New York City – Columbus 1:0 (kon.) | DC United – New York RB 1:2 (kon.) | Los Angeles FC – San Jose 4:0 (kon.)
Los Angeles FC
4:0 (3:0)
San Jose Earthquakes
Čtvrtek 22.08.2019, 04:30 • Banc of California Stadium • Americká MLS

Los Angeles vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně 4:0, podařil se mu vstup do zápasu a zejména první poločas, který domácí fotbalisté vyhráli 4:0. Zasloužená výhra LAFC. (06:35:56)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:13.

90+4

90+4
    Už se hraje nad rámec nastaveného času.

90+2
    Adama Diomande sice míč do branky dostal, ale hlavní sudí gól po poradě s VAR neuznává. Pravděpodobně vinou ofsajdu.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat. Fanoušci se baví, skandovaným potleskem a zpěvem chorálů děkují za výkon hráčům.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Ani tato průniková přihrávka na Wondolowského nebyla nejpřesnější.

86
    Los Angeles kontroluje hru. San Jose sice bylo před brankou, ale vystřelit nedokázalo.

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

84
    Hostující celek se pokouší vstřelit alespoň jednu branku, ale domácí obrana podává zodpovědný výkon.

Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 22.110 platících diváků.
    81. Josh PÉREZ - 4:0

81
    Los Angeles FC právě vstřelil branku!
    Kaye dobrou přihrávkou oslovil spoluhráče JOSHE PÉREZE, který neměl problém zakončit ke vzdálenější tyči. Míč končí v brance, domácí fanoušci se radují. Asistence: Mark-Anthony Kaye.

80
    Adama Diomande (Los Angeles Football Club) zakončoval další akci svého celku nepříliš povedenou střelou. Z ostré pozice pálil levou nohou. Míč končí v boční síti.

78
    Centr se sice snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

77
    Los Angeles se pokouší hrát co nejaktivněji, nyní fotbalisté v bílém vybojovali rohový kop.

76
    Cristian Espinoza (San Jose Earthquakes) zkoušel poslat míč ke vzdálenější tyči domácí branky. Jeho rána však postrádala přesnost. Gólman zasahovat nemusel.