1:0 (1:0)
FK Benešov
Sobota 31.08.2019, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo

To by bylo pro dnes vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu. (12:11:30)

Písek může slavit první výhru v letošní sezóně ČFL. Tři body zajistil svému týmu Tom Ulbrich, který se jako jediný zapsal na listinu střelců. O výhru se také nejvíce zasloužil brankář domácích, který svůj tým podržel velmi dobrými zákroky. Benešov nedokázal ve druhém poločase nějak odpovědět a domů tak pojede bez bodů.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni brankáři obou týmů.

90+3

90+2
    U míče je domácí brankář.

90+1
    Písek je blízko k první výhře v letošní sezóně.

90
    Slibnou šanci hostů překazil ofsajd.

88
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Ulbrich, přichází Mařík.

88
    Žlutou kartu dostává Hrachovec (FC Písek).

88
    Poslední minuty vůbec nenudí.

87
    Igor Krasnyanyk se dostal do brejku a mířil sám na brankáře Satrapu, ale jeho střela jen těsně minula bránu!

85
    Presl dostal míč přímo na střelu, která se mu náramně povedla! Gólman mohl pouze vyrazit míč na roh.

84
    Hrachovec mohl přidat pojistku, ale z velmi dobré pozice trefil pouze tyč!

83
    Tom Ulbrich řešil brejk individuálně a to se neukázalo jako dobré řešení.

Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a Benešov se tlačí do zakončení.

79
    Pedro unikl po levém křídle a poslal míč přesně na hlavu Robina Procházky, který bohužel pro něj nedokázal usměrnit míč o pár decimetrů níže.

79
    Dominik Pedro simuloval, žlutá karta.

77
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Kulík, přichází Hajdo.

77
    Vosáhlo zahnal Jakuba Helda do úzkých, odkop od brány.

Dnešní utkání sleduje 268 diváků.

Hra opět pokračuje.

Pauza na občerstvení.

72
    Presl nedokázal propálit míč zdí a Benešov se dostal do protiútoku, který vyřešil záchrannou brzdou Karel Kulík, který tak vidí po zásluze žlutou kartu.

71
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Vávra, přichází Presl.

71
    Urban fauloval těsně před pokutovým územím.

68
    Nacvičený signál končí v rukavicích Satrapy.

68
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Dufek, přichází Zoubek.

67
    Po chvilce rohový kop pro hosty, který vybojoval Urban

67
    Jakub Held nedokázal propasírovat míč za záda Rotbauera, odkop od brány.

66
    Ulbrich si staví míč k rohovému praporku.

65
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Urban.

63
    Roman Vávra měl na kopačkách druhý gól domácích! Obešel obránce, vypálil, ale pohotový zákrok brankáře Benešova tomu zamezil.

63
    Holý neměl kudy a řeší to malou domů.

62
    Hrachovcův centr pouze do rukou gólmana.

61
    Martin Held to zkoušel z velmi velké vzdálenosti a podle toho to taky vypadalo, odkop od brány hostů.

60
    Centr Jakuba Helda našel pouze hlavu protihráče.

59
    Dufek fauloval Holého poblíž středového kruhu.

57
    Písečtí v postavení mimo hru.

57
    Písek bude zahrávat rohový kop.

56
    Kubišova střela z levé strany hřiště netrefila zařízení.

54
    Petřík opouští trávník, kde ho nahradí Václav Hrachovec.

52
    Vrňák ostře fauloval Vávru, ale rozhodčí mu zatím hrubě domlouvá.

50
    Začátek druhého poločasu je poněkud opařený, oba týmy jsou v kombinaci opatrní a vyčkávají na chybu soupeře.

48
    Ulbrich se opět prokličkoval až do vápna a centrem hledal svého spoluhráče, nenašel.

46
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Sajtl, přichází Kubiš.
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Azilion, přichází Krasnyanyk.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Brokeš, přichází Procházka.

46

Rozhodčí ukončil první poločas. Dalo by se říct, že více ze hry má prozatím domácí Písek. Jihočeši se v polovině první půle dostali do vedení zásluhou Toma Ulbricha, který obešel dva obránce a přesně zakončil. Slibně rozvíjející se akce hostů končí bohužel pro ně hlavně ofsajdem.
    Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45+1

Nastavuje se jedna minutka nad rámec.

45
    Engelmann předvedl ukázkový šlapák, za který vidí oprávněně žlutou kartu.

43
    Z rohu nic nebylo, ale z následného centru už trošku horko bylo. Vávra dostal míč přímo na hlavu, ale opět nedokázal poslat balón mezi tři tyče.

42
    Roh pro Písek.

41
    Ulbrich opět v akci. Jeho střela ale teď neměla gólové parametry.

39
    Ulbrich našel před prázdnou bránou Vávru, který nedokázal usměrnit míč do sítě. Navíc se Vávra nacházel v ofsajdové pozici.

