Vrchovina – Kroměříž 1:3 (kon.) | Vyškov – D. Benešov 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Rosice 0:1 (kon.)
MFK Vyškov
2:1 (0:0)
FC Dolní Benešov
Sobota 31.08.2019, 16:00 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou. (17:57:00)

Je konec. Druhý poločas byl opravdu lepší než ten první, neboť byly k vidění tři branky a nervy drásající závěr. Hned v úvodu druhé části vstřelili domácí první branku, a to hráč který byl ani né minutu na hřišti. Za pár minutek to již bylo o dvě branky a domácí výrazně polevili. Toho však využili hosté, kteří dokázali po chybě v obraně snížit. V závěru to bylo opravdu ze strany na stranu, domácí si ale výhru vzít nenechali. Hráčem utkání byl zvolen Karel Jaroš.

90+2

90+1
    Nepadne!! Přímý kop byl opravdu precizně kopnutý v brance však úřadoval ještě lepší Štěpán Spurný!!

90
    Benešov má k dispozici zřejmě poslední šanci na vyrovnání, a to pomocí přímého kopu z cca 23 metrů, padne branka?

90
    Rozhodčí nastavuje finální minutu!

89
    Žlutou kartu dostává Moravec (FC Dolní Benešov).

88
    Vyškov měl k dispozici přímý kop z cca 20 metrů. Ten na sebe vzal David Němeček, který branku bohužel míjel, neboť to mohl být výstavní gól.

88
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Novotný.

87
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků.

86
    Žlutou kartu dostává Rychnovský (FC Dolní Benešov).

85
    Rohový kop skončil hlavičkovou kombinací mezi Krejčím a Langerem, vítězně však z toho vyšli obránci Benešova.

84
    Znovu domácí!! Levá strana je pro Benešov dnes utrpením. Opět se po ní uvolnil Jaroš, který zkoušel brankáře Chvěju přelobovat, ten však míč vytěsnil na roh.

82
    Není to gól!! Karel Jaroš opět ukázal vynikající nůžky zpoza vápna, na ty ale senzačně zareagoval brankář Chvěja a překazil tak třetí branku Vyškova!

81
    Utkání se blíží ke konci a nervy na obou stranách stoupají! Nyní jsou v útoku domácí.

79
    Po velkém tlaku Benešova, se Vyškovští dokázali osvobodit a také rovnou zahrozit, jenomže nůžky Karla Jaroše putovaly těsně kolem pravé tyče!

77
    Dva rohové kopy pro Benešov, ovšem ani jeden nebyl gólový! V prvním se činil brankář Štěpán Spurný, druhý ale směřoval pouze vedle.

75
    Domácí mají štěstí, že Benešov dnes trápí mizerná koncovka! Labuda posunul míč na úplně volného Karčmáře, ten však branku z velmi dobré vzdálenosti přestřelil.

74
    Jan Krejčí viděl ve vápně dobře naběhlého Jaroše, ale centrovaný míč putoval přímo do zámezí.

73
    Hosté měli dvě vhazování, ovšem ani po jedno branku nijak zásadně neohrozili, což se jejich trenérovi nelíbilo! Do konce však zbývá necelých sedmnáct minut, takže čas ještě je.

71
    Dolní Benešov znovu zahrával roh, na který si tentokrát vyskočil Tomasz Gomola, branku však nijak neohrozil.

70
    Benešov vstřelená branka výrazně nakopla a momentálně jsou to oni, co udávají tempo! No uvidíme zda přijde vyrovnání.

69
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Matocha.

68
    Hlavní sudí dává opět hráčům malou pauzu na osvěžení.

66
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Skroch.
    65. BLAHUTA - 2:1

65
    Dolní Benešov právě vstřelil branku!
    Přeci jen máme sníženo!! Hosté si po tlaku vybojovali rohový kop, který putoval do středu vápna, tam se však nikdo k zakončení nedostal. Balón se poté odkutálel na hranici vápna, kde se do toho pořádně opřel MATYÁŠ BLAHUTA, jehož střela propálila vše co stálo v cestě.

64
    Šance na druhé straně! Po tlaku Vyškova nastala rychlá akce Benešova, jenže Ondřej Haas napálil zpoza malého vápna pouze tyč!

63
    A málem se to splnilo! Do téměř samostatného úniku se dostal domácí Oulehla, který chtěl brankáře přelobovat, to se mu ale nepovedlo.

62
    Vyškovští diváci si přejí ještě třetí branku, tak uvidíme zda se jim to opravdu splní.

60
    Tak pokud toto hosté nedají, co ještě chtějí!? Na vzdušný pas ze středu hřiště si sbíhal čerstvý Gomola, míč mu ale zajímavým výběhem vyrazil Spurný. Za pár sekund se k míči dostal Býma, který měl k dispozici poloprázdnou branku, tu však přestřelil!

59
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Romaněnko, přichází Gomola.

58
    Tento roh by se dal počítat mezi ty horší. Míč sice pronikl na zadní tyč, kde se o zakončení pokusil Jan Krejčí, to nemění nic na tom, že jeho pokus putoval úplně mimo.

