Junosť Minsk – Třinec 2:0 (kon.) | Frölunda – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Skellefteå – Grenoble 1:2 (kon.)
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers 4:3 (1:0 po s.n.) | Tychy – Mannheim 2:3 (po pr.) | Kärpät – Bern 2:3 (po pr.)
Pelicans Lahti – Lausanne 4:5 (1:3 po s.n.) | Vienna Capitals – Djurgården 1:2 (kon.)
Junosť Minsk
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 01.09.2019, 15:00 • Čižovka-Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

58:10
    Matěj Stránský nalezl Martina Gernáta, který měl opět poloprázdnou bránu. Nyní sice puk trefil, ale domácí gólman vytrčil svou lapačku a přímo do ní puk zapadl.

52:31
    Na trestnou lavici odchází Martin Gernát (TRI), který si odpyká 2 minuty za držení protihráče.

49:47
    2 minuty pro Michala Kovařčíka (TRI) za nedovolené bránění.

49:17
    2 minuty pro Nikitu Mitskeviche (YUM) za nedovolené bránění.

47:21
    Trest pro domácí střídačku. Rozhodčí napočítali 6 hráčů v červeném.

46:25
    Obrovskou šanci nyní spálil Martin Gernát, na kterého se usmívala poloprázdná brána, ale tento třinecký zadák netrefil skákající puk ideálně.
    40:35 Andrei GERASHENKO - 2:0

40:35
    Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku! Tak to bylo rychlé! Domácí využívají na začátku třetí periody přesilovku. ANDREI GERASHENKO dostal ideálně puk na modrou čáru a střelou příklepem překonal Petra Kváču. Asistence: Stanislav Lopachuk

39:53
    2 minuty pro Aarona Chmielewskiho (TRI), který ztratil puk a následně zahákoval svého soupeře.

36:27
    Úžasný zákrok Petra Kváči! Domácí útočník měl už úplně odkrytou bránu, ale třinecký muž v masce natáhl ruce a zabránil tak jistému gólu!

36:02
    2 minuty pro Tomáše Marcinka (TRI) za krosček po odpískání.

34:35
    Milan Doudera (TRI) dohrál tvrdě svého protihráče u mantinelu a půjde si odpočinou na trestnou lavici, konkrétně na 2+2 minuty.

28:13
    2 minuty pro útočníka Tomáše Marcinka (TRI) za podrážení.

28:13
    Obrovská tutovka domácích! Třinecká obrana nerozehrála vůbec dobře, a tak se puk dostal k volnému Yevgeni Nogachyovoi, kterého však skvěle vychytal Petr Kváča!

27:00
    Dlouhý pas našel přesně Jiřího Polanského, který mířil v podstatě sám na brankáře, ale ten na jeho střelu zápěstím vyzrál.

23:44
    2 minuty pro Michala Kovařčíka (TRI), provinil se nedovoleným bráněním.
    23:30 Nikita MITSKEVICH - 1:0

23:30
    Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku! Máme tady první branku zápasu! Dmitri Kolgotin si poradil s obráncem Třince u mantinelu a našel mezi kruhy volného NIKITU MITSKEVICHE, který si střelou zápěstím poradil s Petrem Kváčou. Asistence: Dmitri Kolgotin, Denis Tsyganov.

22:33
    2 minuty pro Maxima Malsteva za sekání.

22:19
    2 minuty si půjde odsedět Tomáš Kundrátek (TRI). Provinil se podrážením v útočném pásmu.

18:17
    Rozhodčí vylučují Patrika Hrehorčáka (TRI) na 2 minuty za sekání.

11:35
    První dvě velké šance v zápase! Dvakrát se před Petrem Kváčou ocitl samotný hráč s pukem na holi, ale třinecký gólman se roztáhl a ubránil tak stav 0:0!

03:08
    Máme tady první trest v zápase. 2+2 minuty si odsedí Martin Gernát (TRI) za vražení na hrazení.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 24. Mitskevich (Kolgotin, Tsyganov), 41. Gerashenko (Lopachuk)

Junosť Minsk: Brikun (Shelepnyov) – Nogachyov, Antonov, Tarletsky, Mitskevich, Gerashenko, Kazakevich, Lesnikov, Mazhuga – Gainetdinov, Zhelnerovski, Parfeyevets – Kolgotin, Maltsev, Kashkar – Tsyganov, Drozd, Lopachuk – Voloshin, Brikun, Chernikov
    HC Oceláři Třinec: Kváča (Bartošák) – Doudera, Kundrátek, Musil, Galvinš, Gernát, Haman, Hrachovský – Stránský, Marcinko, Hrňa – Chmielewski, Kovařčík, Kovařčík – Hrehorčák, Novotný, Kofroň – Adamský, Polanský, Kvasnica – Hladoník

Rozhodčí: Dehaen, Amosov – Krytski, Slezov