Gazişehir Gaziantep F.K.
4:1 (2:0)
Gençlerbirliği S.K.
Pondělí 26.08.2019, 19:00Turecká Superliga • 2. kolo

Zápas výrazně ovlivnil první poločas, hostující celek dostal dvě červené karty, domácí Olarenwaju Kayode vstřelil dvě branky. Zbytek zápasu se v podstatě jen dohrával. Hosté v devíti sice prosadit dokázali, ale na výraznější zdramatizování zápasu to nestačilo. (21:03:11)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:8.

90+4

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Obrázek hry je nyní stále stejný, domácí celek hraje aktivně a pokouší se vstřelit pátou branku, hostující obrana musí být pozorná, což se jí zatím daří.

85
    Olarenwaju Kayode si jde pro hattrick, nyní zkoušel dostihnout míč u vzdálenější tyče, ale spoluhráčova přihrávka byla příliš dlouhá.

83
    Gençlerbirliği se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet, ale hostujícím hráčům chybí přesnější finální fáze.

82
    Berat Ayberk Özdemir byl před brankou, dobře se zorientoval a vyskakoval na centr. Na míč nedosáhl.

81
    Deset mnut hry zbývá do konce druhého poločasu, ovšem lze předpokládat, že se bude pořádně dlouho nastavovat.

80
    Berat Ayberk Özdemir byl sám před odkrytou brankou, ale míč po spoluhráčově přihrávce a jeho zakončení končí mimo.

78
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Soner Dikmen.

78
    Jean-Armel Kana-Biyik si pomohl nedovoleně, míč pro hosty.

77
    Střídání v týmu Gaziantepspor: ze hřiště odchází Souleymane Diarra, přichází Gökhan Alsan.

75
    Domácí rozehrávají volný kop. Následně dlouhé minuty hovořil hlavní sudí s VARem, takže lze očekávat znovu výrazné nastavení ke druhému poločasu.

74
    Gaziantepspor hraje jednoznačně lépe a míří za výhrou v tomto zápase.
    73. Oğuz CEYLAN - 4:1

73
    Gaziantepspor právě vstřelil branku!
    Domácí celek bleskově odpovídá a znovu si bere zpět tříbrankové vedení. Po krásného Pawlowského pasu se prosazuje střelou mezi nohy brankáře OĞUZ CEYLAN. Asistence: Bartlomiej Pawlowski.

Jan Prošek

Branky: 32. Kayode, 39. Kayode (pen.), 56. Vural, 73. Ceylan (Pawlowski) – 69. Özdemir (Berişbek)

Karty:   45+4. Djilobodji (GAZ) – 40. Z. Touré (GEN)   27. Oğuz (GEN), 39. Polomat (GEN)

Gazişehir Gaziantep F.K.: Güvenç – Ceylan, Kana-Biyik, Djilobodji (46. Chibsah), Tosca – Tetteh, Júnior Morais – S. Diarra (77. Alsan), Twumasi, Vural (60. Pawlowski) – Kayode.
    Náhradníci: Lodygin – Aktaş, Alsan, Celik, Uğurlu, Chibsah, Olkowski, Özer, Pawlowski, Zengin.

Gençlerbirliği S.K.: A. Diallo – Oğuz, Z. Touré, Kizildag, Polomat – Özdemir, F. Baiano – Candeias, Sessègnon (78. Dikmen), Çiftçi (54. Berişbek) – Sio (45+4. H. Pehlivan).
    Náhradníci: Adiyaman – Berişbek, Dikmen, Karakaş, H. Pehlivan, Y. Pehlivan, M. Seuntjens, Stancu, S. Yilmaz, Karadaş.