KHL
Kunlun – Barys 2:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Nižněkamsk – Riga 4:0 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 0:4 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 4:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 09.09.2019, 16:00 • Uralec Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:41:44)

Bodyčeky: 16:7

Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg nakonec porazil Metallurg Magnitogorsk 3:2 po samostatných nájezdech.
    Magnitogorsk vstoupil do utkání velice dobře a už po třiceti šesti vteřinách se prosadil Rasmussen. Odpověď domácího celku ale na sebe nenechala dlouho čekat a v 5. minutě srovnal Garejev.
    I ve druhé periodě se Magnitogorsku podařil vstup do třetiny a ve 22. minutě poslal hosty zpět do vedení Paršin. Ve 35. minutě ale Jekatěrinburg získal druhou přesilovou hru, kterou po pár vteřinách proměnil v branku, kterou vstřelil Vasilevskij.
    Třetí dvacetiminutovka nám nenabídla i přes šance žádnou branku a šlo se tak do prodloužení. V tom získal Jekatěrinburg přesilovou hru, ale ani tu nedokázal využít a následovaly tak samostatné nájezdy, které vyhráli domácí 2:1, když rozhodující branku vstřelil Nigel Dawes.

Nigel DAWES - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

Samostatné nájezdy začínají.

Jekatěrinburg nedokázal v prodloužení proměnit přesilovou hru v branku a následují tak samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 5. A. Garejev (Trjamkin, Obidin), 35. Alexej Vasilevskij (Dawes, Macek), rozh. náj. Dawes – 1. Rasmussen (Postma, Mozjakin), 22. Paršin (N. Kuljomin)

2:1   Sergej Mozjakin (MET)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, D. Bodrov (A), Mamkin, Trjamkin, Berezin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Suslov, Chripunov, V. Popov – Mozer.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (S. Galimov) – Postma, Antipin (A), J. Jakovlev, Vereščagin, Běreglazov, Dronov, Matuškin, J. Birjukov – O'Dell, Rasmussen, Mozjakin (C) – N. Kuljomin (A), Loktionov, Paršin – Timkin, Galuzin, Dorofejev – Rožkov, Několenko, Ljubimov.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Ivan Fatejev – Alexander Zacharenkov, Sergej Šeljanin