Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – Slovan 2:1 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
4:6 (1:4, 1:0, 2:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Úterý 03.09.2019, 18:00 • Hala Polárka • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  59:19
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je MAREK RAČUK. Prostějov vybojoval kotouč a Marek Račuk ho posílá do odkryté klece domácích. Zápas je tak asi definitivně rozhodnut. Asistence: Jan Berger.
   
  59:05
  Brankář Frýdku – Místku je na střídačce!
   
  55:35
  Jan Berger nyní minul kotouč, který jel rovně přes brankoviště přímo k němu. Mohl to být jasný gól, stav ale zůstává stejný.
   
  52:20
  Lukáš Žalčík natáhl hokejku pro puk, který se blížil k brance domácích. Zachytil ho a nakonec vystřelil. Střela ale branku minula.
   
  49:54
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jakub Muška – 2 min., podrážení).
   
  46:50
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je PETR KAFKA. Vedení se opět ujímají hosté. Domácí se v obraně nedorozuměli a nabídli puk přímo před volnou branku Petru Kafkovi. Asistence: Marek Račuk a Lukáš Žalčík.
   
  44:48
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Michálek – 2 min., krosček).
   
  42:45
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je LUKÁŠ MOTLOCH. Domácí srovnávají stav hry! Založili akci odzadu, která skončila u Lukáše Motlocha, který propálil prostějovského gólmana a připsal si dnes první kanadský bod. Asistence: Jakub Michálek.
   
  40:15
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je MILAN MIKULÍK. Domácí opět snižují, a to již po patnácti odehraných sekundách. Nejprve vybojoval kotouč Patrick Kudla, přihrál ho Michalu Kvasnicovi a ten nabídl gól kapitánovi Rysů. Asistence: Michal Kvasnica a Patrick Kudla.
   
  36:36
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je DAVID KLIMŠA. Frýdek – Místek v přesilovce snižuje! Jan Zahradníček v útočném pásmu několikrát zachytil puk, poté ho předal doprava na Kryštofa Stuchlíka a ten poslal rovný pas na druhou stranu, který už David Klimša vypálil do branky. Asistence: Kryštof Stuchlík a Jan Zahradníček.
   
  36:11
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Žalčík – 2 min.).
   
  34:53
  Geidl dostal přihrávku za obranu a unikl do samostatného nájezdu. Branku však minul!
   
  31:57
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Krejčí – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Motloch – 2 min., hrubost).
   
  25:39
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Husa – 2 min., hákování).
   
  24:22
  Nick Malík opět perfektně vychytal osamoceného hráče soupeře. Tentokrát to byl Dominik Hrníčko.
   
  22:28
  Špatná přihrávka zapříčinila volný pohyb kotouče k osamocenému hráči hostů. Ten jel samostatně k Malíkovi, jenže Nick byl proti a vychytal ho.
   
  21:03
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Muška – 2 min., sekání).
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Flok – 2 min., sekání).
   
  17:12
  Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Berger – 2 min., podrážení).
   
  15:24
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je TOMÁŠ NOUZA. Přesilovku sice domácí zvládli ubránit, ale následnou akci už ne. Přihrávka zleva na pravou stranu našla Nouzu, který pohotově vystřelil a od břevna se jeho puk odrazil do branky. Asistence: Lukáš Krejčík a Kryštof Ouřada.
   
  13:58
  Tvrdou ránu sice malík zblokoval, ale vypadla mu přímo k havířovskému hráči před ním. Ten však puk ideálně netrefil a domácí vyhazují.
   
  13:18
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kvasnica – 2 min, vysoká hůl).
   
  12:38
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je PETR KAFKA. Hosté odskakují o dva góly! Po hitu u mantinelu za brankou se puk dostal ke kruhu odkud si přibruslil Petr Kafka a ránou z úhlu prostřelil Malíkovy betony. Asistence: Tomáš Nouza a Dominik Hrníčko.
   
  10:34
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je KRYŠTOF OUŘADA. Hosté se opět ujímají vedení. nekompromisní rána Kryštofa Ouřady propadla za záda Nicka Malíka a dokonce mu rozbila láhev s pitím. Asistence: Lukáš Krejčík a Jakub Muška.
   
  08:36
  Velmi hezká šance domácích je zastavena skvěle chytajícím brankářem Neužilem. Domácí hráč dostal přihrávku přímo před brankáře, ale ten vytáhl parádní zákrok.
   
  06:23
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je DAVID KLIMŠA. A máme srovnáno! Chyba v rozehrávce Prostějova zapříčinila ztrátu puku a domácí hráč Klimša si s ním najel před brankáře a nekompromisně vystřelil. Asistence: Jan Kalus.
   
  05:23
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Autorem branky je JAN BERGER. Prostějov se dostává do vedení. Domácí vyrobili chybu před brankářem a puku se zmocnil Žalčík. Jeho střelu ještě Nick Malík vyrazil, ale odražený puk zachytil Berger a poslal puk do sítě. Asistence: Lukáš Žalčík a Jakub Huška.
   
  00:26
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Motloch – 2 min., podrážení).

  Jiří Polášek

  Branky a nahrávky: 7. Klimša (Kalus), 37. Klimša (Stuchlík, Zahradníček), 41. Mikulík (Kvasnica, Kudla), 43. Motloch (Michálek) – 6. Berger (Žalčík, Muška), 11. Ouřada (Krejčík, Muška), 13. Kafka (Nouza, Hrníčko), 16. Nouza (Krejčík, Ouřada), 47. Kafka (Račuk, Žalčík), 60. Račuk (Berger)


  HC Frýdek-Místek: Malík (Daneček) – Kudla, Hrachovský, Zahradníček, Michálek, Adámek, Rufer – Kvasnica, Mikulík (C), Motloch, Flok, Przybyla, Martynek (A), Kalus, Stuchlík, Klimša (A), Geidl, Konečný, Stránský
  LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Dvořík) – Novotný, Husa, Krejčí, Březák, Mrázek, Muška, Brančík – Maidl, Berger (C), Krejčík, Luňák, Hrníčko, Novák, Nouza, Ouřada, Chlán, Jandus, Žalčík, Račuk, Kafka