38
    Benešovu byl odpískán další ofsajd, provinil se Srb.

37
    Petříkova střela z hranice vápna mířila přímo na brankáře, který míč bez problému chytil.

36
    Bude se odkopávat od brány domácích.

33
    Vrňák se dostal do úniku a nebýt pohotového zákroku Satrapy, tak by byl stav 1:1!

32
    Hráči domácích se dostali k rohovému kopu, který byl přesně usměrněn na hlavu Bělouška, ale on však nedokázal usměrnit míč do sítě.

31
    Rychlý brejk domácích pokazil nepřesným centrem Ulbrich.

30
    Další ofsajd. Tentokrát stál v postavení mimo hru kapitán Vrňák.

29
    I Benešov se pokoušel dostat do útočné akce, ale Ježdík přihrával svému spoluhráči do ofsajdu.

28
    Písečtí jsou na konci a tlačí se do dalšího zakončení.
    26. ULBRICH - 1:0

26
    Písek právě vstřelil branku!
    TOM ULBRICH si udělal z obránců kuželky, které pohodově obešel a stylově si poradil i s brankářem Rotbauerem. Toto byla doslova pastva pro oči každého fotbalového fanouška.

Hra pokračuje.

Občerstvovací přestávka.

23
    Už i domácí zahráli rohový kop, ale žádné velké vzrušení před bránou Benešova nebylo.

21
    Benešovská obrana velmi nebezpečně kombinovala, kdyby přišla nějaká drobná chybička, tak by se domácí dostali do gólové šance.

20
    Po píseckém sevření mají na kopačkách míč i hráči Benešova.

18
    Martin Held se ocitnul osamocený před brankářem hostů, ale střela mu vůbec nesedla a končí mimo tři tyče! Tohle byla opravdu skvělá střelecká pozice.

17
    Ulbrich se prokličkoval do vápna, našel osamoceného Martina Helda, jehož dobrou střelu vyrazil Rotbauer na rohový kop.

16
    Holého technická střela přímo do rukavic Rotbauera.

16
    Ve středu hřiště byl faulován Tom Ulbrich, který se těžce zvedá.

15
    Ofsajd hostů.

14
    Centr Holého našel na hranici vápna kopačku Martina Helda, ale jeho volej přestřelil bránu.

12
    Onen rohový kop odvrátila domácí obrana až k brankáři Rotbauerovi.

11
    Nacvičený signál hostů se příliš nepovedl, další roh pro Benešov.

10
    Azilinonův centr do vápna sebral Satrapa do rukavic a rozehrává.

9
    Engelmann našel ve vápně hlavu Vosáhla, jeho střelu hlavou avšak odvrátil jeden z obránců na další roh.

8
    Zaváhání písecké obrany dopadlo ještě dobře. Roh pro hosty.

8
    Holý hledal ve vápně Helda, ale druhý jmenovaný nedokázal těžký balón zpracovat.

7
    Sympatická kombinace domácích končí signalizovaným ofsajdem.

6
    Martin Held vyslal zpoza vápna střelu, ale šla mimo bránu.

4
    Lupač se pokoušel poslat míč do pokutového území, ale balón neposlal podle svých představ a končí v zámezí, odkop od brány domácích.

3
    Písecké obléhaní brány Benešova ke střele nevedlo.

2
    O první střelu se dnes postaral Dufek, ale jeho projektil zablokoval Sajtl.

1
    Písek se ujal úvodního výkopu, ale po nepřesné kombinaci mají míč na kopačkách hráči Benešova.

1

Dnešní aktéři už nastupují na trávník, utkání za chvilku započne.

FC Písek: Satrapa – Vávra, Kulík, Vacovský, Petřík, Held J., Holý, Běloušek (K), Held M., Ulbrich, Sajtl
    Náhradníci: Klement – Kubiš, Presl, Hrachovec, Hajdo, Mařík

SK Benešov: Rotbauer – Lupač, Vosáhlo, Pedro – Ježdík, Engelmann, Dufek, Vrňák (K), Srb, Brokeš – Azilion
    Náhradníci: Tetour – Urban – Zoubek, Lauricella – Krasnyanyk

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Paták.

SK Benešov

Středočeši na tom ale nejsou o moc lépe. I Benešov má na kontě zatím pouze jeden bod a krčí se na dně tabulky. Navíc v posledních dvou zápasech nevstřelili ani branku. Jediný bod získal Benešov proti silné rezervě Sparty, která hraje rovněž ve skupině A.

Poslední ligové zápasy

Benešov – Táborsko 1:3
    Štěchovice – Benešov 2:0
    Benešov – Sparta Praha B 0:1pp

FC Písek

Jihočeši mají po třech kolech ČFL na svém kontě pouze jeden bod a nacházejí se na dně tabulky. V prvním kole Písek prohrál s Vltavínem po penaltách, ve druhém zápase těsně padl s Domažlicemi a v posledním ligovém představení tým trenéra Nouska prohrál opět o jedinou branku v Králově Dvoře.

Písečtí fotbalisté odehráli ještě ve středu zápas v rámci MOL Cupu proti Teplicím. Pisek byl po prvním poločase v těsném vedení 1:0, ale ve druhém už úřadoval ligový celek, který nakonec zvítězil 3:1.

Krásný den všem příznivcům ČFL! V tomto kole se utká Písek s Benešovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.