Vltavín – Plzeň B 2:4 (kon.) | Motorlet – Táborsko 1:1 (6:5 po pen.) | Benešov – Slavia B 4:2 (kon.)

Benešov právě vstřelil branku!
    Nyní už je definitivně jisté, že si Slavia z Benešova žádné body neodveze! Další plynulý protiútok dovedl do gólu MARTIN TUREK, který zkušeně vystřelil podél Sirotníka k levé tyči.
    84. Vojtěch ENGELMANN - 3:2

84
    No to jsou věci, domácí si berou ztracené vedení zpátky! Protiútok čtyři na tři byl jak ze zpomaleného záznamu, ale i tak skončil třetím benešovským gólem, který po přihrávce z pravého kraje hřiště vstřelil VOJTĚCH ENGELMANN.
    81. Martin DOUDĚRA - 2:2

81
    Tým Slavia B právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem je znovu vyrovnáno! Nemalou zásluhu na tom má Alexandr Bárta, který zprava odcentroval a MARTIN DOUDĚRA parádně umístěnou hlavičkou uklidil míč k pravé tyči Rotbauerovy branky.
    68. Zdeněk VRŇÁK - 2:1

68
    Domácí během několika málo minut otáčí skóre na 2:1! Míč si na penaltový bod postavil ZDENĚK VRŇÁK a technickým kopem překonal Sirotníka, který neúspěšně skákal ke své levé tyči.

61
    Domácím se ze standardky povedlo skórovat a zaslouženě tak slaví vyrovnávající trefu! Sirotník centr podběhl a ZDENĚK VRŇÁK v nepřehledné skrumáži dotlačil balón do sítě.
    5. Michal VANĚK - 0:1

5
    Sešívaní se ujímají brzkého vedení! O překonání brankáře Rotbauera se jmenovitě zasloužil MICHAL VANĚK.

David Suchý

Branky: 61. Vrňák, 68. Vrňák (pen.), 84. Engelmann, 90. Turek – 5. Vaněk, 81. Douděra

FK Benešov: Rotbauer – Lupač, Vosáhlo, Pedro, Ježdík, Engelmann (89. Dufek), Urban (79. Srb), Azilinon (82. Lauricella), Krasnjanik (62. Zoubek), Vrňák (C), Brokeš (33. Turek)
    Náhradníci: Tetour – Turek, Dufek, Lauricella, Srb, Zoubek

SK Slavia Praha B: Sirotník – Švec, Vincour (C), Bárta, Kubáň (58. Janoušek), Podrazký (76. Krišťan), Zinhasović, Douděra, Šilhan, Vaněk (72. Toula), Rondić.
    Náhradníci: Radotić – Mach, Toula, Křišťan, Štětka, Janoušek

Rozhodčí: Grimm – Vyhnanovský, Volf