 51. Brown (CEL), 71. Edouard (CEL)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:7.