57
    I Vyškov zahrával přímý kop, ten ale rozehráli na krátko. Míče se následně zmocnil Ladislav Hanuš a pro svůj celek vybojoval rohový kop.

56
    Dolní Benešov měl k dispozici přímý kop, ten ale nedopadl podle představ a dopředu se znovu přesunuli domácí hráči..

55
    Vyškov naprosto zaslouženě vede, protože po tlaku v první části si nic jiného nezasloužili. Uvidíme zda se ještě Benešov nějak chytne, nebo si domácí připíšou první tři body.
    53. OULEHLA - 2:0

53
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    No a máme tu druhou branku v síti Benešova!! Z levé strany přišla dobrá přihrávka, kterou však ve vápně nezastihl nabíhající Němeček. To mu ale vadit nemuselo, neboť na zadní tyči číhal volný JIŘÍ OULEHLA!

51
    Benešov má dnes prostě smůlu. Labuda chtěl poslat do běhu Trajkovskiho, jenže obrana Vyškova přihrávku znovu přečetla a šanci tak neuvidíme.

50
    Jaroš v další akci a znovu po levé straně! Tentokrát si Jaroš naběhl na pas za obranu, po kterém chtěl ihned centrovat, ovšem vystavil se ofsajdovému postavení.

48
    Gólu jsme se přeci jen dočkali, a to dřív než jsem očekával. Tak uvidíme zda to domácí či hosty ještě více nabudí a budeme svědky skvělého druhého poločasu.
    47. JAROŠ - 1:0

47
    Tak to je střídání!! Neuběhla ani minuta a čerstvě vystřídaný KAREL JAROŠ, se raduje. Po levé straně unikl obraně a následně s přehledem přeloboval brankáře Chvěju.

47
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Smrčka, přichází Smékal.
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Rus, přichází Jaroš.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:02.

První poločas je u konce. Hned v úvodu byly k vidění dvě akce, a to každá na jedné straně, ovšem míč do sítě nespadl. Následně to byli hráči Vyškova, kteří diktovali hru, jenže ani oni dnes nemají střelecký den. Celkově v prvním poločase hráli lépe svěřenci trenéra Jana Trousila, ale všechny střely putovaly nad. Uvidíme zda to bude ve druhé části lepší a dočkáme se i gólů.

45+1

45+1
    Lagner chtěl ještě pro svůj tým vybojovat nějaký ten roh, ovšem míč se místo protihráče odrazil od něj.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu!

43
    Jak jsem již zmiňoval hra je stále taková nijaká. Byť se hráči obou celků snaží, tak to prostě nechce spadnout.

42
    Rohový kop zahrávali i hráči domácího celku, ale vyskakující Lukáš Lahodný branku pouze míjel.

40
    Benešovský rohový kop letěl na zadní tyč, kde se o hlavičkou pokoušel Býmy, ovšem ještě předtím do míče zasáhl brankář Spurný a nebezpečí překazil.

38
    Pomalu, ale jistě se blíží konec první části, tak uvidíme zda se ještě dočkáme první branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.

37
    Lukáš Lahodný žádal o přihrávku pomocí autového vhazování, při zpracování však nastala chyba a míč se od něj odrazil do zámezí.

35
    Ani tento roh nekončí v síti. Míč putoval do středu vápna, ten se tam však dlouho neohřál, neboť ho obránci odvrátili do bezpečí.

34
    Netrvalo dlouho a Vyškov měl další šanci! Ze středu hřiště až na hranici vápna pronikl s míčem Michael Sečkář. Následnou střelu zpoza vápna však Chvěja vyrazil na roh.

33
    Radek Křivánek unikl po pravé straně až do brankoviště, jenže přitom ho zezadu atakoval obránce Pecuch, který nakonec situaci vyhrál.

31
    Vzápětí na to, rozjel Vyškov rychlý protiútok po levé straně, ovšem přihrávka do běhu na Němečka skončila v moci brankáře Chvěji.

30
    Hráči v červeném měli k dispozici druhý rohový kop v tomto utkání. Míč putoval na přední tyč, kde byl ale jako první brankář Spurný.

28
    Dolní Benešov se sice pokoušel o teprve druhé ohrožení branky, obrana Vyškova si však se situací poradila.

26
    Hra pokračuje dále, a to rovnou útokem Benešova.

24
    Rozhodčí dává hráčům pauzu na občerstvení, neboť zde panují tropické teploty. Konkrétně třicet stupňů.

23
    Tomáš Langer opět rozjížděl nový útok Vyškova, tentokrát ho však musel zastavovat hostující Karčmář, a to faulem.

22
    I přesto, že jsme viděli pár zajímavých šancí, tak je utkání takové nijaké. Oba celky se spíše drží na středu hřiště a když už zakončí, tak pouze nad či vedle.

21
    Martin Pecuch bojoval v chumlu domácích obránců, nakonec se dokázal uvolnit a následně nacentrovat, ovšem ve vápně si nikdo ze spoluhráčů nenaběhl.

