Granada – Sevilla 0:1 (kon.) | Levante – Villarreal 2:1 (kon.)
Levante UD
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Pátek 23.08.2019, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia • Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:13. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 4:9. (23:51:17)

Panečku, to byl zápas! Žlutá ponorka měla úvodní poločas jasně pod kontrolou, dokonce po prvním dějství vedla o jednu branku. I úvod druhého poločasu nevypadal z domácí strany nikterak nebezpečně, avšak poté si Levante vybojovalo pokutový kop, který ale nezužitkovalo. To nemuselo vadit, penalta se totiž opakovala a Roger byl úspěšnější. Aby toho nebylo málo, tak fauloval také brankář Fernández, Levante tak v krátkém časovém sledu zahrávalo třetí pokutový kop, díky kterému rozhodlo utkání.

90+4

90+4
    Na opačné straně si Hernani přehodil míč na pravou nohu a poté pořádně protáhl brankáře.

90+3
    Vypadá to, že se žádné další branky už nedočkáme. Villarreal se v posledních minutách dostává ke slušnému náporu, domácím se bránění zatím daří.

90+1
    Gasparovi se podařilo načasovat přihrávku pro Chukwuezeho, ten si pro změnu počkal na náběh Morena, který z dobré pozice přestřelil branku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, určitě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Manu Trigueros.

87
    Míč se opět zjevil za brankovou lajnou, což Levante musí vyhovovat. Aitor si totiž připsal další odkop od své branky, se kterým si dal celkem načas.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Levante i nadále vede o jednu branku, o případném vítězství domácích se bude ještě hodně mluvit.

84
    Bacca se v přehuštěném prostoru snažil spolupracovat s Cazorlou, avšak tuto přihrávku dokázal přečíst Vukčević, který okamžitě založil protiakci domácích.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Jorge Miramón.

83
    K míči se postavil právě střídající Ontiveros, který to logicky zkoušel přímo na branku soupeře. Střela sice přeletěla zeď, avšak i přesto skončila vedle branky.

82
    Hodně prostoru měl za pokutovým územím Chukwueze, který si nakonec vymodlil faul. Žlutá ponorka bude zahrávat velice nadějnou standardní situaci.

81
    Žlutou kartu dostává Nikola Vukčević (Levante UD).

81
    Včasným zákrokem se prezentoval Torres, který si pohlídal náběh v podání Moralese. Prvně jmenovaný odehrál míč do zámezí, Toňo tak bude vhazovat.

80
    Tentokráte to hodně nebezpečným pokusem zkoušel střídající Ontiveros, jehož technické zakončení směřovalo k zadní tyči, avšak míč minul branku.

79
    Také domácí brankář Aitor odkopával od své branky, přičemž si na druhé straně hrací plochy chtěl vybrat Rogera, avšak ve vzduchu byl úspěšnější Torres.