Bohemians 1905 – Liberec 2:1 (kon.) | Slovácko – Ml. Boleslav 1:1 (kon.) | Příbram – Plzeň 1:2 (kon.)
konec
Bohemians Praha 1905
2:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 31.08.2019, 15:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 8. kolo
Předzápasové kurzy
  87. Jan VODHÁNĚL - 2:1
   
  87
  Bohemians právě vstřelili branku!
  JAN VODHÁNĚL s největší pravděpodobností vystřelil Bohemians tři body! Celou akci načal Ugwu, který si zaběhl na pravé křídlo a postupoval proti dvěma protihráčům. Svou kličku provedl tak dobře, že se oba liberečtí beci srazili a nigerijský forvard postupoval z pravé strany sám na bránu. Chvilku se zdálo, že se Ugwu pokusí o kličku, nakonec však počkal právě na Vodháněla, kterému naservíroval míč ideálně před poloprázdnou bránu, kterou druhý jmenovaný bez potíží z první trefil.
  69. OSCAR - 1:1
   
  69
  Liberec právě vstřelil branku!
  Zčistajasna je vyrovnáno! Absence zraněného Pokorného, který byl stále ošetřován za postranní čarou, přišla domácí draho. Podaný, který bránil Malinského na pravém křídle podklouzl, a tak druhý jmenovaný našel uprostřed šestnáctky Bohemians přesně OSCARA, jenž se výborně zorientoval a z první uklidil míč za Fryštáka.
  51. Jan VODHÁNĚL - 1:0
   
  51
  Bohemians právě vstřelili branku!
  Klokani jdou do vedení a zaslouženě. Pokud se totiž dnes někdo pokoušel tvořit hru, byli to rozhodně domácí. JAN VODHÁNĚL vzal balon ve středu hřiště a vydal se na úchvatné sólo. Celkově se domácí křídelník zbavil hned pěti dotírajících obránců, prodral se až do šestnáctky a v pádu propálil Nguyena přízemní střelou na bližší tyč. Nutno podotknout, že červenat by se měla celá obranná řada Liberce včetně gólmana Nguyena, ovšem i tak – moc hezká individuální akce.

  Adam Kolář

  Branky: 51. Vodháněl (Pokorný), 87. Vodháněl (Ugwu) – 69. Oscar (Malinský)

  Karty:   51. Vodháněl (BOH), 82. Bartek (BOH) – 12. Alibekov (LIB), 76. Musa (LIB), 90. Mikula (LIB)


  Rohy: 2:0.
  Bohemians Praha 1905: Fryšták – Hůlka, Krch, Pokorný – Bartek, Vacek, Jindřišek (C), Podaný – Hronek (74. Vaníček, 90+3. Šmíd), Keita (58. Ugwu), Vodháněl.
  Náhradníci: Valeš – Nečas, J. Rada, Schumacher, Šmíd, Ugwu, Vaníček.

  FC Slovan Liberec: Nguyen – Mikula, Kačaraba, Mara, Hybš (72. Fukala) – Breite (C), Alibekov (46. Musa) – Malinský, Oscar, Pešek (64. Dordić) – Potočný.
  Náhradníci: Knobloch – Dordić, Beran, Fukala, Chaluš, Koscelník, Musa.

  Rozhodčí: Machálek – Moláček, Vodrážka (Klíma)