Benátky n/J – Litoměřice 0:4 (kon.) | Jihlava – Kadaň 3:1 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Sokolov 4:1 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (po pr.)
Přerov – Prostějov 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 11.09.2019, 18:00Chance liga • 1. kolo

I přes vyrovnání v posledních minutách základní hrací doby se nakonec z vítězství raduje Ústí nad Labem. O zisku dvou bodů pro Severočechy rozhodl v prodloužení Jaroslav Roubík. (20:29:29)

61:21 Jaroslav ROUBÍK - 1:2

61:21
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec přece jen vítězí! Kružík nahrál JAROSLAVU ROUBÍKOVI, který měl na pravé straně hodně prostoru, čehož stoprocentně využil! Nabruslil si do dobré pozice, hodil si puk na forhend a přesnou ranou ke vzdálenější tyči rozsekl zápas úvodního kola Chance Ligy! Asistence: Daniel Kružík a Vladimír Brož.

61:15
    Vampolovu střelu hostující obrana srazila vedle branky.

60:41
    Vrdlovec se snažil natlačit před branku, přišel ale o kotouč, který následně Doležal poslal do ochranné sítě.

60:01

Necelých pět minut před koncem se podařilo slávistům zásluhou Filipa Kuťáka vyrovnat, skóre po šedesáti minutách je tak vyrovnané. Pokračovat se bude v pětiminutovém prodloužení.

60:00

59:28
    Vildumetzovi střela příliš nesedla, přesto musel Michajlov ramenem kotouč srazit vedle branky.

58:41
    Slávisté jsou v závěru výrazně aktivnější, Ústí se převážně jen brání.

57:19
    Vampola vymyslel žabičku zpoza branky, která dosedla přesně na hůl Šteinera, jehož následná střela prolétla jen těsně kolem levé tyčky.
    55:48 Filip KUŤÁK - 1:1

55:48
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Střelu Nováka od modré Stahl vyrazil před sebe, kde byl připravený FILIP KUŤÁK! Přestože byl těsně bráněný protihráčem, dokázal v pádu kotouč doklepnout kolem betonu brankáře do sítě! Asistence: Jan Novák.

55:24
    Vampola se snažil u pravé tyčky dorážet, jenže Stahl puk držel pevně pod betonem.

54:37

53:08
    Další velká šance domácích! Po zásahu Stahla se puk odrazil k Ondráčkovi, který před sebou měl prázdnou branku, jenže mu puk utekl příliš daleko, a tak nakonec ani nezakončil!

52:37
    Daniel Kružík (UNL) se postavil do cesty Vrdlovcovi, který si nahodil puk podél mantinelu, za což si odsedí menší trest.

David Mencl

Branky a nahrávky: 56. Kuťák (J. Novák) – 17. Pšenička (Vildumetz), 62. Roubík (Kružík, Vl. Brož)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, J. Novák (C), P. Hořava, Hejda, Barák, Steinocher, Antoš – Šmerha, Vampola (A), Kuťák – J. Doležal (A), Vrdlovec, Všetečka – M. Ondráček, Šagát, Šteiner – Furch, Kohút, Brož.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Volke) – Müller, Zelingr, Vl. Brož (A), Hes, Veber, D. Málek, M. Zdvořáček – Vildumetz, Pšenička, J. Havel (A) – Severa, Roubík (C), Kružík – O. Procházka, D. Merta, Maršoun – Wojnar, Kalaj, O. Bláha.

Rozhodčí: Čáp, Pavlovič – Hnát, Štofa