Petřkovice – Znojmo 1:0 (kon.) | Rosice – Uničov 3:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Slovácko B 2:1 (kon.)
Hlučín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | D. Benešov – Ostrava B 0:4 (kon.) | Kroměříž – Blansko 0:0 (kon.)
Olomouc B – Vrchovina 1:0 (kon.) | Zlínsko – Zlín B 0:4 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
1:0 (1:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 07.09.2019, 16:00 • Andrův stadion, hřiště č. 2, Olomouc • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:51:43)

Je dobojováno. Sigma Olomouc nakonec potvrdila roli velkého favorita a Vrchovinu porazila. I když nutno dodat, že to bylo pouze 1:0, ale na to se historie neptá, Sigma bere tři body, naopak Vrchovina odjíždí s prázdnou. Za svůj výkon se ale hosté stydět nemusí.

90+1

90+1
    Rozhodčí přidal pouze jednu minutku.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Nedočkáme. Domácí zadáci si poradili a Sigma tedy i nadále drží těsné vedení.

86
    Z rohu ale nic nebylo a dopředu pospíchali hosté, kteří také vybojovali rohový kop. Dočkáme se vyrovnání?

85
    Rohový kop pro Sigmu.

83
    Po delší době se jeden z hostujících borců dostal do zakončení, ale branku trefit nedokázal.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Hosté už sází vše na jednu kartu, potřebují vstřelit branku.

79
    Hosté se nemohou dostat do zakončení a Mandous je téměř bez práce.

77
    Jeden z domácí se dostal do zakončení, ale Maňák si poradil a stav utkání se nemění.

75
    Domácí jsou nyní mnohem aktivnější a evidentně chtějí přidat druhou a nejspíše definitivní branku.

72
    Po bleskové akci zakončoval jeden z domácích hráčů, ale jeho rána nebyla přesná.

70
    Vrchovina má posledních dvacet minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělala. Zatím to ale na body pro hosty opravdu nevypadá.

67
    Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).

65
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.

63
    Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Na další šanci stále čekáme.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že domácí stále vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.