Č. Budějovice B – Doubravka 1:1 (5:3 po pen.) | Velké Hamry – Benátky n/J 1:1 (5:6 po pen.)
po penal. (5:6)
FK Velké Hamry
1:1 (0:0)
SK Benátky nad Jizerou
Sobota 31.08.2019, 10:15Divize skupina C • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Čtvrté kolo má na programu kromě jiných fotbalových soutěží také Fortuna Divize C. O nadcházejícím víkendu vyběhnou do boje také fotbalisté SK Benátky nad Jizerou a budou hájit podzimní neporazitelnost, ba co víc, dokonce čistý devítibodový štít. Nečeká je však rozhodně nic jednoduchého, svěřenci trenérské dvojice Tichai a Jakubec budou hosty u týmu FK Velké Hamry, který v dosavadním průběhu soutěže rovněž neprohrál v řádné hrací době, byť dva jeho duely dospěly do penaltového rozstřelu. Hned na úvod soutěže Hamry podlehly v rozstřelu Kolínu, aby o týden později rovněž doma zdolaly nováčka z Hlinska 3:2. Naposledy pak Severočeši uspěli za dva body v Libiši. Skóre 5:4 je zatím mezi dvojicí šestibodových týmů řadí na pátou pozici. Dlužno ještě dodat, že oba celky se premiérově střetly také v minulé sezóně. Bilance z těchto dvou zápasů byla příznivější pro Benátky, když na podzim se z Tanvaldska vracely s bodem a doma po obratu na jaře slavily výhru 3:2.

Benátky v minulém 3. kole:
    Benátečtí v minulém kole hostili ve svém dosavadním domácím působišti v Horkách celek Čáslavi a v prvním poločase byli aktivnějším týmem. Skóre už v 6. minutě otevřel Jimmy, avšak další příležitosti zůstaly nevyužity. Trest v podobě vyrovnání přišel v 29. minutě, a to z kopačky Rovnovského. Naštěstí pro benátecké barvy dokázal gólově reagovat opět Jimmy a stanovil tak poločasový výsledek na 2:1. Ve druhé půli Benátky vyklidily pozice a výsledkem toho bylo několik šancí Čáslavi, které zůstaly nevyužity. Tři body se ale určitě počítají.

Velké Hamry v minulém 3. kole:
    Velké Hamry byly v minulém zápase hosty v Libiši a výsledné dva body jsou pro ně, vzhledem k průběhu, nakonec zcela jistě velmi cenné. Vždyť ještě dvě minuty před koncem řádné hrací doby hosté prohrávali. Do vedení Libiš poslal v 55. minutě Tomáš Přibyl a tento stav trval až do samotného závěru. V 88. minutě však vyrovnal Kamil Krejčík a šlo se do penalt. V nich hosté nakonec uspěli 8:7 a brali tak bod navíc.

FK Velké Hamry: Masařík – O. Šimek, Černý, Košťál, Kozák, Vencbauer, Linka (K), Horáček, Krejčík, Rudolf, Radzinevičius
    Náhradníci: Kobachidze – M. Javůrek, P. Javůrek, Tokár, Kováčik, Soukup

SK Benátky nad Jizerou: Bébr – Kysela, Glöckner, Borovička, Sudek – J. Šimek, Šimeček (K), Hrdina, Boček, Macek – Jimmy
    Náhradníci: Straka – Kocourek, Košek, Zabilanský, Čakurda, Mižič, Chaloupka

Rozhodčí: Nenadál – Bednář, Depeš. DFA: Prislupský..

1

16
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází zraněný Boček, přichází Zabilanský.

45
    První poločas skončil. Druhý poločas začne přibližně v 11:18 hod.