Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – Slovan 2:1 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
4:6 (1:4, 1:0, 2:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 03.09.2019, 18:00 • Hala Polárka • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    49:54
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Muška – 2 min., podrážení).
     
    44:48
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Michálek – 2 min., krosček).
     
    36:11
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Žalčík – 2 min.).
     
    31:57
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Krejčí – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Motloch – 2 min., hrubost).
     
    25:39
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Husa – 2 min., hákování).
     
    21:03
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Muška – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Flok – 2 min., sekání).
     
    17:12
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Berger – 2 min., podrážení).
     
    13:18
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kvasnica – 2 min, vysoká hůl).
     
    00:26
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Motloch – 2 min., podrážení).

    Jiří Polášek

    Branky a nahrávky: 7. Klimša (Kalus), 37. Klimša (Stuchlík, Zahradníček), 41. Mikulík (Kvasnica, Kudla), 43. Motloch (Michálek) – 6. Berger (Žalčík, Muška), 11. Ouřada (Krejčík, Muška), 13. Kafka (Nouza, Hrníčko), 16. Nouza (Krejčík, Ouřada), 47. Kafka (Račuk, Žalčík), 60. Račuk (Berger)


    HC Frýdek-Místek: Malík (Daneček) – Kudla, Hrachovský, Zahradníček, Michálek, Adámek, Rufer – Kvasnica, Mikulík (C), Motloch, Flok, Przybyla, Martynek (A), Kalus, Stuchlík, Klimša (A), Geidl, Konečný, Stránský
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Dvořík) – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Muška, Brančík – Maidl, Berger (C), Krejčík, Luňák, Hrníčko, Novák, Nouza, Ouřada, Chlán, Jandus, Žalčík, Račuk, Kafka