Kazachstán – Izrael 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Řecko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Polsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Finsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Irsko 1:3 (kon.) | Itálie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Gruzie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bělorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Kypr 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španělsko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Wales – Německo 1:5 (kon.)
Belgie – Bosna 0:0 (kon.)
Itálie
5:0 (2:0)
Lucembursko
Úterý 10.09.2019, 18:30 • Teofilo Patini • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:23:50)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.

Je konec! Itálie zvládla úvod kvalifikace a rozstřílela Lucembursko vysoko 5:0. Italové, kteří dokázali proměnit oba pokutové kopu. Skóre utkání otevřel Locatelli už po deseti minutách. Hosté poté skvěle bránili, ale chvíli před přestávkou darovali Italům další penaltu, kterou proměnil Moise Kean! Ve druhé půli se pak prosadil střídající Sottil a dílo dokonal Scamacca, jež přidal dokonce dvě branky.

90+3

90+2
    Lucembursko hraje v nastavení s míčem na kopačkách, ale nikam se nežene. Už je to jen čekání na závěrečný hvizd.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Právě Curci se v samotném závěru utkání ještě provinil nedovoleným zákrokem.

89
    Střídající Curci se ihned zapojil do útočné akce Lucemburska. Jeho centr však zablokoval hned první obránce v modrém.

88
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Muratovič, přichází Curci.

87
    Žlutou kartu dostává Korac (Lucembursko).

86
    Ani Itálie už nikam nespěchá. Domácí hráči se snaží hrát s míčem na kopačkách.

85
    Lucemburský brankář se znovu zapojil do rozehrávky svého celku. Tentokrát nepovedeným odkopem málem namazal Italům na branku.

84
    Italové už vypadají s výsledkem spokojení a nikam se neženou. Lucembursko by se přesto nejraději vidělo v šatně.

82
    Olesen dohnal dlouhou pobídku na polovinu Itálie, jenže ihned se u něj zjevil Sala, který míč odkopl do bezpečí.

81
    Scamacca si v dalším hlavičkovém souboji pomohl loktem a poslal svého strážce k zemi.

80
    Deset minut před koncem utkání už má Itálie opravdu dostatečný náskok. Ani jeden z týmů se teď nikam nežene.
    78. Gianluca SCAMACCA - 5:0

78
    Itálie právě vstřelila branku!
    Pátý zásah na straně Itálie a teď už je to debakl! Přihrávku na hranici velkého vápna obdržel GIANLUCA SCAMACCA, jež si míč připravil ke střele a uklidil jej k tyči!

Tomáš Kubečka

Branky: 10. Locatelli (pen.), 38. Kean (pen.), 63. Sottil, 69. Scamacca, 78. Scamacca

Karty:   18. Locatelli (ITA), 33. Kean (ITA), 52. Zaniolo (ITA) – 74. Held (LUX), 87. Korac (LUX)

Itálie: Plizzari – del Prato, Marchizza, Bastoni, Sala – Zaniolo, Carraro, Locatelli (77. Zanellato) – Kean (46. Sottil), Pinamonti, Scamacca
    Náhradníci: Adjapong, Carnesecchi, Frattesi, Gabbia, Ranieri, Sottil, Tripaldelli, Tumminello, Zanellato

Lucembursko: Machado – Brandenburger, Simon, Korac, Held – Schaus (88. Otrele), Dublin, Muratovič (88. Curci), Tinelli – Olesen, Prudhomme
    Náhradníci: Avdusinovič, Curci, D´Anzico, Duriatti, Nsidjine, Osmanovič, Ottele, Monteiro, Schmit

Rozhodčí: Kjaesgaard – Dahl, Skytte