Frýdek-Místek – Zlínsko 1:1 (kon.) | Znojmo – Hlučín 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:1 (0:0)
FC Zlínsko
Pátek 30.08.2019, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:56:08)

Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:11.

Divadlo je u konce. Jak se očekávalo ze vzájemných vztahů tak Frýdek-Místek na domácí půdě remizoval s Otrokovicemi 1:1. První půl hodina hry nenabídla vůbec nic. Ke konci prvního poločasu si domácí vytvořili pár šancí, ale branku nevstřelili, jelikož plno střel lítalo všude možně, jen ne do branky.
    Druhá půle se odehrávala v podobném tempu, ale v 69. minutě poslal hosty do vedení Fiala. Následně byli Otrokovice pár šancí, ovšem ty nevyužily a v 82. minutě Válcovny získaly penaltu, kterou proměnil Varadi.

90+3

90+2
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Teplý, přichází Bányácski.

90+1
    Tentokrát se faulu dopustil také Skwarczek a Otrokovice budou mít volný kop, ovšem v tomto utkání už branka jistojistě nepadne.

90
    Nyní skončil balón pouze za hostující svatyní a následuje odkop od brány Semanka.

89
    Domácí sice získali rohový kop z pravé strany, ale nakonec se Frýdeckomístečtí dopustili pouze faulu.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Minář.

87
    Mlýnek nyní uviděl kartu žluté barvy za faul ve středu hrací plochy.

86
    Varadi si chtěl vymodlit faul, ale sudí nechal hru pokračovat a tento zápas už skončí remízou.

85
    Hosté překazili útok Válcoven, ale z následného protiútoku nic velkého nevymysleli.

83
    Literák za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu a Otrokovice mají k dispozici volný kop.
    82. Adam VARADI - 1:1

82
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil ADAM VARADI, který vypálil do pravé horní části branky, kde sice šel také gólman Semanko, který si sáhl na balón, ale nedokázal jej vyrazit!
    81. Penaltový faul.

81
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek. Domácí hráč se dostal do šance, kdy byl ovšem pravděpodobně podražen brankářem Semankem a následuje velká šance na srovnání!

81
    Frýdek-Místek sice získal volný kop, ale ten nepřinesl nic velkého.

Michal Raška

Branky: 82. Varadi (pen.) – 69. Fiala

Karty:   83. Literák (FRM) – 36. Vavřík (OTR), 87. Mlýnek (OTR)

FK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek (79. Dudek), Literák (C), Bialek, Hýbl (79. Telnar), Hurta, Ožvolda (71. Visič), Skwarczek, Teplý (90+2. Bányácski), Šumský (66. Kutáč), Varadi
    Náhradníci: Ciupa – Bányácski, Dudek, Kaizar, Visič, Telnar, Kutáč

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Vavřík, Přikryl, Jasenský (C), Bahounek (46. Fiala), Novák (88. Minář), Dnistrianskyi, Koňařík (53. Horák), Dekleva, Mlýnek
    Náhradníci: Hrnčiřík – Fiala, Horák, Minář

Rozhodčí: Vít Zaoral – Jiří Slabý, Roman Páral