Vrchovina – Kroměříž 1:3 (kon.) | Vyškov – D. Benešov 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Rosice 0:1 (kon.)
konec
SFK Vrchovina
1:3 (0:2)
SK HS Kroměříž
Sobota 31.08.2019, 16:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Končí nám tak zápas pátého kola MSFL, který nenabídl fotbalově prakticky nic, ale o emoce rozhodně nouze nebyla. Ve druhé půli jsme viděli celkem dva góly, SFK mělo jasně lepší herní projev a snížilo v 61. minutě zásluhou Tomáše Duby z rohového kopu. Kroměříž si však poměrně v pohodě dohrála zápas a pečetila tříbodový zisk v 83. minutě zásluhou Tomáše Matouška. Kroměříž tak i podruhé ze dvou sezon v NMNM vyhrává, zatímco Vrchovina si připisuje první porážku v lize.

  Z mé strany je to dnes vše. S hloučkem nasupených příznivců lačnících po odplatě za zády se s vámi loučím, přeji pohodový konec víkendu a studentům pohodový vstup do nového školního roku. (17:58:44)
   
  Pořádné drama bylo k vidění při odchodu sudích do kabiny! Hned pětice hráčů včetně trenéra Zemana se seřadilo okolo hlavního sudího a sdělovalo mu své pocity z řízení zápasu. Bohužel, z domácího kotle letěly dva kelímky piva a zasáhly sudího. Tohle k fotbalu opravdu nepatří, ať už bylo utkání odpískáno jakkoliv...
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Další nepřesný centr sbírá Kofroň a o zápase je opravdu rozhodnuto. Teď už jenom jde o to, jak moc zajímavé bude dění po utkání. Domácí fanoušci jsou opravdu vytočení, dokonce byla i na protest vypnuta světelná tabule.
   
  90+1
  Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Silný, přichází Cikryt.
   
  90
  Zbývá odehrát ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby.
   
  90
  Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Machálek, přichází Chytil.
   
  89
  Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Duda.
  Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Matulka.
   
  87
  Velká šance Duby na snížení! Další dlouhý nákop propadl za dvojici hráčů HSK a domácí útočník měl před sebou jenom Kofroně. Hostující gólman ale výborně vyběhl, zmenšil úhel a Duba neměl šanci jej překonat.
   
  86
  Centr z půli hřiště našel pouze rukavice Kofroně, který samozřejmě nikam nespěchá.
   
  85
  Nepřehlednou situaci před vlastní brankou ukončil rezolutním odkopem Batelka. Vrchovina se tak může vydat do brejku, Kroměříž totiž otevřela obranu o něco více.
   
  84
  O zápase je již zřejmě rozhodnuto. Kroměříž dohrává závěr zápasu na útočné půlce a jde si pro tři body.
   
  83
  Kroměříž právě vstřelila branku!
  Z výkopu Kofroně se urodil přesný dopad na nohu Jana Silného, který překonal ve vápně Svobodu, z úhlu vrátil pod sebe na volného TOMÁŠE MATOUŠKA, hostující kapitán po zemi trefil prázdnou branku – 1:3! Asistence: Jan Silný.
   
  82
  Nepřesný nákop na Michala Skalníka podél lajny skončil až v zámezí a Kofroň po delší době může hrát s balonem.
   
  80
  Původně to vypadalo jako ofsajd hostujících hráčů, jenže pak přišel další vzdušný souboj, po kterém je pískán faul Vrchovině.
   
  79
  Pro Kamila Skalníka dnes zápas končí. Za oboustranně tvrdý souboj s Matouškem obdržel domácí hráč druhou žlutou kartu a míří do kabin předčasně.
   
  78
  Přihrávka na Zbytovského, který roztahoval hru, byla až moc dlouhá a Kroměříž se díky tomu ještě chvíli udržela na útočné půlce.
   
  77
  Domácí hráči přesto zůstali na útočné půlce a zakončoval Kamil Skalník z uctivé vzdálenosti, napálil však pouze síť za brankou.
   
  76
  Roh byl zahráván opět na zadní štangli, zde si to hostující obrana pohlídala.

  Tomáš Kalas

  Branky: 61. Duba – 28. Vícha (vla.), 32. Silný, 83. Matoušek

  Karty:   43. Kamil Skalník (VRC), 45. Smetana (VRC) – 12. Hloch (KRO), 33. Machálek (KRO)   79. Kamil Skalník (VRC)


  SFK Vrchovina: Šmída – Vícha (37. Kamil Skalník), Smetana, Batelka, Vašíček (89. Duda) – Švanda (46. Chloupek), Wolker (37. Michal Skalník), Michal (C), Svoboda (89. Matulka), Zbytovský – Duba
  Náhradníci: Skryja – Michal Skalník, Kamil Skalník, Matulka, Chloupek, Duda, Zambe

  SK HS Kroměříž: Kofroň – Šmerda (60. Berčík), Zavadil, Hloch, Matoušek (C), Jeleček – Cupák, Mlčoch, Machálek (90. Chytil) – Silný (90. Cikryt), Kovář (74. Fládr)
  Náhradníci: Benedikt – Marčuk, Fládr, Chytil, Cikryt, Berčík

  Rozhodčí: Tomanec – Pfeifer, Marek