Banská Bystrica – Färjestad 3:4 (po pr.) | Bern – Kärpät 1:2 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Frölunda 3:4 (kon.)
Rungsted Seier Capital – Plzeň 2:4 (kon.) | Hämeenlinna – Zug 1:3 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 2:5 (kon.)
Grenoble – Skellefteå 1:4 (kon.) | Ambri-Piotta – Mnichov 2:3 (2:3 po s.n.)
Rungsted Seier Capital
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 07.09.2019, 18:00 • Bitcoin Arena, Hørsholm • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

Dominik Frodl dnes dostal příležitost a společně se svými spoluhráči dovedl Škodovku ke čtvrtému vítězství v řadě, na kterém se tentokrát góly podíleli Michal Moravčík, Milan Gulaš, Vojtěch Němec a Miroslav Indrák. Domácí sice vykročili do zápasu dobře a vedli, jenže Plzeň krátce před skončením první třetiny předvedla skvělý obrat a rozhodla prakticky o osudu utkání. Konečný výsledek fantastického zápasu v Dánsku. Rungsted Seier Capital 2 HC Škoda Plzeň 4. (20:20:18)

59:41
    Domácí předvedli při signalizovaném vyloučení krásnou kombinaci, na střelu z pravé strany ale nedošlo.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:48
    Škodovka vyhodila puk z obranného pásma tak, že se málem od hrazení odrazil do prázdné sítě!

58:37
    Rungsted se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru, brankář domácího týmu se ale nevrací na led.

58:14
    Jakub Pour dostal dvě minuty za podrážení a hokejisté Rungstedu nyní hrají v pěti proti třem bez brankáře.

57:55
    Willie Raskob si najel na volný puk a před vrcholem levého kruhu napřáhl ke tvrdé ráně s příklepem, která mířila pod víko, zároveň ale do hrudi Dominika Frodla.

57:51
    Rungsted si vyžádal oddechový čas a podle slov trenéra Erika Hjalmarssona zkusí hrát bez brankáře.

57:28
    Plzeň odmítá drama a tvrdě vypálila od modré čáry, Jon Lee-Olsen puk pouze vyrazil před sebe, žádný z hokejistů Škodovky ale puk nedokázal dojet včas.

57:04
    Do konce zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty a uvidíme, zda to ještě domácí zkusí při hře bez gólmana.

56:25
    Rungsted nevyužil přesilovou hru a odmítl šanci na snížení. Nyní navíc vyhodil puk na zakázané uvolnění.

55:43
    Domácí hokejisté cítí šanci a pálí ze všech stran, v drtivé většině případů ovšem nepřesně, což je dobře.

54:56
    Dominik Frodl byl na ledě a domácí se ocitli v obrovské šanci, z blízkosti ho ale nepřekonali!

53:53
    Petr Straka fauloval v pravém rohu útočného pásma a za zbytečný faul poté vyfasoval dvě minuty. Drama?

53:03
    Hokejisté Plzně skvěle zablokovali střelu domácích z vrcholu pravého kruhu a Dominik Frodl nakonec zasahovat lapačkou nemusel. Závěr je vyrovnaný.

52:03
    Roman Vráblík je zpět na ledě a hokejisté Plzně úspěšně přečkali oslabení. Do konce je osm minut.

52:01
    Shane Hanna vypálil od modré čáry, Dominik Frodl si ale dokázal puk najít a bezpečně ho podržel v náručí.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 10. Andersson (Green, Hanna), 47. Hanna – 18. Moravčík (Kodýtek), 20. Gulaš (Rob), 21. Němec, 35. Indrák (Budík)

Rungsted Seier Capital: Lee-Olsen (Lillie) – Fredriksson, Raskob, Schulze, Hanna, Jelert, Møller – Rosenthal, Moore, Lucia – Andersen, Olsson (C), Andersson – Høeg, Poulsen, Boysen – Nistrup, Green, Gade – Harries Andersen. Hlavní trenér: Erik Hjalmarsson.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Čerešňák, Pulpán, Kaňák, Moravčík, Vráblík, Budík, Houdek – Gulaš (C), Vlach, Pour – Kantner, Heřman, Němec – Indrák, Kolda, Rob – Eberle, Kodýtek, Straka. Hlavní trenér: Ladislav Čihák.

Rozhodčí: Marcus Linde, Mads Frandsen. Čároví: Rene Jensen, Henrik Haurum