19
    Na stadionu panuje poměrně dobrá atmosféra, a to hlavně díky domácím fanouškům, kteří zatím svému celku dosti pomáhají. Uvidíme zda se v následujících minutách dočkáme té úvodní branky.

17
    Tak nakonec to není gól!! Nabíhající Filip Smrčka, který zakončoval do odkryté sítě byl v ofsajdovém postavení a veškerá radost domácích ihned skončila.

16
    Lahodný posunul míč na hranici vápna, kde se nacházel připravený Radek Křivánek, ovšem jeho následná střela putovala pouze nad bránu.

15
    Tomáš Langer nastartoval nový domácí útok po pravé straně, jenomže vše skončilo následnou přihrávkou na Ruse, neboť ten si s míčem neporadil.

13
    Radek Křivánek hledal svým pasem nabíhajícího Smrčku, obrana však ale tušila a pas tak lehce zneškodnila.

12
    Po šanci se dopředu zkoušeli protáhnout hosté, ale na pravé straně byl připravený obránce Hanuš.

11
    To je velká škoda pro domácí!! Lukáš Lahodný obehrál brankáře, ovšem prázdné branky nevyužil, neboť se s míčem dostal do špatné střelecké pozice a na úvodní branku si tak budeme muset počkat.

10
    MFK si též vybojovali první roh v zápase. Míč pronikl do středu vápna, kde se o hlavičku pokusil Jan Krejčí, míč ale putoval pouze nad.

8
    Vyškov kromě akce ze čtvrté minuty neustále drží míč na kopačkách, hosté si spíše brání.

6
    Na pravé straně byl dobře uvolněný Sečkář, který se pokoušel o centr do vápna, nakonec si ale vše rozmyslel a posunul míč na střed.

5
    Benešov zahrával první rohový kop zápasu, který putoval do středu vápna, odtamtud však ihned pryč.

4
    První šance nastala u na druhé straně! Vzápětí na to, se skvěle uvolnil hostující Ondřej Haas, který s míčem pronikl až do brankoviště, ovšem se Spurným si neporadil.

3
    Jako první se do zakončení dostali Vyškovští! Z pravé strany přišel centrovaný balón na zadní tyč, kde se o střelu pokusil Křivánek. Jeho střelu však Chvěja vyrazil nohami.

2
    I domácí zkoušeli projít dopředu, všechny nákopy ale zblokovala připravená obrana.

1
    O úvodní výkop se postarali hráči Benešova, kteří se ihned pokoušeli projít dopředu, nakonec nastal faul.

1

Hráči obou týmů již přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v bílých dresech, hosté v dresech červených.

MFK Vyškov: Spurný – Hanuš, Smrčka, Oulehla, Langer, Lahodný (C), Křivánek, Krejčí, Sečkář, Rus, Němeček
    Náhradníci: Sova – Smékal, Matocha, Jaroš, Novotný

FC Dolní Benešov: Chvěja – Rychnovský, Býma, Romaněnko, Moravec, Blahuta, Pecuch, Labuda, Haas, Trajkovski, Karčmář
    Náhradníci: Lasák – Gebauer, Skroch, Foitzik, Gomola

Rozhodčí: Z. Silný – A. Černoevič, S. Pochylý.

Vzájemná utkání

4.5.2019 – Vyškov – Dolní Benešov 2:0
    22.9.2018 – Dolní Benešov – Vyškov 2:3

FC Dolní Benešov je na posledním místě s pouhým bodem z posledního kola. První tři utkání dopadly velmi zle. Z proher 4:1, 2:1 a 3:1 se hráči museli poučit a v minulém kole už to trochu vypadalo. V minulém kole přijelo favorizované a doposud nepohrané Blansko. Domácí se dostali v 15. minutě do vedení, ovšem to co přišlo v závěru, byla opravdová smůla. Blansko od cca 78. minuty dohrávalo v deseti a v 90. minutě se jim podařilo vyrovnat. Benešov už nedokázal odpovědět a oba celky se rozešly s jedním bodem. Uvidíme jak to půjde hráčům dnes a zda nastane první výhra.

MFK Vyškov se momentálně nachází na 14. místě s třemi body. Vyškovu se oproti minulé sezóně řádně nedaří a dokazují to i výsledky. Po odchodu afrických hráčů, se sestava velmi změnila. Vyškov má na kontě jednu prohru a tři remízy. Prohra nadešla hned v prvním kole, a to 3:1 proti Blansku. Tři remízy v řadě skončily výsledky 1:1, 0:0 a 1:1. Dnes hráče čeká Dolní Benešov, který se nachází na úplném dnu tabulky. Uvidíme zda dnes přijde první výhra.

Dobrý všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na 5. kolo MSFL. Podíváme se na utkání MFK Vyškov – FC Dolní Benešov. Favoritem budou domácí, neboť Dolní Benešov se nachází na posledním místě s jedním bodem. Výkop je stanoven na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.