Ostrava B – Uničov 2:2 (kon.) | Kroměříž – Frýdek-Místek 4:2 (kon.) | Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.)
Blansko – Zlínsko 4:0 (kon.) | D. Benešov – Znojmo 0:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Slovácko B 0:1 (kon.)
Rosice – Hlučín 0:0 (kon.) | Vyškov – Vrchovina 0:2 (kon.) | Zlín B – Uh. Brod 2:0 (kon.)
MFK Vyškov
0:2 (0:2)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Středa 04.09.2019, 17:00 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z MSFL, na viděnou. (18:51:19)

Je konec. Vyškov nakonec odchází bez bodu, a to díky dvěma neproměněným tutovkám! Vše rozhodly dvě branky v krátkém intervalu, na což už domácí nestačili zareagovat. Hráčem utkání byl zvolen střelec druhé branky Petr Duda.

90+1

90+1
    Přímý kop na sebe vzal Tomáš Duba, který to zkusil rovnou na bránu, se střelou si však skvěle poradil brankář Spurný a rozhodčí tak ukončuje utkání.

90
    Žlutou kartu dostává Krejčí (MFK Vyškov).

89
    Do konce utkání již opravdu moc nezbývá a myslím si, že utkání je naprosto rozhodnuté, uvidíme zda se skóre ještě navýší, protože hosté mají přímý kop z cca 20 metrů.

88
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal, přichází Zambe.

87
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Zbořil.

86
    Tak nakonec to pokutový kop není!! Pomezní sudí měl zdvižený praporek a radost domácích tak končí!

85
    Karel Jaroš posílal po pravé straně Filipa Smrčka, ovšem razance přihrávky byla tak velká, že ani na motorce by ji nezastihl.

84
    Dnešní utkání sleduje 186 diváků.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Matulka.

81
    Vyškovští se dlouhé dvě minuty drželi na polovině Vrchoviny, žádnou sebemenší akci však nevytvořili.

79
    Kapitán Vrchoviny bojoval na levé straně s Lukášem Lahodným, ten na něj jaksi nestačil a musel si pomoct zbytečným faulem.

77
    Přes obranu Vyškova proletěl rychlý a bojovný Luboš Chloupek, ovšem ten si těsně před brankářem míč předkopl a neměl šanci ho již dohnat.

76
    Do konce utkání zbývá necelých čtrnáct minut, tak uvidíme zda se nám ještě skóre změní, nebo již skončí nedotčené.

75
    Místo útočení, faulují. Tak zní momentální scénář domácího týmu, který naprosto zbytečně v útoku chybuje a sotva si i přihraje.

73
    Domácí měli přímý kop z cca 22 metrů! Za balón se postavil Lukáš Lahodný, ten ale branku o pár centimetrů přestřelil.

72
    Domácí se opravdu snaží o vyrovnání, ovšem obrana Vrchoviny drží pospolu a právě díky tomu vedou 2:0.

71
    Z pravé strany centroval Lukáš Lahodný, jenomže jeden ze spoluhráčů místo míření na branky, mířil mimo vápno.

70
    Přímý kop putoval přímo do brankoviště, a to konkrétně na brankáře Spurného, který míč dokázal s přehledem vyboxovat do bezpečí.

69
    Teď si domácí budou muset dávat pozor, protože hosté budou zahrávat nadějný přímý kop!

66
    A další centrovaný pokus Vyškova! Tentokrát se o centr pokusil domácí Němeček, jenže stejně jak jeho spoluhráč, tak i on ve vápně nikoho nenašel.

65
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Švanda.

63
    Domácí to tentokrát zkusili vzduchem, a to až ze středu hřiště. Do brankoviště Vrchoviny si sbíhal David Němeček, u míče byl však jako první brankář Šmída.

62
    Lukáš Rogožan dostal skvělý a hlavně přesný pas po pravé straně, jenomže následný centr již tak pohledný nebyl, páč ho zneškodnil jeden z obránců.

61
    Vrchovina se na polovině Vyškova příliš neohřála a balón si tak přebírají domácí v bílých dresech.

59
    Domácí diváci začínají na své hráče pokřikovat, neboť si sotva přihrají na metr. Lahodný vracel míč na kopačku Krejčího, ten si balón ale špatně zpracoval a dal tak šanci hostům.

58
    Volný kop se nedostal ani k brankovišti Vyškova a domácí obrana situaci ihned rozebrala a převzala do svých rukou.

57
    Nyní je tu další srážka, tentokrát ale fauloval domácí Smrčka, ten však kartu neuvidí, ovšem volný kop ano.

56
    Stále sledujeme klidnou hru bez šancí, ale hosté se nyní pokoušeli o přihrávku za obranu, ta však skončila pouze u brankáře Spurného.

