Bournemouth – Manchester City 1:3 (kon.) | Wolverhampton – Burnley 1:1 (kon.) | Tottenham – Newcastle 0:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:3 (1:2)
Manchester City
Neděle 25.08.2019, 15:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 3. kolo

Skončilo nám utkání třetího kola Premier League mezi týmy AFC Bournemouth a Manchester City. Podle předpokladů byli hostující lepším celkem, i když domácí také místy kousali. Do kabin se šlo o poločase za stavu 1:2 a domácí živili naději na dobrý výsledek. Ve druhém poločase ale hosté přidali třetí gól a v závěrečných minutách nepřipustili žádné větší komplikace. Favoriti v tomto duelu tak zvítězili poměrem 1:3 a připisují si 3 body do tabulky.

Ode mne je to vše, přeji krásný zbytek neděle! (16:59:53)
    David SIlva zaznamenal ve svém 400. zápase za Manchester City dvě asistence a pomohl tak k výhře obhájců titulu 3:1.

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:12.

90+5

90+4
    Velká šance Dominica Solankeho, který byl však touto příležitostí zaskočen, a tak nedokázal nebezpečně zakončit.

90+3
    Nákop dopředu obstaral domácí brankář, ale k ničemu tato snaha nevedla a u míče opět citizens.

90+2
    Faul Kevina De Bruyneho. K míči se dostanou domácí fotbalisté.

90+1
    Ofsajd, ve kterém se nachází Dominic Solanke.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu Manchester City. Odchází Kyle Walker, přichází Joao Cancelo.

90
    Žlutá karta pro Nicoláse Otamendiho.

90
    Mahríz si hrál s míčem až příliš, a tak o něj přišel.

88
    U míče citizens, kteří si přihrávají na vlastní polovině. Snaží se ušetřit cenné sekundy.

87
    Střele Solankeho scházela přesnost. Trefil přímo gólmana Edersona.

87
    Vhazoval bude Kyle Walker.

86
    Zmatky v hostující obraně. Domácím se však této situace nepovedlo využít.

85
    Ofsajd Raheema Sterlinga, který už se mohl řítit sám na bránu domácích.

84
    Bournemouth se dostal k míči, uvidíme rohový kop.

83
    Držení míče za posledních 10 minut – 16% : 84%.

Tomáš Němčík

Branky: 45+3. H. Wilson – 15. Agüero (De Bruyne), 43. Sterling (D. Silva), 64. Agüero (D. Silva)

Karty:   56. Lerma (BTH) – 10. Walker (MAC), 13. Ederson (MAC), 90. Otamendi (MAC)

AFC Bournemouth: Ramsdale – A. Smith (68. Ibe), Mepham, S. Cook (C), Aké, Daniels (37. H. Wilson) – J. King, Lerma, Billing, Fraser – C. Wilson (69. Solanke).
    Náhradníci: Boruc – Ibe, Rico, Simpson, Solanke, Surman, H. Wilson.

Manchester City: Ederson – Walker (90. Cancelo), Otamendi, Laporte, Zinčenko – De Bruyne, Gündoğan (58. Rodri), D. Silva (C) – B. Silva (79. Mahríz), Agüero, Sterling.
    Náhradníci: Bravo – Angeliño, Cancelo, Fernandinho, Foden, Mahríz, Rodri.

Rozhodčí: Marriner – Ledger, Long

Diváci: 10 486