Chabarovsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Ufa 1:3 (kon.) | Jokerit – Riga 7:2 (kon.)
Soči – Kazaň 3:6 (kon.)
HK Soči
3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
Ak Bars Kazaň
Sobota 07.09.2019, 16:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:28:55)

Československá stopa v utkání

K utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

Statistiky třetí třetiny:
    Střely na branku: 8-9
    Zblokované střely: 1-8
    Vyhraná vhazování: 11-11

Je dobojováno! Hostům dnes vycházely vstupy do jednotlivých třetin, po čtyřech minutách vedli tříbrankovým rozdílem. Ten platil i po druhé dvacetiminutovce hry a i když se Soči podařilo snížit, tak poslední slovo měla Kazaň, která v úplném závěru skórovala do odkryté branky.

59:51 Vjačeslav OSNOVIN - 3:6

59:51
    Kazaň vstřelila branku!
    Definitivní pojistku přidává devět vteřin před koncem VJAČESLAV OSNOVIN. Ten se spolu s Galijevem dostal do situace dva na dva. Oba hráči si vyměnili kotouč, Osnovin následně trefil odkrytou branku soupeře! Asistence: Stanislav Galijev.

59:04
    Vinou nepřesné přihrávky se musel Krikunov vracet zpět do vlastní třetiny, kotouč pravděpodobně směřoval do odkryté branky.

58:54
    Vhazovat se bude v útočném pásmu domácího celku. Po oddechovém čase zůstává Šikin na střídačce, Soči to zkusí v šesti!

58:29
    Vypadalo to, že byl Krikunov podražen. Rozhodčí byl jiného názoru, hra pokračuje, Šikin zatím nedostal pokyn, aby zamířil na střídačku.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Azevedou chtěl posbírat cenné vteřinky v útočném pásmu. O puk ale přišel a musí se vracet rychle zpět.

57:17
    Hosté vyhazují přes všechny čáry, Pedan se vrací na led. Uvidíme, zda domácí nakonec přeci jen sáhnou ke hře bez brankáře.

56:14
    Po střele Ellise od modré čáry se k dorážce dostal Strömwall. Ten ale bekhendem nedokázal překonat ležícího brankáře Reideborna!

55:34
    Soči už zamklo svého soupeře v jeho obranné třetině a kombinuje. Šikin možná překvapivě zůstává v brance.

55:15
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., držení).

54:22

53:33
    Polovina početní nevýhody hostujícího celku je pryč. Celek ze Soči se zatím nedokázal usadit v útočném pásmu.

52:58
    Domácí přišli o puk a soupeř šel do přečíslení dva na jednoho! Šikin byl zasažen do masky po střele Michejeva, rozhodčí přerušil hru.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 22. Točickij (Altybarmakjan), 29. Altybarmakjan, 50. Strömwall (Collins, Krikunov) – 2. Voronkov (K. Petrov), 4. K. Petrov (Galimov), 4. Frattin (Wikstrand, Ožiganov), 21. Tkačov (Galijev), 24. Wikstrand (Žuravlev, Osnovin), 60. Osnovin (Galijev)

HK Soči: Proskurjakov (4. Šikin) – Ellis, J. Alexandrov, Nazarevič, Pogorišnyj, A. Petrov (A), D. Alexandrov, Gordejev – Strömwall, R. Rosén, Krikunov (C) – Archipov, Collins (A), Lugin – Altybarmakjan, Točickij, Kapustin – Rachimullin, Kaletnik, Tomilin – Starkov.
    Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Ožiganov, Wikstrand, Pedan, Abrosimov, Žuravlev, D. Musin, Ljamkin – Azevedo (A), Cormier, Frattin – Zaripov (C), Tkačov, Galijev – Lukojanov (A), Osnovin, Fisenko – K. Petrov, Galimov, A. Michejev – Voronkov.

Rozhodčí: Sidorenko, Ščenov – Lazarev, Strelcov