55
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Oulehla, přichází Rogožan.

53
    Volný kop nebyl zahrán zrovna nejlépe, což hosty poslalo dopředu. O centr z pravé strany se pokusil Svoboda, ovšem míč vápnem pouze prolétl.

52
    Čerstvý Lukáš Wolker ihned fauluje, a to na polovině Vyškova, ten má tak výhodu volného kopu.

50
    Druhý poločas nám zatím nenabídl žádnou akci, ale musíme říci, že Vyškovští opět tlačí, ovšem né a né se podařit přesné zakončení.

49
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duda, přichází Wolker.

48
    Vyškov zkouší ihned v úvodu druhé části střídat, tak uvidíme zda jim to nějak pomůže a dočkáme se snížení.

48
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Smrčka.

47
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Smékal.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:03.

Nastavený čas nic nenabídl a hlavní sudí tak ukončil první poločas. Skóre je poměrně překvapivé, neboť po úvodních dvou tutových šancí domácí bych toto opravdu nečekal. Vyškov nedokázal dvakrát využít naprosto prázdnou branku a hosté jim to jednoduše vrátili. O první branku se po skvělém centru postaral Aaron Donkor a za pár minutek později Petr Duda. Uvidíme jak to dopadne po druhém poločase.

45+1

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
    43. DUDA - 0:2

43
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    To je rychlovka!! Hosté zahrávali rohový kop, který směřoval na přední tyč, tam si nejvýše vyskočil PETR DUDA, který nedal brankáři žádnou šanci.

42
    Domácí měli namále! Marek Svoboda získal míč na svoji kopačku a následně obehrál dva obránce a dokonce i zakončil, na brankáře Spurného však nestačil.

41
    Žlutou kartu dostává Křivánek (MFK Vyškov).
    Žlutou kartu dostává Batelka (SFK Vrchovina).

40
    Vyškov se snažil ihned vyrovnat pomocí rohového kopu, ale obrana hostů funguje tak jak má a k ničemu hráče nepustila.
    38. DONKOR - 0:1

38
    Máme tu úvodní branku!! Tak gól nakonec dávají hosté. Ze středu hřiště nadešel dlouhý pas po pravé straně, díky čemuž jeden z hráčů dokázal nacentrovat a ve vápně najít úplně volného AARONA DONKORA!

37
    Nepadne! Přímý kop byl sice zahraný přímo na branku, ovšem míč skončil ihned v obranné zdi Vrchoviny.

36
    Hosté faulují na své polovině a uvidíme nadějný přímý kop Vyškova! Padne úvodní branka?

35
    Hra pokračuje dále, ovšem Vrchovina je momentálně v deseti, neboť kapitán hostů byl odveden za postranní čáru.

33
    Jeden z hráčů Vrchoviny zůstává ležet na trávníku, hra však pokračuje dále. Jde o hráče s číslem sedm Lukáš Michal.

32
    Vrchovina měla k dispozici volný kop. Míč proletěl až do brankoviště, tam se však žádný hráč v modrém o teč nepokusil a uvidíme odkop od brány.

30
    Roh letěl přímo na hlavičku Hanuše, míč se ale po jeho čele pouze sklouzl a putoval vedle brány.

29
    Vyškovští opět začali hrát a jsou to právě oni, kteří hrají více aktivněji. Nyní mají k dispozici další rohový kop.

28
    Rohový kop směřoval do středu vápna, kde se o střelu pokoušel dnes dobře bránící kapitán Krejčí, tu mu ale obrana zblokovala.

27
    Matocha dostal dlouhý pas dopředu, díky čemuž mohl ohrozit branku Vrchoviny, nakonec však zpanikařil a nacentroval na zadní tyč, kde si sbíhal Sečkář. Ten pro Vyškov vybojoval roh.

26
    Téměř tři minuty, se na hřišti nic zvláštního nedělo. Míč se sice přesouval ze strany na stranu, střela či ohrožení nenastalo.

23
    Hra pokračuje dále a rovnou centrem Vrchoviny z levé strany, situace však dopadla jako na straně druhé.

22
    Hlavní sudí dává hráčům pauzu na občerstvení, neboť zde panují poměrně velké teploty.

21
    Tomáš Langer centroval z pravé strany do brankoviště Vrchoviny. Žádného spoluhráče v bílém však nenašel, pouze obránce v modrém

19
    Nyní Vyškovští poměrně riskovali, a to přihrávkou na brankáře a zpět. Na přihrávku zareagoval Duba a málem z toho byla branka"!

18
    Hra sice polevila, ale na tribunách to vře. Oba celky zde mají skvělou podporu, tak uvidíme jakému týmu to nakonec bude více prospěšné.

