Ružomberok B – Žilina B 1:4 (kon.) | FC Košice – Šamorín 1:1 (kon.) | Púchov – Bardejov 3:0 (kon.)
L. Mikuláš – KFC Komárno 4:1 (kon.) | Poprad – Dubnica 3:2 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 3:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
4:1 (3:1)
KFC Komárno
sk Sobota 07.09.2019, 16:00 • Štadión MFK Tatran L. Mikuláš • MONACObet liga • 8. kolo

S konštatovaním, že MFK Tatran Liptovský Mikuláš zvíťazil nad KFC Komárno 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok soboty. Dočítania priatelia. (17:47:55)

90+1

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne 1 minúta.

88
    Záver zápasu sa nám neúprosne blíži, domáci sa dnes budú tešiť z troch dôležitých bodov.

87
    Komárno sa ešte snaží niečo smerom dopredu vymyslieť.

85
    Necelých 5 minút do konca riadneho hracieho času.

84
    Žltú kartu dostáva Ivan Kotora (MFK Tatran L. Mikuláš).

82
    Domáci futbalisti kontrolujú vývoj záveru zápasu, domáci fanúšikovia ich akcia častokrát ocenia mohutným potleskom.

80
    Necelých 10 minút do konca riadneho hracieho času, domáci Tatran stále vedie nad Komárnom 4:1.

78
    Znovu domáci v útočnej akcii, Leckéši však ani tentoraz nemusel zasahovať.

76
    Domáci pohrozili rýchlym útokom po ľavej strane, následná strela končí vedľa bránky hostí.

75
    Komárno sa snaží byť aktívne smerom dopredu, skúsená obrana domácich je však pozorná.

73
    Priamy kop Liptákov, lopta mieri do priestoru pred Leckéšiho bránkou, jeden z obrancov hostí ale predviedol kvalitný obranný zákrok a podržal svoj tím.

72
    Ďalší strelecký pokus Komárna v tomto zápase mieri vedľa bránky domácich.

70
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút, domáci Tatran stále vedie nad Komárnom bez väčších problémov 4:1.

68
    Hra sa stále prelieva zo strany na stranu, o troch bodoch je dnes však rozhodnuté.

66
    Komárno sa snaží rýchlymi protiútokmi aspoň kozmeticky upraviť skóre zápasu, domáca obrana je zatiaľ pozorná.

64
    Zápas má v týchto momentoch solídne tempo, prítomní fanúšikovia sa na nudu rozhodne nemôžu sťažovať.