Petřkovice – Frýdek-Místek 1:3 (kon.) | Rosice – Znojmo 1:1 (kon.) | D. Benešov – Blansko 1:1 (kon.)
Hlučín – Slovácko B 1:0 (kon.)
FC Hlučín
1:0 (1:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 24.08.2019, 16:35 • Městský fotbalový stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího zápasu z MSFL, na viděnou. (18:25:45)

V nastaveném čase již nic k vidění nebylo a rozhodčí tak s klidem ukončil tento napínavý duel. Hlučín dnes naprosto jednoznačně dominoval na míči, což také přineslo jednu jedinou branku, a to ve 45. minutě. Hosté již nedokázali odpovědět a Hlučín si tak připisuje jak první branku v sezóně, tak první body v sezóně. Řekl bych, že Slovácko dnes zápas podcenilo a podle toho to také vypadalo. Hráče utkání byl zvolen střelec jediné branky Ondřej Pyclík.

90+1

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu!

89
    Není to 2:0! Wolf proklouzl až do malého vápna, kde na druhé straně hledal volného Dostála, přihrávku však zlikvidoval brankář Porcal.

88
    Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty. Slovácko ztratilo míč v té nejhorší možné chvíli, čehož Hlučín využívá a drží míč ve své moci.

87
    Slovácko v závěru začíná velmi tlačit, což se Hlučínu řádně nelíbí, ovšem dělá jim to problémy. Přijde vyrovnání?

85
    Miroslav Levkosjan dostal výtečný pas, díky kterému běžel až do brankoviště Hlučínu, u toho ho ale atakovali obránci, kteří nakonec situaci zneškodnili.

84
    A ani po rohovém kopu není vyrovnáno! Žádný z hráčů Slovácka se netlačil do nějakého zakončení, míč vápnem pouze prolétl.

83
    Nebude! Obrana míč ihned odkopla z brankoviště, ovšem stěhování dopředu nenastane, protože uvidíme roh.

82
    Tak pozor! Faul na polovině Hlučínu, pro Slovácko je tu nadějný přímý kop. Bude srovnáno?

81
    Vojtěch Heiník dostal přihrávku až do šestnáctky Slovácka, zakončení ale k vidění nebylo, protože ho odstavili dva obránci.

80
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Opatřil, přichází Dostál.

78
    Domácí se dostali pod tlak, neboť Slovácko zahrávalo rohový kop, po kterém bylo ve vápně rušno. Celou situaci nakonec zneškodnil domácí Rubý.

77
    O rychlý protiútok se pokusil středem hřiště Marcel Hladký, obrana hlučínského týmu však vydala stopku.

76
    Hlučín zahrával další rohový kop, který ale gólový nebyl. Míče se ve vápně zmocnil Wolf, který následně posouval míč na hranici ,tam byl ale připravený obránce Krejčík.

75
    Do konce utkání zbývá již necelých patnáct minut základní hrací doby, uvidíme jestli se Hlučínu poprvé podaří na plno bodovat.

73
    Po přestávce se dopředu znovu řítili domácí, ovšem obrana Slovácka dobře zafungovala a domácí hráče stáhla až na polovinu.