16
    Dopředu se začali více tlačit hosté. O pokus zpoza vápna se pokusil kapitán Lukáš Michal, ovšem stejně jako pár minut zpět, tak i teď branku přestřelil.

14
    Hra se po úvodním chaosu řádně uklidnila a sledujeme spíše kombinační hru na středu hřiště.

13
    Přímý kop se sice ocitl v brankovišti, ale následná střela z kopačky Michala putovala pouze nad.

12
    Nutno podotknou, že Vrchovina zde má poměrně dost hlasitých fanoušků, kteří momentálně své borce ženou vpřed a navíc budou zahrávat přímý kop.

10
    Do vápna Vyškova pronikl hostující Chloupek, jenž se pokoušel o centr na zadní tyč, ten mu ale nakonec nevyšel podle plánů.

9
    Zatím sledujeme zajímavé utkání, neboť domácí mohli vést již o dvě branky, jenomže obrana Vrchoviny má ohromné štěstí. Uvidíme co nám přinesou následné minuty.

7
    Krejčí posunul na středu volného Matochu. Ten neváhal a ihned to zkusil z dálky, v brance se však činil Šmída.

5
    Toto není možné!! Vyškov mohl přidat další branku. Po levé straně běžel rychlý Křivánek, jenž výtečně obehrál brankáře a putoval sám na prázdnou branku, ovšem obrana se stihla vrátit a na brankové čáře míč zachránit.

4
    I na druhé straně se zahrával první rohový kop, který nebezpečně směřoval na přední tyč. O vše se však postarala obrana.

3
    Není to gól! Nejdříve se do zakončení z velké dálky opřel Hanuš, jeho rána však byla zblokována, ovšem míč se dostal do malého vápna, kde z bezprostřední blízkosti zakončoval Jaroš.. Ten branku přestřelil!!

2
    Vyškov si vybojoval první rohový kop, který putoval do středu vápna, kde se o zakončení pokoušel kapitán Krejčí. Jenomže ten nechtěně fauloval.

1
    O úvodní výkop se postarali hosté, kteří se ihned pokoušeli o rychlou akci dopředu, ovšem vše překazil na levé straně Oulehla.

1

Hráči obou týmů již přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v bílých dresech, zatímco hosté v dresech modrých.

MFK Vyškov: Spurný – Hanuš, Oulehla, Langer, Matocha, Lahodný, Jaroš, Křivánek, Krejčí (C), Sečkář, Němeček
    Náhradníci: Sova – Ibrahim, Smrčka, Smékal, Rogožan, Zbořil, Rus

SFK Vrchovina: Šmída – Donkor, Vícha, Smetana, Michal (C), Svoboda, Batelka, Vašíček, Duba, Chloupek, Duda
    Náhradníci: Maňák – Švanda, Wolker, Matulka, Zambe, Dobrovolný

Rozhodčí: J. Macrineanu – L. Machač, P. Bebenek.

Vzájemná utkání

26.5.2019 – Vrchovina – Vyškov 2:1
    14.10.2018 – Vyškov – Vrchovina 1:1
    19.4.2014 – Vyškov – Vrchovina 1:2
    22.9.2013 – Vrchovina – Vyškov 1:1
    1.5.2013 – Vrchovina – Vyškov 0:0

SFK Vrchovina začala oproti Vyškovu solidně. Z prvních čtyř zápasů dokázala dvakrát vyhrát a dvakrát remizovat, ovšem v minulém kole již prohra přišla. Vrchovina doma přivítala Kroměříž a již po prvním poločase bylo rozhodnuto. Kroměříž se po vlastním gólu dostal do vedení a tři minuty na to, to bylo o dvě branky.Vrchovině se v 61. minutě podařilo snížit, ale následná červená karta vše rozhodla. Kroměříž ještě dokázala vstřelit finální třetí branku a o první prohra Vrchoviny byla na světě.

MFK Vyškov nevstoupil do ligy úplně nejlíp. Z prvních čtyř utkání vybojovali pouhé tři body, a to z tří remízy. Minulé kolo již přišla zasloužená výhra, a to proti Dolnímu Benešovu. Utkání bylo poměrně vyrovnané, ovšem druhá část vše změnila. Hned v 48. minutě poslal do vedení Vyškov čerstvě vystřídaný Karel Jaroš. Následně padla ještě druhá branka, poté však hosté snížili, to jim ale nijak nepomohlo neboť zápas skončil 2:1. Dnes hráče čeká Vrchovina, která nebude snadným soupeřem, tak uvidíme jak si svěřenci Pana Trousila povedou.

Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na vložené 17. kolo MSFL. Podíváme se konkrétně na MFK Vyškov – SFK Vrchovina. Vrchovina má sice o dva body více jak jejich dnešní soupeř, ovšem favoritem budou domácí. Výkop je stanoven na 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.