Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – Slovan 2:1 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
5:3 (3:0, 0:3, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Úterý 03.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače vám přeji příjemný zbytek večera. (20:21:42)
   
  Ve třetí třetině byly za vyrovnaného stavu 3:3 šance na obou stranách, rozhodovalo se ale až čtyři minuty před koncem, kdy se prosadil domácí útočník Branislav Rehuš, a to ve vlastním oslabení. Vítězství mohl pojistit už Hořanský, který po návratu z trestné lavice tečoval nabídku Šilhavého. Poslední gól ale nakonec patřil Vlastimilu Dostálkovi, jenž se trefil do prázdné branky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:30
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetínští se ve čtyřech dostali před prázdnou branku. V přesile proti jednomu obránci Přerova dokombinovali až na brankoviště k VLASTIMILU DOSTÁLKOVI, který se puku dotkl jako poslední a poslal jej do branky. Asistence: Ondřej Holomek, Vít Jonák.
   
  59:08
  Dudášova střela do prázdné branky je zablokována.
   
  58:51
  Petrásek míří na střídačku.
   
  57:37
  Šilhavý s Hořanským se přichystali každý na jednu stranu brankoviště a prvně jmenovaný nabídl svému spoluhráči kotouč před odkrytou branku. Teč Hořanského končí vedle pravé tyčky.
   
  57:20
  Domácí v plném počtu.
   
  56:36
  Zubři se stáhli okolo vsetínského brankoviště a své střely míří na betony. Pokusy má Bláha po kontrolou, zbytek končí mimo branku.
   
  56:09
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši se dostávají do vedení svým druhým gólem v oslabení. Jakub Teper vyslal do přečíslení Vlastimila Dostálka s BRANISLAVEM REHUŠEM. Ti si na úrovni kruhů ukázkově vyměnili puk a poslední jmenovaný jej poslal k levé tyčce. Asistence: Vlastimil Dostálek, Jakub Teper.
   
  55:41
  Po Zbořilově nahrávce pálil Hejcman z první. Tvrdou ránu od modré vyrazil Bláha levým betonem.
   
  55:20
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Hořanský – 2 min., faul kolenem).
   
  55:17
  Na straně Vsetína se bude vylučovat, Přerov hraje ve výhodě.
   
  54:48
  Hned po buly v útočném pásmu vypálil Šilhavý. Petrásek měl své betony připraveny.
   
  53:59
  Procházka mezi kruhy zpomalil a počkal na své spoluhráče. Nejrychleji se přes přerovskou obranu dostal Volf, jenž objel brankoviště a poslal kotouč mezi Petráskovu pravou nohu a tyč. Tento záměr hostující brankář odhalil a včas mu zabránil.
   
  Dnešní utkání sleduje 2030 diváků.
   
  51:49
  Vsetín dlouho držel útočné pásmo díky dobré práci na modré čáře. Po přerovském vyhození do střední třetiny to vzal na sebe Vítek, který rychle nabruslil na pravý kruh a vybídl ke skórování Slováčka. Ten byl těsně bráněn hned třemi hráči Zubrů a puk nezpracoval.
   
  50:05
  Sám se před hostující brankou ocitl Jeřábek. Ten zamíchal s pukem, ale prostor mezi Petráskovými betony nenašel. Následně střílel z vrcholu pravého kruhu Volf, proti tomuto pokusu zasáhl brankář lapačkou.
   
  49:11
  Hosté v plném počtu.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 2. Březina (Doktor), 11. Procházka (Dostálek, Jonák), 16. Procházka, 57. Rehuš (Dostálek, Teper), 60. Dostálek (Holomek, Jonák) – 30. Černý (Pšurný, Krisl), 32. Doležal (Navrátil), 39. Navrátil (Pšurný, Moučka)


  VHK ROBE Vsetín: Bláha (Gába) – Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, Hryciow, Jeřábek – Jonák, Karafiát, Dostálek – Tůma, Rehuš, Procházka – Doktor, Volf, Březina – Hořanský, Šilhavý, Vítek.
  HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Pohl, Zbořil, Weinhold, Indrák, Šnajnar, Černý, Hamrlík, Krisl – Süss, Sýkora, Doležal, Kratochvíl, Hejcman, Goiš, Číp, Moučka, Svoboda, Navrátil, Pšurný, Dvořák.

  Rozhodčí: Škrobák, Škach – Blažek, Novák

  Diváci: 2030